bugün

ara ara yaptığım kötü olay. resmen üşengeçlik. hangi birimiz yapmadı ki bu kitapsızlığı.
anahtarım çantam da olmasına rağmen üşengeçliğim yüzünden bilerek zili çalıyorum.
bazen saygıdan yapılan şeydir. evdeki arkadaşım ya müsait değilse diye yapmışlığm vardır.
anahtarsız ev arkadaşının yaptıkları sonucu öç almak için itinayla yapılır.
aşırı derecede üşengeçliğin göstergesidir.
hep yaptığım eylemdir ve sonrasında o annemin iltifatları hiçbir şeye değişilmez.
yıllardır süregelmiş yanlızlıktan ve kapıyı hep kendinizin açmış olmanızdan güzel olanı sevgilinizin açacağıdır.bu mutlulukla zile kibarca basılır.
ev arkadaşımın sürekli yaptıgı olaydır.
ve artık bende zili çalış şeklinden bile tanıdıgım için acma gereksinimi duymuyorum.
zaten bi keresinde açmadıgım için arkadslarda kalmak zorunda kalmıştı.
yeni evli erkeğin yapacağı iştir..

bekarlık dönemi boyunca evini kendi anahtarıyla açtığı için zile basar ve o aşık olduğu kadının kapıyı açmasını bekler.
unutkanlık anıma denk gelen eylem.
unutkanlık anıma denk gelen eylem.
geçen sene oda arkadaşlarıma yaptığım hadisedir. eve gelen yemek siparişlerinde motorcular kapıya seri halde 3 kere vururlardı. iftar zamanı oda arkadaşlarım oruç açmayı beklerken kapıya tıpkı paket servis elemanları gibi 3 kere seri şekilde vurdum, tabi karşılarında pizza yerine beni gören arkadaşlarımın yüzündeki şaşkınlık ifadesiyle gülmekten yerlere yatmıştım. onlar o sırada bana küfür ediyorlardı.