bugün

olması gerekendir.

hanımlar, beyler,

62 yaşında ve sıkıcı bir hayata sahip olduğum için, dün gece saat 21:!3'te uyuyakaldım.

ben uykudayken, saatler gece yarısını geçtikten sonra sözlkte bir skandal patlamış. hiç tarzım olmasa da, "nihat abi n'olmuş bize de söyle", "nihat dayı sen neden bahsediyorsun allasen", "nihatçım müsaitsen bu çarşamba bana gel de bir güzel yala beni" benzeri onlarca mesajın önüne geçmek adına yaşanan skandalı çok kısa belirteceğim. charlotte fiorino ile kurmay astek arasında bir gerilim ve akabinde deşifre olayı yaşanmış.

şu anda ufak çaplı bir sözlük skandalıyla karşı karşıyayız. ama merak kediyi öldürür arkadaşlar. bu skandalın ardından bir tanesi hesabını sildirdi diğeri ise 45 gün çaylak oldu.

ben, bu sözlükte sükunetin tesisi adına elimi taşın altına koymak istiyorum. ne olursa olsun yaşananlar bir kadın ve bir erkek arasında cereyan etti. herkes kendine göre bir tavır aldı. artık bu konuyu uzatmanın alemi yok. derhal sözlüğün eski haline dönmesi için çaba harcamalıyız. ben, birkaç başlık paylaşıyorum zaten gördüğünüz an dayanamayıp bir şeyler yazarsınız sözlük eski haline dönüverir;

(bkz: izmirli kızın bakire olduğunu görünce havai fişek patlatmak)

(bkz: evli bir kadını samanlığa çekip nostalji yapmak)

(bkz: üstteki yazarın boxerının rengini tahmin etmece)

(bkz: en güzel meslekler)

(bkz: allah ın varlığına dair kanıt gösteremeyen dinci)

(bkz: başörtüsünden tırsan laikçi)

bakın her şeyi unuttunuz bile.
kırgınım.

sözlük'ü sükunete kavuşturalımi kan gövdey götürmesin dedik, elimizi taşın altına soktuk ama skandalın etkileri devam ediyor.

ben bu başlık vesilesi ve marifetiyle tüm yazar arkadaşlarımı bir kez daha sükunete davet ediyorum. lütfen diyorum bak!
ne yazık ki imkansızmış efendim.

biz huzura, sükunete, sakinliğe, barışa davet ettikçe sözlük daha da karışıyor. yeni bir kavga/tartışma/polemik başladı tam da şu anda.

ben yüksek müsaadelerinizle bugünlük sözlükten çekilmek istiyorum. kalp damarıma sitend taktıracağım. tansiyonum çıktı arkadaşlar. olmaz ki böyle!

bence siz burda kavga edip, stres atıp eve pamuk gibi gidiyorsunuz. bense sayenizde şiştikçe şişiyorum.

bakın rica ediyorum, bu kadar agresifseniz, dolmuşsanız gidin birine dalın bizi niye şişiriyorsunuz yahu?!?!?!

bu da son çağrımdı. daha da sizlere karışmam efendim. kızıyorum falan ama hepinizi seviyorum arkadaşlar.
nihat abi bi dur zaten ortalık karışık.

bir durum.