bugün

serkan diye okunur..

edit: eksilenmiş, demek ki farklı şekilde okuyabilenler varmış. kendilerini tebrik ediyor, bu konuda beni bi nebze olsun aydınlatmalarını rica ediyorum.
isminin serkan olduğunu tahmin ettiğim yazar. o benim ismimi tahmin etmesin mümkünse.
Yaratıcılıktan yoksun açtığı bir kaç başlık ile sözlükte az sayıda bulunan fenerbahçeli yazarları mutlu etmiş, sıradan bir yazar.
ismini fransızca yazıp nick etmiş yazar. ama okunuşu serkan. daha doğrusu "seğkan".
beni sözlükte karşılayarak misafir terliklerini veren ev sahibidir.
işallah misafirin iyisi erken kalkandır diye düşünmüyordur. *
entrylerini çok beğendiğim, güldüğüm yazar.
ayrıca kendisinin tdk üyesi olduğu şüphesindeyim.
son dönemde en çok dikkatimi çeketen yazarlardan bir tanesi, ailecek beğenerek takip ediyoruz efendim. bir diğeri de ben hep 17 yaşındayım, sol framedeki hangi zıpır başlığı yoklasam altından bu iki isimden biri çıkıyor. çok yaratıcılar ve çok enerjikler.
(#6364330) nolu entry si ile başlığı açanı bin pişman etmiş yazardır. Kutlanası yazar, kutlanan yazar....*

(bkz: adamın mına koymak)
(bkz: fenerbahçe mağlubiyeti sonrası ne yapacağını şaşıran cimbomlu)
mizah, zekanın zekatıdır sözünün sözlüğümüzde ki az sayıda ki temsilcilerinden biridir. gülmekten yüz felci geçiriliyor mu bilmiyorum ama ben bir gün sanırım geçiricem. harikasın sayın yazar, elin, beynin dert görmesin.
bugün açtığı yaratıcı başlıklarla yüzümü gülümsetmiş yazar. teşekkürler efenim. *
yaklaşık 2 senedir kendisini takipteyim. ne zaman moralim bozuk olsa açar okurum yazdıklarını. saygılar ve selamlar.

not: oha, ayrıca adamın nick altına aylardır entry girilmemiş lan. ayıptır.
yaran başlıkların üstadı. inci sözlük'teki çoğu başlığın asıl sahibi. helal olsun yazarı.
fenerbahçeli yazardır.
(#4597963) yardırmış yazardır. takipteyim.
hoşgeldiğimi ilk farkeden yazardır kendisi. Hoşbulmuşumdur.