bugün

selam moruk. *
tatlım açma beni yorma beni.
-merhaba sahip.
selam kelebek. *
orada bir kadın var. * *
(bkz: çok kurcalama bozarsın)
nokia'nın el ele tutuşma animasyonundan sonra:
"bugün elini veren yarın ..."
kupa kızı"
kimi zaman "let it be" olabilirmiş.
gülümse hayata. bir yıldır aynı mesaj var ama ben bir türlü hayata gülümseyemedim.
(bkz: emret sahip)
o kadar uzun zamandır aynı mesaj var ve o kadar sıradanlaşmış ki ben bile unutmuşum artık açılış notumun ne olduğunu. telefonu kapatıp açmaya da üşendiğim için bu böyle gider.
saçma birşey açılan şey neye yarayacak ... bugün sevgiline 100 den aşağı mesaj çekme yazanda vardır. yada aşkımsın diye açılan boktan insanların boktan telefonları...
merhaba panpa
das lieben ist ein spiel.***
Bi çay koy da içek.
selam sahip. * * *
düşüncelerimi, düşüncesizleştirdiğini düşünüyorum.
haydee bree bismillah
selamün aleyküm olarak telefonumda hala varlığını sürdürmektedir. biraz telefon modelinden de kaynaklanmaktadır tabii. adam iphone'una selamün aleyküm yazmaz, hoş karşılamak lazım.
(bkz: thug life punk motherfuckers)
bir zamanlar sevgili kişinin, telefonunu açarken, kafayı uzatabildiğin kadar uzatıp ''ne yazıyor acaba'' diye meraklı gözlerle bakılan ve kendine sunulmuş çok az harf sayısı ile çok şeyler anlatılmış nottur.
kimisi sevgilisinin ismini yazardı. eğer ara limoniyse, hemen açılış notu değiştirilirdi. işte onun için kafa öyle sünerdi ekrana.
hiç unutmam! benim, hiç kız arkadaşı olmayan dinci bir arkadaşım açılış notuna ''bismillahirahmanirrahim'' yazmıştı.
Sevmek, ne uzun kelime..
welcome to the machine.
aşık olmak mı adam olmak mı zor?