komik adam. eğer okuyosan syn cmylmz çok sövüyoruz gülerken hehehe.
komedyenlik konusunda gerçekten pek çok genç komedyenin örnek aldığı, zaten alması gereken komedyen.

son gösterisine gidemedim henüz, youtube kanalından yayınlanan teaser'larını izledim, ancak nedense gülemedim pek. izleyebildiğimde daha iyi bir yorum yapacağım, lakin şimdilik tek görüşüm artık yaşlandığı.
tespit ustasıdır. yeri asla dolmaz, kendisinin de dediği gibi, iyi yapacak olan varsa buyursun sahneye.
atalay demirci demeyin sakın!
bir çok kişinin örnek aldığı komedyen.
ama kendisinin bununla ilgilendiğini düşünmüyorum, zaten kimse bu işi benden iyi yapamaz kafasında olmadı hiçbir zaman, varsa çıksın buyursun dedi her zaman. tabi bunun içinde az da olsa bir meydan okuma var ama çıktığını var sayalım ki bu atalay demirci vs. gibiler asla olamaz. cem yılmaz'ın tahtını sarsacak kadar ilerleyebileceklerini sanmıyorum. sanmıyorum da saçma durdu, asla sarsamaz.
bir de kendisi sürekli olarak siyasi espri yapmadığı konusunda eleştiriliyor, e kardeşim yapmak zorunda mı?
algılarımıza genelde güldürürken düşündürmek deyimi empoze edildiği için biz bunu garipsiyoruz, kendisinin de dediği gibi, güldürürken düşündürmek nasıl bir şeydir? hatta bunun teknik olarak imkansız olduğunu da dile getirmişti, elbette işin teknik kısmına vakıf olmamamız mümkün değil, bizler tüketen kitleyiz ama levent kırca ve müjdat gezen gibi oyuncuların espritüel zeka alameti taşımayan şakalarını kendisinin yapımlarıyla karşılaştırmak cehalettir.
zaten bu kesim, siyasi mesajlar veren oyunlara şakalara, ideolojik olarak müptela oldukları için bunu yapıyorlar.
cem yılmaz'ın siyasi espri yapmamasının tek nedeni, sadece yapmak istememesidir olan biten bu.
ayrıca bu bayatlamış ve tuluat kültüründen gelen akıma kendini kaptırsa idi, ciddi bir seyirci kaybı yaşayacaktı, çünkü cem yılmaz bir üslup geliştirdi. alışılagelmiş olan sığ ve bayat komedi anlayışını yıktı. çok da iyi yaptı.
cem yılmaz'ı ikinci yenici olarak tanımlayabiliriz komedi dünyası için.
başarılarının devamını diliyorum kendisinin.
stand up ın taçsız kralı.
neden sahne şovlarının hepsini film olarak sinemada oynatmıyor merak konusu.
hem kendi kazanıyor, hemde gariban olan bir bilete 250 tl vermeyecek olan biz kazanıyoruz.
adamın şovu full çekiyor salonlarda. öylesine dolu bir ilgi varken neden kendini birkaç bin kişilik salonlara hapsediyor? tamam biletler daha pahalı ama kurtarmaz ki, sinema olayı daha kazançlı kendi açısından da.
youtube'da tesadüfen tvmax'de katıldığı bir programı izledim. bayıldım haliyle. laf ebeleri programı.
stand-up kralı ve son noktası.
on parmağında on marifet olan insan evladı.
şarkı söyler, sinema filmi çeker, stand-up yapar, orkestra yönetir listeyi uzatmak mümkündür.
korsanlara giydirmiş kişilik

arkadaş biraz doyun lan az bir şey doyun amk

tek kişilik bir gösteriyi sinema filmi diye vizyona sokturmuşsun parayı da kırmışsın kaç kat olduğunu varın siz hesaplayın

hala adeta hakkı bir türlü verilmemiş bir sinema emekçisi edasıyla edebiyat yapmalar falan. nedir bu arkadaş

o yüzden senden çoook komik bir komedyen olur ama üstat olmaz sayın cem yılmaz

tam da bu yüzden..
çok zor olan stand up'u korkmadan yapan kişidir.
Nerdesin askım? Surdayım askım. Nerdesin askım? burdayım askım. He tamam burdasın smiley.
gösterisi korsan izlenesi adam. korsan hırsızlıktır da, bir sinema biletine 15 lira istemek değil mi lan? sistem bu, düzen bu. işine gelirse. "yasal" kelimesinin arkasına sığınıp adam sikmekse olay, buyur.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25416666
seviyoruz izliyoruz gülüyoruz.*
(bkz: graham gece gece icat çıkarma)
internetten filmini indirmenin illegal olmadığı adam. yukarıda linki var ama tekrar vereyim.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25416666

kültür eski bakanı ertuğrul günay bildirdi. bir bilete 200 lira istemek ne kadar legal ise, internetten film indirmek de o kadar legal. o yüzden sorun yok gençler. torrent'e abanın.
21.yy'ın bilim adamı nikola tesla ise; 21.yy'ın komedyeni de cem yılmaz hazretleridir. hatta ve hatta hz.cem yılmaz'dır. gidip iki rekat şükür namazı kılayım.
her şeyi bir yana koy, zamanında internetin ona verdiği katkıyı unutarak korsadan dolayı internetten yakınan stand-upçı. hakikaten de insanın gözü parayı gördü mü, başka bir şey görmez mi yahu?
Ucu kendisine dokunmadığı sürece hiçbir yanlıştan bahsetmeyen komedyen, şakacı.

Kendisinin para çuvallarına yenileri eklenmeye devam ettikçe, o çuvalların hangi ülkede, hangi şartlarda yaşayan insanlarca doldurulduğunun önemi yoktur.

Ne zaman ki 30 trilyon yerine 28 trilyon kazanma tehlikesi baş gösterir, o zaman yıllardır süregelen ve kendisinin tek kelime etmediği düzen hakkında duyarlı olacağı tutar.

Yazık. Şimdi roma tatilinde rahat da edemez. Kafası burda kalır. Neyse artık. Bi dahaki seyşel adaları tatilinde telafi eder.
korsanla ilgili yaptığı agresif çıkışlar, south park'ın konuyla ilgili şu videosunu hatırlatmıştır.

http://www.vidivodo.com/v...-indirmenin-cezasi/537118
türkiyenın en komik araba koleksyonu . (bkz: WTF)
gerçekten Türkiye deki en iyi komedyendir ince esprilere sahiptir Türk insanını iyi tanır * .
komedyen.

malum korsan twitlerini önce şaka sanmıştım ana gerçekmiş. adam ciddi ciddi şarlamış korsan morsan diyerek. bi de ingilizi refere etmiş korsan hırsızlık diye.

şaşırdım bu duruma. cem yılmaz gibi bir komedyen karakterin verebileceği nice kaliteli ve esprili bir cevap varken, buradaki en sıradan yazarın vereceği tepkiden bile çok daha basit tepki vermiş.

cem dayı, korsan bu memleketin gerçeği. bir tat bir doku'dan beri bunu biliyor olman lazım. senin olayın internetle vücut buldu, internetin yeni yeni palazlandığı 90ların sonunda.

küfürlü telsim reklamı mı dersin, küfürlü cips reklamı kamera arkası görüntüleri mi dersin, zamanında bunları el altından sızdırıp viral reklam yaparken iyiydi? oradan kazandığın sırf sana yaradı hep ama, o reklamlarda "toktor bu ne" diyen ersin korkut'a hiç pay düştü mü misal? orada onun emeğinden de payını verdin mi, bugün "emeeekkk, emeeek" diye twitterdan şarlarken?

hacı yaşlandın sen artık. tamam işlerin hala para ediyor ama eski cem yılmaz değilsin kabul et. yıllardır ne suya ne sabuna dokundun, ne sinemanın sorunlarıyla ilgilendin ne de sektörde eşşekler gibi çalışan set işçileridir, kemaramanlardır, senaristlerdir bu emekçilerle ilgili tek lafın olmadı.

memleketin hiçbir sorununa dair taşların hiçbirinin altında elin yok, şimdi korsanlık hırsızlık diyerek bir de insanları yaftalıyorsun.

olmadı be cem yılmaz, senin çapına yakışmadı, senin dediğin gibi, "bu sefer güldürmedin".
komik bulmadığımdır.
korsanlara nerede giydirdiğini merak ettiğim komedyen. bildiğim kadarıyla twitter'da yazmıyor kendisi hatta geçen sene çıkan soru-cevap dvd'sinde bir soruya cevap olarak "twitter'daki cem yılmaz'ın artık tek takipçisi var,o da avukatım." gibi bir şey söylemişti.hani gerçek hesabı ise haber edin,bilemedim şimdi.
ülke sınırları içinde komik ancak uluslararası arenada (kıyaslama bile yapamıyorum)maalesef hiçbirşey olan komedyenimiz. bize yeten bizi güldüren bir yetenek.
yanlış işler yapmaya başlamış komedyen. şu zamanlarda revaçta olan korsan meselesine değinmeden bana göre yanlış yaptığı şeyi de belirteyim (cem'in de çok sikindeydi benim yorumum); bana göre hokkabaz filminde beklediği ilgiyi göremeyince hokkabaz gibi, her şey çok güzel olacak gibi sinema mantığına daha uygun filmler yapmak yerine yahşi batı gibi (gerçi çok gülmüştüm) filmlere yönelmesi yanlış bir şey. hele gösterisini sinemalarda gösterime sokmak gibi bir hareket kökten yanlış geliyor bana.