bugün

Arkadaşlar ergenmisiniz ?
bbg evinde gibi gözüken olay.

4 yıldır bu sözlükteyim, ilk kez kendimi ev sahibi 6 tane harun abinin misafiri gibi hissediyorum. uzayayım en iyisi.
konuşursam ortalık pis karışır o yüzden susacağım...
Türk sinemasi gibi AMK ...
görsel
(bkz: cff kim mk)

tanımam etmem ama karakutu çıktı arkadaş.
görsel
arkadaşlar benden de böbrek yetmezliği olduğu için böbreğimi istemişti sevdiceğim. onun için her şeyi yaparım. gittim gözümü bile kırpmadan böbreğimi verdim.
hukukçu var mı diye duyar kasmaya gerek yok genç adamlar zira burada hukuk un size vereceği bir şey olamaz. şöyle ki velev ki bu arkadaş sizden bu acitasyon neticesinde para istemiş ve almış olsa idi belki bir ihtimal dolandırıcılık suçunun unsurlarının oluştuğundan söz edilebilirdi -keza teknik bir husus olduğundan kesin diyemiyorum- ancak böyle bir şey de söz konusu değil.

ama eğer siz duygularım incindi diye manevi tazminat talebi ve suç duyurusunda ille bulunucam derseniz bence süre anlamında çok umutlanmayın keza manevi tazminat talebini değerlendiren hukuk hakimi taleplere gülmekten vakit bulamayacağı için asla dosya muhteviyatına tam olarak hakim olamayacak, iddialarınızı soruşturan cumhuriyet savcısı da bu iddialarınıza kıçıyla gülüyor olduğundan asla dönüp dosyaya bakamayacaktır.
bu kimdir nedir necidir. ne oluyor kodumun sözlüğünde. yetişemiyoruz size efenim.
bilinmeyen, ulaşılamayan gerçeklerdir.

arkadaşlar, benim aracın sol lastikten vuuvv vuuuv diye ses geliyor. lastikçiye gidiyorum aksamda problem var diyor, ustaya gidiyorum jantlardan geliyor diyor. bu vuuvv vuuuv sesi bir virüs olabilir mi?

şaka şaka, taşak geçiyorum sizle. buradan ankaraya tayini çıkan yeğenim selmaya ve eşine selam gönderiyorum. kısmetse, çoluk çocuk kasım ayında geliyoruz selma. haşlanmış içli köfteleri şimdiden hazırla. basit bir hayatım var ya.
Olayı anlamak için 3 5 dk entryere göz attım, anladığım kadarıyla şayet iddialar da doğruysa bi Hanım kızımız 2 3 (sayısını tam olarak bilmiyorum) yağız delikanlıyı kandırıp, hayalleriyle oynamış.
Konunun aslı nedir nasıl olmuştur bilmiyorum merak falan da etmiyorum. hatta çok afedersiniz sikimden bile değil arkadaşlar.

Benim asıl merak ettiğim konu şu "arkadaşlar siz bu kadar dalavere çevirecek vakti nerden buluyorsunuz?"

Bir Çoğunuz öğrenci, hiç mi alttan dersiniz yok? Vizelerinizde mi başlamadı lan?

Ya çalışan kesim? Yata yata mı çalışıyorsunuz arkadaş. Hepiniz mi kendi işinin patronusunuz? Kaldı ki bu durumda daha fazla çalışmanız gerekiyor.
Elin işinde çalışanlara ne demeli? Hiç mi akşama alnınızın akıyla teslim etmeniz gereken bi sorumluluğumuz yok yav?
Bu kadar bol vakti hakketten nereden buluyorsunuz ya bana da söyleyin?

Bana da söyleyim olum 24 saat yetmiyor, işlerimi yeyiştiremiyorum.

Koştura koştura işten çıkıp elindeki çantayı salona atar atmaz yemek yapan yemekler pişerken çamaşır asan dur ya sofrayı kurmadan bi tuvalet banyoyu yıkayım dıyen, girmişken duşunun alıp çıkar çıkmaz bi köşede sızan bi insanım ben benim sizden neyim eksik banada söyleyeceksiniz.
sözlük yazarlarının, cff olayıyla ilgili kaleme aldığı şiirlerdir.

beni bilen bilir. 2-3 kişi bildiği için açıklama yapayım;

62 yaşında, 3 çocuk babası bir insanım. hassas yapıma söz geçiremez, hep kucaklayıcı, yapıcı tavrımla tanınırım. bu olayın da kapanması için defalarca çağrı yaptım kendimce. buyurun;

(bkz: patlak veren skandalın ardından sükunete kavuşmak)

ancak sabahın olmasıyla birlikte, olayın artçılarının artarak devam ettiğini görünce ben de kayışı kopardım ve bu sele kapılmağa karar verdim.

bu olanlara, yaşananlara o kadar alındım ki, olanlar o kadar zorruma gitti ki, 3. sınıf edebiyet kapasitemle, yetersiz dil bilgimle, naçizane bir şiir kaleme alıp duygularımı dışa vurmağa karar verdim.

en başında olayın tüm taraflarından ve kötü şiirim nedeniyle de tüm yazar arkadaşlarımdan peşinen özür diliyorum. bu başlıkta şahane şiirlerle tanışacağımıza inancım tam. fitili ateşlemek gayesiyle, şiirimi yüksek müsaadelerinizle arz ederim efendim;

Bir kız dört oğlan,
Ben hangisine yanam,
Hassas nihat der ki,
Siz durun ben etrafınızdan dolanam.

iki gündür ortalık karıştı her yer toz duman,
Durmadan söylerim iki rekat soluklan,
Hassas nihat der ki,
Azıcık sakin kalın bir durun lan.

Sözlükte isterim bir tatlı huzur,
Aşna fişne, sataşma işte ortam budur,
Hassas nihat der ki,
sözlük 62 yaşındaki adama niyeti bozdurur.

Sevin, sevişin, yalaşın eyvallah,
Hakkını veremeyip sakın almayın ah,
Diyecek laf kalmadı da susar nihat,
Hepinizi seviyorum değişmeyelim külah.

Yapıcı olalım dedik, gelin barışak,
Neredeyse masaya vuracaklar şraaak,
Performans olsa derdik biz de katılak,
Sözlük olmuş kurtlara otlak.

Sözler bitti geldik sona,
Unutalım her şeyi var mısınız buna,
Yoktur döğüşten, hırdan bir fayda,
Seviyorum hepinizi hem de çokça.
Yeni öğrendim olayı.

Yalnız helal olsun kıza 6-7 erkekle aynı anda.

Abi siz saf mısınız lan dghsggsgs.
(bkz: charlotte fiona freyja olayıyla ilgili şiirler)
bir tane akıllı kezban 3-5 abazayı kandırmış.

benim anladığım bu. iyide yapmış.
KEŞKE GiTMEDEN bi iki taktik verseydi bana da .
Tüm sözlüğün merak ettiği sorunsaldır. Mağdurlar bir el atsın. Evet.
" gün gelecek yürümediğim her sözlük erkeği için bana küfür edeceksiniz.. "

- charlotte fiona freyja
son sözlük erkeği bükücü diye okunuyor.
çaktı bi ona bi buna.
türk dizilerini aratmayacak sözlük gerçekleridir. hani o beğenmeyip burun kıvırdığınız türk dizileri. kim kimi nasıl kandırmış.hiç birinizin tanımıyorum. kız nicki görünce sazan gibi atlayan beylerin trajikomik halleri. ben bu erkeklerin bu kadar saf olduğuna inanmıyorum. o kız olmasa bir erkek olsa bu kadar üstüne düşüp ilgilenirmiydiniz hayır. gururunuz incinmiş ama bence bu kadar ağlamak hele ki bu kadar yaşanılan herşeyi ortaya dökmek bir erkeğe yakışmaz.bundan sonra yürürken adımlarınızı sağlam basarsınız. kızlar zannettiğiniz kadar saf değiller.
ŞEMAYLA ÇiZiP ANLATsanız ya
böyle hiçbir şey anlamıyorum ben.
aşkı memnu da bile bu kadar entrika yoktu mınakoym.
Bir grup malın bir tane Kezban tarafında donunda sallanmasıdır. Hahahasiktir ne kafalar var. Evet.