bugün

cehenneme doğru yol alırken birden cenneti gören ateistin görür görmez söyleyeceği sözdür.

- ulan bee keşke inansaymışım ne kadar safmışım! olabilir yani. ahaha.
Allah'a yalvarış cümleleridir. Evet.
hassktr olabilir.
ekmeği bol eyledik
acıyı bal eyledik
sıratı yol eyledik
geldik bugüne

ekilir ekin geliriz
ezilir un geliriz
bir gider bin geliriz
beni vurmak kurtuluş mu

kör olsanı demiyorum
kör olma da gör beni

diyecektir.
elhamdülillah hepimiz allahın bir kuluyuz.
keşke diyecekler keşke! keşke inansaydık yüce kainatın rabbine. ama dönüş olmayacak o saatten sonra. herkes tek olacak, yanlarında ne charles darfin, ne de karl sağan olmayacak!
(bkz: allahuekber woohoo)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya).
Ateşin halkı cennet halkına seslenir: “Bize biraz sudan ya da Allah’ın size verdiği rızıktan aktarın.” Derler ki: “Doğrusu Allah, bunları inkar edenlere haram (yasak) kılmıştır.” (Araf Suresi, 50)
O gün, münafık erkekler ile münafık kadınlar, iman edenlere derler ki: "(Ne olur) Bize bir bakın, sizin nurunuzdan birazcık alıp-yararlanalım." Onlara: "Arkanıza (dünyaya) dönün de bir nur arayıp-bulmaya çalışın" denilir. Derken aralarında kapısı olan bir sur çekilmiştir; onun iç yanında rahmet, dış yanında o yönden azap vardır. (Münafıklar) Onlara seslenirler: "Biz sizlerle birlikte değil miydik?" Derler ki: "Evet, ancak siz kendinizi fitneye düşürdünüz, (Müslümanları acıların ve yıkımların sarmasını) gözetip-beklediniz, (Allah'a ve islam'a karşı) kuşkulara kapıldınız. Sizleri kuruntular yanıltıp-aldattı. Sonunda Allah'ın emri (olan ölüm) geliverdi; ve o aldaltıcı da sizi Allah ile (Allah'ın adını kullanarak, hatta masumca sizden görünerek) aldatmış oldu." (Hadid Suresi, 13-14)
Onlar cennetlerdedirler; birbirlerine sorarlar. Suçlu-günahkarları; "Sizi şu cehenneme sürükleyip-iten nedir?" Onlar: "Biz namaz kılanlardan değildik" dediler. "Yoksula yedirmezdik." "(Batıla ve tutkulara) Dalıp gidenlerle biz de dalar giderdik." "Din (hesap ve ceza) gününü yalan sayıyorduk." "Sonunda yakîn (kesin bir gerçek olan ölüm) gelip bize çattı." Artık, şefaat edenlerin şefaati onlara bir yarar sağlamaz. (Müddessir Suresi, 40-48)
la mahmut yanlış yapmışiz ogliiiim.
hakettim ben bunu. bir suru ornek varken Allahi bilmedim.
nutku tutulduğu için büyük ihtimal konuşamayacaktır.
O dünyadaki şerefsiz ben değildim.
olmayacak ateist. o şeytanla birlikte eşşek cennetine. sevdiğim bir söz vardır der ki: senin cehennemi inkar edişin orada bir derece bile ateşi serinletmez.
Oh mein gott!!
-Heee yok ki öyle bişey...

Söyleyeceğim sözdür.
Ulan ekşisözlük zıçtın ağzıma.
(bkz: sefesizimbenimaklimagelmisti)
grurlu ise bişey demez. emin olun ki şu anki fikri değişmez.
görsel
(bkz: hasssiktiiiir)
(bkz: şimdi kamayi tuttuk)
görsel
Cenneti yakından görmüş sözlük yazarlarının tahmin edebileceği sözlerdir.
keşke dünyaya geri dönebilsem ve allaha kulluk etsem diyecek ama çok geç olacak.
la bi git hadi ordan.
güncel Önemli Başlıklar