1. 1.
    dijital para kullananların çok iyi anlayabileceği, kullanmayanların da çok net dijital para ve cüzdan kullanımını öğreneceğini söyleyen vakıf sistemi.
    bir arkadaşımın tavsiyesiyle konuyla ilgili eğitim alıp, tl'den başka parayı tanımayan ben bile, bildiğin bitcoinci oldum arkadaş !
    piyasada onca ponzi, network sistemi varken, tamamen vakıf mantığıyla işleyen, network ya da ponzi olmayan bu sistemde blok mantığı çalışıyor. zaten blockchain ve bitcoin geliştiricileri tarafından geliştirilmiş bir sistem.
    16 günde, %0.75 kar sağladı diyebilirim.
    bitcoin'den nasıl para kazanırım diyenler sistemi incelesinler derim.
    daha detaylı anlat deseniz anlatamam. hani bazen izah edilemiyor ya, öyle bir şey.
    ha, ama nasıl oluyor derseniz, tarif etmeye çalışırım. özelden ulaşmanız yeterli.
    -1 ... gibi geliyor bana
  2. 2.
    atılan mesajlara karşılık açıklamak istediğim konular var ;
    arkadaşlar ben kayıt yapmıyorum sisteme. öyle referansla gel git olaylarından anlamam.
    özetle şu :
    bitcoin hesabınız yoksa oluşturuyorsunuz.
    cbtef sitesinde kayıt oluşturuyorsunuz.
    alacağınız blok bedeline göre cbtef sitesinde oluşturduğunuz hesaba bitcoin aktarıp, istediğiniz bloğu satın alıyorsunuz.
    bu dakikadan sonra yapmanız gereken bloklarda üye arttıkça bir üst bloğa atlayarak bitcoin kazancınızı katlamak. ortalama yüzde elli ile yüzde 100 arası bir kazanç elde edilebiliyor.
    ben zor bela anladım, size nasıl anlatayım ?
    ... gibi geliyor bana