bugün

güzel kadın düşmanlığının eseridir.

geçmişlerinde güzel bir kızdan tekmeyi yiyen götverenler şimdi olan bitene bakıp ''ulan kız kim bilir ne boklar yedi de herif dellendi'' diye bakıyorlar.

bu olayı iyi bişey olarak görenlerin alayı ezik, kompleksli tiplerdir. hayatı boyunca güzel kızlara hep uzaktan bakmak zorunda kalmış, hep reddedilmenin ezikliğini yaşamış tiplerdir.

şimdi katledilen kız üzerinden kendi kuyruk acılarını sarma peşindeler.

zihniyetinizi sikeyim.
hepsi birer orospu çocuğudur, başlıca sözlükteki destekçileri.
anlaşılan cem garipoğlu nun da göt kılları var!
Ergen ya da kansızdır.
Kendisini yakışıklı, seksi, çekici bulan çok kız varmış. Onlar destekliyordur. Sözlükte de sıkı hayranları var. Amerika'dakileri örnek alıyorlar sanırım. Büyük yankı uyandıran katillerin Amerika'da destekçileri oluyor.
Şahsım adına "beyin uzuvlarına zeval gelmiş insanlar" olsalar da,
Elbette ki var olabilecek tiplerdir.
Cem garipoğlu nasıl ki kendini savunmak için mahkemeye cikabiliyorsa,
Onu savunan bir duzene ait kimi insanların da,
"çocuk haklı beyler" diyeceği bir kafa olacaktır muhakkak.
Yani "hannibalı chok seviyorum yhaaa" diyen tip,
Bunu neden sevmesindir?
Veya "hitler müthişmiş yhaaa"diyen, cem garipoğlunu neden bir cani olarak takdir etmesindir?
Dünyadaki tüm caniler "çok zeki" ilan edilirken hem de...
batman'e havale edilebilirler.

http://sosyallik.sozlugu.org/bahattin-ve-batman/
hayvan severler diyeceğim ama o da tam tanıma uymaz.

insanlık dışı varlığımsılar olabilir, evet.
kınıyorum. daha söylenecek başka sözüm yok.
hepsinin beyinlerine verilsindir. *
(bkz: ulan bunlar destek veriyor)
eksileyerek destek verenler yüreklilerse entry girerek savunma yapsınlar. ama yapamazlar çünkü böyle yaparlarsa kim oldukları belli olacak. utanacaklar. yerin dibine girecekler. onlarda biliyorlar namussuz olduklarını ya işte bile bile. allah cehennemi boşuna yaratmadıya. zülme sessiz kalan dilsiz şeytandır.
(bkz: stockholm sendromu) gibi birşeydir.
(bkz: facebooktan günümüzde sözlüğümüze kalanlar)

yazarlar facebook gözlemlerini
sözlüğe taşımasa keşke bu kadar diyorum efem.
yakında (bkz: saçının kesimi değiştiren urspu merve) gibi başlıklar görebiliriz
korkuyorum sözlük inan bana.
(bkz: gene desteklerlerdi para var çünkü)
hepsini allah ıslah etsin.
allaha havale ettiklerim..
ülkemizde facebook gibi insanların bol bulundugu yerlerde gorulmeye baslamis kriminal bir terim olarak copy cat adi verilen güruhun açtığı gruptur. genelde ezik bünyeye sahip insanlar bu tür cinayetleri fantezik bulurlar.
"şimdi adam da kendi inancının gerektirdiklerini yerine getirmiş, o da dindar. üzerine fazla gitmemek lazım."

şeklinde bir savunma yaparlarsa hiç şaşırmayacağım grup.
Haliyeti ruhiyesi yerlebir insan musvetteleri. Bu ulkede zamaninda daga cikanlara, devlete karsi cikanlara da destek verenler olmustu, bu psikopatlik da normal geliyo bana.

En sinir oldugum sey, adam gittigi her yerde iz birakiyor bunu bilerek mi yapiyor, yoksa gercekten salak mi.
millet dikkat cekmek icin ne yapacagini sasirdi azizim, dedirten bir baslik bu da....72 milyonluk bir nüfustan mutlaka bir avuc kacik cikacaktir, oranti hesabi olarak bu mümkündür. artik, bakip bakip kafa sallamaktan baska yapacak bir sey yoktur. arkadas kirmizi bültenle aranir ve bir de facebook da hayranlari türer. hayrettir, gülünctür...catlaklik parayla degil ya kardesim, bedava birsey, isteyen istedigi yerinden catlatir...
şöyle bakalım olaya. misal ali koç. hepimizden daha zengin. bir yerde karşılaştık. bir kaç kez sohbet imkanımız doğdu. beni kendi gittiği boğazdaki restorantlara götürdü. milyarlık hesaplar ödedi sağ olsun. buyur bu da benim boynum. keser misin hacı? bu mudur olay?

ekonomik durumu kendinden daha üstün olan biri diğerini öldürme hakkını mı sağlıyor? yakışıklı diyenler olmuş. bence merhum münevver bir çok kızdan daha güzeldi. hatta o puşt için fazlaydı. kültür konusu. kim nerden biliyor münevver'in kültürünü? ben ne insanlar tanıyorum ortaokul mezunu. ama shopin'in, mozart'ın tüm eserlerinin isimlerini bilen, ben ne lise mezunlarını tanıyorum sanat tarihi okuyanların yanlışlarını sözlü olarak düzelten. kolleje gitmekle, dil öğrenmekle kültürlü olunmuyor.

hem zengin, hem yakışıklı, hem kültürlü... bravo. öldürme hakkı tanıyor değil mi? madem öyle ben cem'den daha zenginim, daha yakışıklıyım, daha kültürlüyüm. bana cem'i teslim edin. bende hakkımı kullanayım.

bu bakımdan destekleyenlerden tiksiniyorum. insani duyguları olmayan yaşamsal platformlar. yarın sizin çocuklarınız aynı duruma düştüğünde sakın ağlamayın. zira gerçek insani duyguları olanlar gazetedeki haberi okuyunca sizin yerinize ağlar...
bir gün kendi kızlarının başına böyle bir olay gelirse:'- bizim kızımız, kendi başını yedi, zanlıdan yanayız.' diye gezinecek bir garip ademoğlu, yaratıyosun takip et!!!
destekçilik yapanlar da o iğenç katil benzerleridir. *
hepsi toplanilip cem garipoglu'nun yakinlarinda bir yerlerde kodese tikilmalidirlar ki ziyaret saatlerinde birbirleriyle görüsebilsinler.
fakat bu bir sakaysa eger, bunu sakadan sayip bu gruba dahil olanlarin da ayni sekilde hapse atilmasi ve bir daha cikarilmamasi gerekir. biz yeterince sakaci bir milletiz, sokakta böyle sadist ruhlu insanlarla birlikte gezmek zorunda da degiliz.