bugün

ağzını açmadan konuşan adam. dişleri görünüyor ama dişler birbirine kenetli sanki.
mimik desen m'si yok, ses desen kullanamaz, dümdüz, tip desen yok. ki bu adama yakışıklı diyen kız allah hakkı için bir erkeği abazanlıkla suçlamasın. nasıl oyuncu olmuş aklım dimağım şaştı arkadaş.
toprak sergen'e benzerliği ile dikkatimi çekmiş ıssız adam filminin başrol oyuncusu.
kızların neresine hasta oldugunu anlayamadıgım oyuncu. kızlar neresine hayransınız bunun?
1976 istanbul doğumlu santa monica college ve london film school gibi okullarda sinema ve tiyatro üzerine eğitim görmüş ulak adlı filmle oyunculuğa başlayan asi dizisinde de rol alan gösterime şu günlerde giren ıssız adam adlı filmin başrol oyuncusu istanbulda bulunan zazie adlı restaurant'ın ortağı at sever oyuncu.
ata binmeyi sevişmeye tercih eden yazarmış.
filmde* öyle demiyordun ama kerata.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/10369667.asp
kesinlikle yakışıklı deil ama acayip çekici etkileyici bir havası var.kendisini ilk defa ıssız adam'da izledim nitekim her hafta televizyonda da görebilirmişiz yeni öğrendim ki Asi'de oynuomuş amma velakin ben onu ıssız adam'daki haliyle hatırlamayı tercih ediyorum o bağlanmaktan delicesine korkan ve nitekim korktuğundan kaçan,çok sonraları küçücük bir saç tokasının bir adama neler hissettirebileceğini anlatan,yine çok sonraları 'onunla' karşılaştığında ağzından çıkanlarla ,gerçekte söylemek istediklerinin aslında ne kadar da farklı olduğunu gösteren adamı... (bkz: manyak mıyım neyim)
ıssız adam'dan sonra bir tecavüzcü edasıyla gezen oyuncu. televizyonda ne zaman görsem bir kadına saldıracak gibi bakıyor. ailecek korkarak izliyoruz kendisini.
aşırı derecede kötü bir oyuncu olmasına ek olarak aşırı derecede çirkindir.
saçlarını acilen kestirmesi gereken oyuncudur.
Çok tatlı bir insandır. Ünlü egosu yoktur. Ayrıca çok kibar biri.
çağan ırmak'ın ulak filminde fark ettiğim, daha sonra yine çağan ırmak'ın ıssız adam filmiyle oldukça popüler olmuş, osmanlı kıyam adlı dizideki hali, tavrı ve oyunculuğu ile "karizma nedir?" sorusuna cevaben gösterebileceğim kişidir.
bir kişiye ya da bir gruba hayran olma gibi tripleri olan biri değilimdir. amma velakin; cemal hünal'ı tanıdığım günden bu yana, çok beğenirim.****
bariz çirkin oyuncu. arkalarında kim varsa bunların, halit ergenç bir, bu iki, her filmde en güzel hatunlarla yatıp sonra da büyük oyuncu triplerine giriyorlar aminüm. ne biçim ilahi adalet ulan bu?!
Paramparça dizisindeki oyunculuğu abartısız, doğaldır.
ömür gedik'in cinemania programına konuk olmuş oyuncu. programda neşet ertaş'ı ilk defa geçen sene dinlediğini ve dinlediğinde aklını kaçıracak gibi olduğunu belirtmiştir. özüme dönüyorum artık halk müziği dinlemeye başladım neşet ertaş'la demiştir.