bugün

Koskoca sözlükte başka konu yok sanki sözlükten bir kızla sevgili olup ağlayanımı ararsın yoksa bunun gibileri parmağında oynatanın halinemi onu geçtim bundan size ne.
Karakter problemi olan, kişiliğini daha tam oturtamamış, üç beş kişinin gazıyla kendini bi bok sanan çok insan var sözlükte.

Alayınız çöpsünüz.
Siktirsin gitsin amına koyim. Göt yalayıcılarına bak sen. sevgili olup olmaması ne farkeder dalyarak. her konuştuğumuzda yok abimi özlüyorum, yok kanser oldum, 3 ay yataktan çıkamadım diye kolpa atıp duygu sömürüsü yapacak bana. Ne mal olduğunu öğrenip sövünce de ihihi abaza mal diyeceksin. Ulan paranoyak gibi her söylediğinden şüphe mi edicem insanların kodumun embesilleri.

Edit: sanırım benim de bir güzel ifşalamam gerekecek bu göt yalayıcılarını daha da göt etmek için.

2. Edit: küfürler için özür dilerim. Kesinlikle cinsiyet üzerinden etmedim. Mağdur falan değilim sadece kandırılmayı pek sevmem.
Ben ışığı açık görünce kapıdan daldım beyler, mevzu nedir?
olayın iç yüzünü bilmeyenlerle dolmuş taşmış burası yine. charlotte denen kızla hiçbir alakam, tek bir muhabbetim dahi yok ama olayın içindeki arkadaşlarımdan edindiğim bilgiler birkaç entry önce system victim nickli dostumun anlattıklarını az bırakır türden. neyse, boşverin. linç edin beni hadi, en iyi anladığınız şey zaten.
Benim 5 günde 14 sınavım var oturdum sizin dertlerinizi dinliyorum. Haklı haksız mevzusundan önce derdinizi bi güzel s*keyim.
Konu deli.
Hababam sınıfı randevu sahnesini akıllara getirir.

https://youtu.be/5Khk_zw1eHU
Şimdi baktım hesabına gerçekten de silmiş hesabını. Olayın ne olduğunu tüm açıklığıyla bilmiyorum ama şu silik olduktan sonra yazarın tüm entrylerinin silinmesi saçmalığı neden var bir türlü anlamıyorum. insan vaktini geçirdiği, içini döktüğü yerden neden tüm izlerini silsin ki?
Yazara gelince yakında dönebilir fakat bunu belli etmeden kendi halinde yazar diye düşünüyorum.
buradan yönetime sesleniyorum.

bir tane de çöpçatan sitesi kurun.

abazaları da orada toplayın da rahat edelim.

önce alper mi ne vardı ?

şimdi bu

skandal bitmiyor.

abazaların işsizlerin sayısı azalmıyor.

işin için de urangu varsa ?

anlayan anladı.....

öbürünü tanımıyorum.

tanım : öyle gerek duymuştur kime ne.
arkadaşlar olay boş beleş olmakla ilgili. bu anonim hesapların ardın da öyle işsiz güçsüzler var ki

kadın rolü yapan ibişler, neler neler. neden burada karı kız kovalarsınız anlamıyorum ki ?

biri urangu ? bilen zaten bilir. diğerini tanımıyorum.

asıl sorun ; neden burası bir arkadaşlık sitesi gibi kullanılır.
beklenmedik bir gelişme.

yüksek müsaadelerinizle, çağrımı yineliyorum. buyurun efendim;

(bkz: patlak veren skandalın ardından sükunete kavuşmak)
Madur nedir bir bilebilsek. Mağdur değil madur diye de açıklama yapmış.
Anlaşılamayan dernek.
Parti kursalar barajı geçerler. Evet.
o kim ki ? sorusu ile sonuca ulaşmayı umut ettiğim adına dernekler kurulan şey.
Bana bu charlotte nin eski bir sözlük celebritysinin fena halde feyki olduğunu düşündüren başlık. Özellikle kendiniz de aynı üzüntüler den geçmişseniz en yumuşak karnınız olan empati duygunuzdan vurulabilirsiniz.
Zaman kötü. .
pp sini merak ettiğim yazar.
bakmayı bilmiyorum, biri mesajla göstersin.
" pust'un biri baska bir pust'u vuruyo avradi ortada kalmasin diye ben aliyorum agalik bunu gerektirir."
görsel
Lan hala sevgili diyorlar la. Mesele o değil kardeşlerim. Olay şu; birinin sizinle konuşmak istediğini düşünün, muhabbet kurmaya başladınız ve bu insan size durduk yere vicdanınıza dokunacak bir sürü yalan söylüyor. Nedeni ne mi? Gerçek hayatta ilgi göstereni yok çünkü. Merhamet dediğimiz şey çok hassastır. Ve bununla oynanması kimsenin hoşuna gitmez. Hala işin kız düşürme boyutunda olan andaval kardeşlerim olay bu.
Maalesef akıl hastası çok var Sözlükte bunu tekrardan kanıtladı bu durum. neysen osun işte kendin ol gitsin ya. kimse karşı cinsle tanışma demiyor, tanışabilirsin elbette ama başkalarının duygularıyla oynayacak kadar acımasız ve yalancı olmamalı insan. ve bunu savunabilen spastikler de var hala. durumları iyi değil valla allah yardımcıları olsun.
Bana da anlatsin biri neler oluyor. Sonra yorum yapmak istiyorum.

Edit: evet az cok anladim olayi lakin oncelikle soylemeliyim ki benden buyuk mu kucuk mu bilmiyorum 23 yasindayim o yuzden ona gore secicem kelimelerimi bu bir.
Ikincisi bu olayin aynisini yapan bi erkek var sozlukte. Yemin ederim aynisi. Ama o tek tabanca. Neyse.
Ucuncusu ben takip ediyordum ve onceki nickinden beri yani bayadir bildigim bi yazar oyle bi rahatsizlik vermedi bana hatta son zamanlarda cok bilgi icerikli girdi giriyordu kendimi cahil hissediyordum falan. Cidden. Ayrica cok kankasi(!) var sozlukte. Bana ne tabii bundan.

Genel olaya baktigimda benim yapabilecegim tarzdan bi sey degil. Ayni anda bicok kisiyi oyalamak oldukca zaman alici bi eylem kolay degil. Ama ben defalarca yAzdim buraya. Sozlukte kimseye guvenmeyin/ sozlukten sevgili yapmayin/ kimseye inanmayin diye. Ve geri donusler hep “hate” mesajlari oldu. Umarim bu olay ibreti alem olur hepinize. Soyle bi durum var bazi yazarlar “siz de inanmasaydiniz iste gormediginiz kiza vs vs” tarzinda yorumlar yapmis. Cok haklisiniz fakat hickimsenin hayatinda neler yasadigini bilemeyiz yeri geliyor benim bile “nasilsin ya iyi degildin” diyene ne var ne yok baglanasim geliyor. Olabilir boyle seyler arkadaslar tek tarafli dusunmeyin. Bu entryi giriyorum cunku “ben demistim” olsun. Ve suna emin olun burada sizi yiyen daha cok yazar var. illa boyle bi sey olmasi gerekiyor aklinizin basiniza gelmesi icin. Bilin ki sizin hayatiniza dahil etmeniz kadar girdi o da. Bence kimse boyle bi seyi eglenmek icin yapmaz ya bilmiyorum belki onun da kendine gore hakli gerekceleri vardi benim de zor anlarimda yaptigim sacmaliklar oldu. Bazi seyleri ogrenmeniz icin bunu yasamaniz gerekiyordu belki bi de bu yonden bakin olaya ve unutun gitsin. Elbette gidenin yanina kalsin demiyorum. Amacim konuyu uplayip daha cok killatmak degil. Kimseyi de savunmuyorum 3. Kisilere laf dusmez boyle konularda. Bu olay ilk degil son da olmayacak. O kadar takipci normal degildi zaten...

Edit: gordugum kadariyla olayin tamamen “kurgu” dan ibaret hatta “magdur” larin tek bi kisinin feyki oldugunu savunan teoriler var. oyle olsaydi neden hesabini sildirip gitsin ki boylece ortaligi onlara birakti ona soz hakki kalmadi madem iftira oldugunu dusunuyosunuz kendini savunmadan gitti suan sozlukten. Neyse ya bu sozluk neler gordu. Hayirlisi olsun.
(bkz: 700 meriçli hürmüz)

bunun gibi 699 tane daha düşünün.

hahahahahhaha eksileyin lan yalaklar, kraliçeniz size verir belki.
iki asalağın birbirine elense çekme çabası biri diğerinden önce kündeye gelmiş sadece.
(bkz: cok uzaklarda kalan mutluluk) silinince kudurmayan tiplerdir. Zaten cok uzaklarda kalan mutluluk kimki?
rez. dikkat çekici gerçeklerdir.

ek:
hatırlarsınız bu cff geçen ayıın başları gibi bir ameliyat geçirmişti (yalan mı bilemem). ben de o dönem çaylaklıktan çıktıktan sonra 14 eylülden itibaren her hafta durumunu sormaya başladım. daha sonra bu ayın 10'larından itibaren nerdeyse her gün bir şeyler konuşmaya başladık. benim farkettiğim bir sürü çelişki vardı konuşmalarında. o çelişkileri her sorguladığımda daha çelişkili bir cevapla bana dönüyordu. tabi bir boklar döndüğüne son 1.5 haftadır iyice emin olmuştum. artık konuşmaya devam etmemin tek sebebi ağzını yoklamak ve laf çalmaktan başka bir şey değildi. benim de aklımda şu 2 gündür yaşadığımız şeylerin senaryoları dönmeye başlamıştı ki dün kurmay astegmen bu günse bu yazarın entirilerine denk geldim.

bir insan bu kadar karaktersiz olmayı nasıl başarır benim aklım almıyor. bir insanın söylediği hangi sözlerin doğru hangilerinin yalan olduğunu ayırt edememek ne acı bir şey. belki ismini bile doğru söylememiştir he? ben bir şey demiyorum daha da.

ek2: moderasyon bu başlığı da kaldırırsa cff tarafından kandırılmış olduğunu kendi eliyle tesciller. o kadar.