1. ?.
  telsim in ogrenciler icin hazirladigi abonelik paketi. sectigin numaralarla konusmanin 5 dakikasinin 1 kontor olmasi ve her ay 100 sms in bedava olmasi gibi guzel tarifeleri var. yalniz 18 yasindan kucuklerin uzerine hat yapmamalari garip.. nufus cuzdanini gosteren,ogrenci olmayan herkes tarifeden yararlanabiliyor yani..
  1 ... bilmem
 2. ?.
  telsim'in artık üzülerek söylemek istiyorum ki rezalet tarifesidir bu.vakti zamanında 5 dakikası 1 kontürden sınırsızca konuşur,ay içinde 100 kontür yüklesek bile bedavaların arkası kesilmezdi ancak 2 ekim tarihi itibari ile koyduğu 500 dakikalık saçma sapan kota ben dahil bir çok cep öğrenci kullanıcısını bezdirmiş ve canına tak ettirmiştir.şimdi sorarım telsime zamanında avea'dan turkcell'den öğrencileri kaptınız ancak bu kota yüzünden birer birer kaybediceğinizi hiç düşünmüyor musunuz? Akıl var mantık var koyulan 500 dakikalık saçma sapan kota 100 kontüre karşılık geliyor e o zaman kim 250 kontür alıp parasını ziyan etsin ki ? bunu düşünemiyorsanız benim gibi konuşma heveslisi gençlerin birer birer telsim den ayrılıp diğer gsm operatörlerine kaydığını son bir kaç ayda yüklenen kontür miktarından anlayabilirsiniz herhalde dimi ?
  3 ... az veren candan j c van damme
 3. ?.
  tüm gsm operatörelerine ücretsiz sms yollama özelliğini sadece telsim le sınırlamasından sonra yaptığı konuşma sınırlandırmasıyla artık cazipliğini tamamen yitirmiş tarifedir.
  ... rosemary
 4. ?.
  tüm gsm operatörlerine ücretsiz sms yollama özelliğini sadece telsim le sınırlamasından sonra yaptığı konuşma sınırlandırmasıyla artık cazipliğini tamamen yitirmiş tarifedir.
  ... rosemary
 5. ?.
  telsimin faideli tek hizmetidir. seçilen 10 numara ile 5 dk 'sı 1 kontüre ,yüklediğiniz kontüre bağlı olarak hediye edilen sadece telsime harcamak zorunda olduğumuz sms 'leri ile başta öğrenci milletinin gönlüne taht kurmuş daha sonradan konuşma sınırlandırılması olan tarifemizdir.
  ... jiji
 6. ?.
  cem yılmaz ın gene bol para alarak çevirdigi reklamlardan birisi.
  ... sivridilli
 7. ?.
  dün gece yüklediğim kontörümle gelen 100 sms ve 5dksı 1 kontör olayının ay sonunda* biteceğine dair yolladığı mesajla beni yerden yere vurmuş tarife.
  ... onurude
 8. 0.
  şu an için en güncel haliyle,

  150 kontör yükleyince tüm vodafonelularla 5 dakikası 1 kontöre konuşturan, avea ve turkcelle dakikası 2 kontöre konuşturan,
  100 kontör yükleyince eskisi gibi seçilen 10 numarayla 5 dakikası 1 kontöre konuşturan

  ama 1 aylık süre dolunca vodafoneluları aramanın dakikasını iki kontöre çıkararak ve mesajı (diğer şebekelere) 2 kontöre çıkartarak küfür ettiren tarife.

  http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/cep-ogrenci
  ... yoga yapan mistiq kedi
 9. 1.
  Bir zamanların en iyi tarifesi idi..

  Sonra duraklama dönemine girdi smsler gidince sonrada Vodafone abone kaybedince gerileme dönemine..

  Ancak son hamleleri ile yeniden en iyi öğrenci tarifesi oldu..

  100 kontör yüklersen 5 dk sı 1 kontör 10 kişi ile
  150 yüklersen 5 dk sı 1 kontör TÜM VODAFONE ile
  250 yüklersen 15 dk sı 1 kontör TÜM VODAFONE ile..

  Ayrıca 150 ve üstüne 250 SMS her yöne..

  Hani bir zamanlar bir reklam vardı..

  Başka bir arzunuz..
  ... el portero