bugün

uslanmaz bir hergeleyi dize getiren bir hanım kızımızdır. çapkın erkek de insandır, gün olur aşık olur gözü kimseyi görmez olur. yüklenmeyin bu çocuklara sevin okşayın evde besleyin bakın nasılda kedi gibi olurlar kalmaz çapkınlık falan pamuk olurlar pamuk. *
bunu nasıl becerdiğini öğretmesi için derhal karşımıza oturtulması gereken kızdır.
Çapkın erkeğin aşık olduğu Çapkın kızdır... Deli deliyi gözünden tanır misali...
uslandırdığını sanan kızdır. değişen şey sadece erkeğin daha uyanık olmaya baslaması sonucu karda yürüyüp izini belli etmemesi durumudur. ne demişler;

(bkz: huylu huyundan vazgeçmez)
yok öyle birşey.
huylu huyundan vazgeçmeZ
uslandırmak doğru kelime olmasa da yaptığından utanmasını sağlayan kız olabilir bir bünye. adam sürekli cinsel olarak aldatmaktadır. hali hazırda sahip olduğu para+tip+zeka üçlüsünü cömertçe harcamaktadır. yıllardır kendisine kız arkadaşlık edebilmiş, yaradılış itibariyle uslu ve cefakar olan kız en son yakaladığı aldatma hadisesinde erkek arkadaşına sorar..

-senin başka kadınlarla birlikte olmana sebep olacak herhangi bir eksikliğim, seni üzmüşlüğüm, kafanı şişirmişliğim, fiziksel bir eksikliğim var mı? sadece cinsel olarak birlikte olmamamız dışında seni eksik bıraktığım bir nokta var mı?
+... yok...
-o zaman neden?
+ben manyağımda ondan...

bundan sonra diyecek birşey kalmamıştır.
çapkın erkeğin sırılsıklam aşık olduğu kız.
bir nevi son durak.
(bkz: ders basliyor)
(bkz: ders 1 konu 1)
erkeği gerçekten kendine aşık edebilmiş kızdır. gerçekten aşık erkek çapkınlık falan dinlemez adeta o çapkın kaplan kediye döner. sevdikçe gırrlamaya başlar.
çapkın kızdır.
kimse gelsin bulsun beni.*
abileri mafya olan kızdır.

- ya mermi ya ben muhittin
- tabi ki mermi aman tabi ki sen aşkım (içinden)yersen * *
capkın ister erkek olsun ister bayan,
aldatmak haz vermişse ve ilişkide olduğu insanı aldatmayı hayatın döngüsünde normal bir olgu olarak görüyorsan...
sözün bittiği noktadır.
o hayat biçimi artık iliklerindedir.
duyar gibi oluyorum değişmeyen tek şey değişimdir, genelleme yapılmaz, sözlerini.
değişim kaçınılmazdır hem fikirim lakin değişen sadece hayatın döngüsünde eksikliğini aradığın kucaklar olacaktır.
bu perspektiften olaya bakarsak kimse kimseyi aldatma eyleminde engelleyemez.
olaya bedensel olarak baktım. aldatma kafanın içinde düşünceler rüzgarında ve hayallerinde olmaz mı?
pek tabiki olur ve önüne hiç kimsenin hatta ve hatta düşünce sahibinin bile geçemiyeceği bir durumdur.
bedenin her hangi bir yerde ama ruhun o nun kollarında olduğu an hangi hatun yada erkek bunun önüne geçebilir.
ellerin başka ellerde, gözlerin başka gözlere bakarken, bedenin başka bir bedenin içinde raks ederken. kimi aldattığının önemi yok ama aldatmış olmuyor musun? bunu kim bilecek... ? buna kim dur diyecek... ? sırtında büyük aşkların yorgunluğu varken ve hiç bir yere gidemezken. asıl sen kendini aldatmıyor musun?
(bkz: can cıkar huy cıkmaz)
(bkz: bu konuda sana güvenim tam)
(bkz: gidemem)
büyücü kızdır. çapkın erkeğe bir şekilde büyü yapmış veya yaptırmıştır.
türk filmlerinde gördüğümüz kızdır. bir de türk dizilerinde tabi.
çoğaltıp çoğaltıp her çapkın erkeğin peşinden gönderilecek kız dır.
bir süre mola vermiş bir erkeğe denk gelmiş kızdır. maharet kızda değil, yorulmuş erkektedir. dinlensin, yoluna devam eder.
çapkın çapkındır.
oronzbu oronzbudur.
itne itnedir.

kimse bunları değiştiremez.
kizim bak bunlar manyak.
fırtınalara dayanıklı, heyecan, cesaret ve güven veren kızdır.