1. 1.
  uslanmaz bir hergeleyi dize getiren bir hanım kızımızdır. çapkın erkek de insandır, gün olur aşık olur gözü kimseyi görmez olur. yüklenmeyin bu çocuklara sevin okşayın evde besleyin bakın nasılda kedi gibi olurlar kalmaz çapkınlık falan pamuk olurlar pamuk. *
  2 -1 ... sur duvari
 2. 2.
  bunu nasıl becerdiğini öğretmesi için derhal karşımıza oturtulması gereken kızdır.
  2 ... tepesersemi
 3. 3.
  Çapkın erkeğin aşık olduğu Çapkın kızdır... Deli deliyi gözünden tanır misali...
  ... alem
 4. 4.
  uslandırdığını sanan kızdır. değişen şey sadece erkeğin daha uyanık olmaya baslaması sonucu karda yürüyüp izini belli etmemesi durumudur. ne demişler;

  (bkz: huylu huyundan vazgeçmez)
  3 ... mystery
 5. 5.
  yok öyle birşey.
  huylu huyundan vazgeçmeZ
  ... patlaklastik
 6. 6.
  uslandırmak doğru kelime olmasa da yaptığından utanmasını sağlayan kız olabilir bir bünye. adam sürekli cinsel olarak aldatmaktadır. hali hazırda sahip olduğu para+tip+zeka üçlüsünü cömertçe harcamaktadır. yıllardır kendisine kız arkadaşlık edebilmiş, yaradılış itibariyle uslu ve cefakar olan kız en son yakaladığı aldatma hadisesinde erkek arkadaşına sorar..

  -senin başka kadınlarla birlikte olmana sebep olacak herhangi bir eksikliğim, seni üzmüşlüğüm, kafanı şişirmişliğim, fiziksel bir eksikliğim var mı? sadece cinsel olarak birlikte olmamamız dışında seni eksik bıraktığım bir nokta var mı?
  +... yok...
  -o zaman neden?
  +ben manyağımda ondan...

  bundan sonra diyecek birşey kalmamıştır.
  ... serenitytheone
 7. 7.
  çapkın erkeğin sırılsıklam aşık olduğu kız.
  bir nevi son durak.
  1 ... filozofil
 8. 8.
  (bkz: ders basliyor)
  (bkz: ders 1 konu 1)
  1 -1 ... desifreolmusdisiuuser
 9. 9.
  erkeği gerçekten kendine aşık edebilmiş kızdır. gerçekten aşık erkek çapkınlık falan dinlemez adeta o çapkın kaplan kediye döner. sevdikçe gırrlamaya başlar.
  ... seyir
 10. 10.
  çapkın kızdır.
  ... muhterem fil