bugün

Yalancı sözcüğünü en güzel şekilde anlatıp tanımlamış komedyen.
mizah denince akla en sık gelen bir isim. yaptığı stand up'lar ve reklamlar ülkede çok sık konuşulur.

bu reklam ve stand up'lara dair, şu günler için bir not(um):

(bkz: the naked gun/#26584344)
ayse hatun onal ile ayrilir ayrilmaz birbirlerini twitterda ve instagramda takip etmeyi birakmislardir, ne kadar cocukca degil mi, eriskin degil 16-17 yasindaki bebe davranislari bunlar, bu adam koca bir ergendir gozumde, birisi cikip diyecek aha cem yilmaza ergen dedi, bende soruyorum koyunlarin saplantisi ne zaman olcut oldu , bunun gibi insanlara zeki diye diye baremi dusurduk zaten, misal mecliste tartisma seviyesi ilkokul 3, anormal bisey yok yani, cmylmz serisi disinda hic bir icraati mimiklerimi dahi oynatmadi, buna fundamentals ve tum filmleri dahil, ki cmylmz arak hikayelerin sayesinde is yapti, cok mu komik tabi ki hayir, diger icraatlarin yaninda kotunun iyisi.
Çağından bir adım önde.
yaşayan en başarılı türk olabilir.
twitterda hafif siklet elemanlarla atisiyor, yardir amk meydan senin.
"Sene olmuş 2015, sen hala... " lı cümle kurup, "amk" "oç" "beberuhi" "okutan hocanın amk" gibi kelimeler kullanan 40 yaş ergeni. Tebrikler.

Imaj gitti kabul et.
bunun da egosu tavan yaptı.

ayıp ulan.
Türkiye'de başarılı insanları kötülemek , onu değersizleştirmeye çalışmak adettir. Bunu yapanlar belki de başarılı Türk kimse Olmasın isteyenler.

Türkiye'nin kendi Alanında tatışmasız en başarılı kişisi.
Balondur.
sivilceli ergenler tarafından eleştirilen kişidir.
hakan hepcan karşısında bildiğin liseli tavrı takınmış komedyen. kimsenin dokunulmazlığı yok. bugün bu adam höt dese '' ahaha adam kral abi ya, cem ya ..'' diye eriyen tipler düne kadar da ''okan çok iyi abi ya dün 3 e kadar izledim okanı ya..'' diyen tipler. bugün okan bayülgeni ikiyüzlü ve eğlenceli olmayan vasat bir şovmen olarak görüyorlar.

cem yılmaz a da bakıyorum ; imajı da size sormayalım dediği adama öyle bir sinirleniyor ki aslında , üçüncü sınıf ifadelerle laf dalaşına giriyor ve ayar verdiğini sanıyor. hakan hepcanı zaten tanımam ama sen cem yılmazsın ,'' imajı da sana sormayalım amk '', ''sanki astronot pezevenk'' falan diyecek adam değilsin.

o laflara ayar diyen liselidir. kendisine idol arıyordur.
hakan hepcan' la girdiği söz dalaşı kendine zerre yakışmamış komedyen.
"twitterda güldürmüyor" diye eleştirilen kişi. lan mal oğlu mal, bu adam seni twitterda güldürmek zorunda mı? Sahnede komik mi komik, filmleri komik mi o da komik. Ee bi de twitterda mı komik olacaktı ? Bitmedi mi mesai?
imajını adalete fener yakarken kaybetmiş olan, o dönemde yanında okan gibi heriflerin de bulunduğu 5 paralık şahıs.
cem yılmaz'a yakışmamış. insan kaale aldıklarının seviyesindedir önermesine örnek olmuş. böyle düşürmemeliydi. Ayrıca ukelaca bir tavır var. biçimsiz olmuş. koskoca cem yılmaz.

(bkz: internette kendini düşüren ünlüler)
o yakışmamış, yapmasaydı iyi olurdu, cem yılmaz kimmiş diyenler birer hepcan. o ayarı siz de yiyorsunuz aslında, adam diyor ki ' onu da sana sormayalım bebe ruhi' diyor. diyorsun ya demeseymiş etmeseymiş diye. bu olay neye yaradı ? hepcan diye birinin adını duymuş oldum ben, ondan önce ne vine ne de bunu bilirdim.
Hakan Hepcan denilen şahsı kale bile almamalıydı. şüphesiz Türkiye'nin en sağlam yönetmenlerindendir, en sağlam oyuncudur.
Kısacası Film yapsa da izlesek.
twitterda sevilmeyen adam,oysa kendisi twittarda sizleri güldüreceğim vaadinde bulunmayan,evet aramızda cem yılmaz'dan bin kat daha güzel yazanlar var ama ama o,o mecrayı bu şekilde kullanıyor belki hesabın şifresi sevgilisinde kalmıştır bilinmez,kendisi hala türkiye'nin en komik adamıdır.Keza atalay demirci ve vine uygulamasından sonra ortaya çıkan kendini komik sanan insanları gördükce kendisi hala bir numara olduğu su götürmez bir gerçektir.
adı lazım olmayan vine zibidisine ayar vermediği doğrudur. çünkü adı lazım olmayan vine zibidisine gerçekten sinirlenip o sinirle bir şeyler yazmıştır. twitter hesabı kendisine aittir ve istediğini yazmakta serbesttir. malum olayda da aslında vine zibidisi bir bakıma kendi kendini rezil etmiştir.

liseli tavrı takınmış, artık komik değilmiş, orta yaş bunalımına girmişmiş hatta bunca olaydan sonra hala apolitikmiş... hepsine bir yere kadar hak verebilirim. son maddeye hak veriyorum da. fakat ciddi ciddi gerizekalılar tarafından takip edilen bir vine zibidisini kimsenin savunmaya hakkı yoktur. cem yılmaz bir vine zibidisiyle gereksiz yere kavga edip kendisine yakışmayanı yapmıştır. eleştirilecekse bu yüzden eleştiririlmelidir. işin içine okan bayülgen falan karıştırılıp bel altı vurulmamalıdır.

not: cem yılmaz'ın yaptığı işleri her zaman beğendim fakat höt dese "ahaha kral adam ya" diyecek seviyede değilim.

not 2: okan bayülgen'i hiçbir zaman sevmedim, ya da nefret etmedim. gezi'den önce de nötrdüm, şimdi de nötrüm.

not 3: benim kavgam idol olarak malum vine zibidisini görenler ile. hakan hepcan kim amına koyayım? bu zibidi, halil söyletmez, memeli mestan gibi gereksiz kişiler ajdar ile kavga etse ajdar'ı, nihat doğan ile kavga etse nihat doğan'ı desteklerim. bir de bu vine soytarılarını üniversitelere davet ediyorlarmış. ilim ve bilim yuvalarını bu gerzomatlar ile zehirliyorlar resmen...
avuç içi terleyen bir tipi olan komedyen. sanki her an birinden peçete isteyecekmiş gibi bir izlenim bırakıyor.
hakan hepcan & cem yılmaz atışması hakkında benim de söyleyeceklerim var. hayranı olduğum insan cem yılmaz. kendisini kesinlikle hayranım, bir komedyenden, bir aktörden, bir yönetmenden çok daha iyisi olduğunu düşünüyorum kendisinin. bugüne kadar bütün stand up'larını, filmlerini izlemişliğim var. bir tarafta da vine'larının çoğunu çöpe at dediğim, bu kadar ilgiyi haketmeyen bir vinecı. ama ne yazık ki objektif bakınca üzülüyorum. cem yılmaz'ın bu yaptığı çirkeflik. ilk bu atışmayı duyduğumda heyecanlandım, zannettim ki hakan hepcan yine bir şeyler saçmaladı cem yılmaz'da ağzının payını verdi. hemen bi heyecanla açtım, hayal kırıklığına uğradım. çok üzüldüm hakan hepcan adına. cem yılmaz'ın bu yaptığı hiç yakışmamış. hakan hepcan diyor ki seni seviyorum abi, cem yılmaz karşısında ona pezevenk diye hitap ediyor. ben açıkçası bir cem yılmaz hayranı olarak utandım.

edit: zannediyorum ki cem yılmaz onları yazabilecek kadar ego patlaması yaşadıysa bizim fikirlerimizi okusa da "hasiktir en iyisi benim, sen mi bileceksin" diyerek kendini haklı çıkaracaktır bi şekilde. bilmiyorum ya, yönetmenlik koltuğuna oturunca mı böyle oluyor yoksa hollywood yıldızlarıyla dünya çapında filmde oynayınca mı? zannediyorum bunca senelik hayatımda da ilk defa cem yılmaz'ı bir konuda eleştiriyorum ve bundan hiç memnun da değilim. bu olay olmadan önce sorsalar cem yılmaz'ı eleştireceğim hiç aklıma gelmezdi.
kıvrak zekalı, iyi bir komedyendir. ne derece olgun bir kişiliği vardır o ayrı mesele.
Atlarım hepcanına. Bu güne kadar ben hepcan diye birini duymadım, halen de kimdir bilmiyorum. umrumda da değil. ben cem yılmazdan bahsediyorum, millet hepcandan dem vurmuş. ben twitter'da ismini duyuran hiç bir canlıyı kaale almıyorum almam da. orada benim için önemli olan cem yılmaz'dır. cem yılmaz twitter denen ortamda sokaktaki herhangi biri olan (hepcan mıdır ne halt ise) hesap sahibini kaale alarak, üstelik atışarak kendisini düşürmemeliydi.
hakan hepcana verdiği cevaplar değil de, sikine takıp cevap vermiş olması hayal kırıklığına uğrattı şayet adamı siklemeyip cevap atmasa göt gibi kalırdı ortada.