rahatsız edicidir.
tamam homofobik değilim ama hemcinslerimden ardarda teklif gelmesi gene de bezdirirdi.
"yeter yahu istemiyorum dedim. yok mu bu cennette şöyle reşit olmuş, eli kalem tutan sohbeti dinlenir yetişkin bir erkek nuri.
70.000 adet olunca ederler tabi ki.
huriler spartacus dizisindeki köleler gibi anadan üryan diziliyor, sen içlerinden beğendiğini seçiyormuşsun.
(bkz: Üniversitede kızlar teklif ediyormuş) efsanesinin bir üst leveli.

Üniversiteye heyecanla gidip umduğunu bulamayan asosyal abazan bireyin bel bağladığı bir diğer seçenektir bu.

Beybi!
Utangac erkekleri Sevindirecektir.*
Sen önce bir cennete gitte diye devam eden cümlelere sebep olacak cümle.
islamı sulandırma peşindeki kipalı ajanların uydurması.
fazla olmalarından dolayıdır.
abazanları dini bütün bir müslüman yapacak haber. hadi yine iyisiniz.
cennette huri cehennemde zebani derler, aradaki farkı siz düşününve karar verin.
Cehennemde de aramızda teklif mi var deniliyormuş.
- benimle çıkar mısın?
+ puhaa kro yaa çıkar mısın diyor.
- ...
+ abla hadi çıktık diyelim napıcaz allahasen? iki tane kanat var kelebek gibi uçacak mıyız?
- meyve ağaçları var. meyve yeriz.
+ hee yasak meyveyide yiyelim ondan sonra al başına bela. hadi abla kapatma dükkanın önünü.
--spoiler--
mücolara da zenci adam veriyorlarmış. öle duydum.
--spoiler--
(bkz: evrimcilere maymunlar direkt veriyormuş abi)
doğru olmasına inanasımın geldiği, yada umduğum olaydır. inşallah huriler teklif eder abi, biraz çekingenimdirde kızlar yönünden. orda da abaza takılmayalım sonra neme lazım.
-cenette huriler teklif ediyormuş
-vallaha mı?
-fakat sen kabul etmiyormuşsun
-niye?
-bilmem, ööle işte
-alla alla...
(bkz: cennette herkes istediği kadar huri alabiliyormuş)
(bkz: nuri tesellisi)
(bkz: teklif var ısrar yok)
-dünya ahiret kardeşimsin demiştim ya yaşarken..
+ee..
-ahiret kısmı yalandı.
ırmaklarından şaraplar akan bir ortamda ayık gezmeme sonucu çok da bir şey farketmeyecektir.
(bkz: huri sapan)
zebanilerin açık tekliflerine maruz kalmaya sebebiyet verebilecek fantezi.

(bkz: bana seni gerek seni)
ırmaklarından şaraplar akacak diyorsun
cennet-i ala meyhane midir?
her mümin'e iki huri vereceğim diyorsun
cennet-i ala kerhane midir?*
düz mantıkla normal yaşam ile ahiret arasındaki tezatlığı ortaya çıkarmaktadır. cennette hurilerin teklif etmesi, dolayısıyla cehennemdekilerin pek bir abaza kalmasına sebep verir herhalde. e böyle olunca da dünyada görmüş geçirmiş bizim playboylar orada bu abazalıkla nasıl yaşayacaktır ?