bugün

bursa istanbul arası mekik dokuyan üniversite tercihleri konusunda fikirlerine başvurduğum gökte ararken yerde bulduğum yazardır. * *
azimli ama talihsiz yazar. en yakın zamanda yeni uktelerimle bekliyorum kendisini.
471588 nolu entry'si sanki benim öss maceramı anlatmaktadır.Ne de güzel telaffuz etmiştir efenim ne de hoş açıklamıştır.Teşekkürlerimi iletmekteyim.
haydin bu pazar çaya zirvesinde tanıştığım nickini uzun süre algılayamadığım ve uzun uzun açıklattığımız sessiz, sakin ve şirin yazar. ** *
nickini ilk sordum anlayamadım ama anlamış gibi yaptığım yazar; baktım kimse anlamıyor tekrar sordum hatta beş kere sormuşumdur.
nickini zirvedeki yazarlarca önce çözemediğimiz ama üstüne gidince öğreniliyomuş diyip ezberlediğimiz yazar. ilk zirvemdeki tanıştığım ilk yazarlardan.
zirvede tanıştığım ve tanıştığıma memnun olduğum, nickini 3-4 kez sorduğum ve yine unuttuğum hoşsohbet bilgili yazar..* *
işini seven yazar. okulunu da. gelecegin populer hukukcusu olmaya aday izlenimi verdi ilk zirvede. * * * *

uzun lafın kısası. hanımefendi bir sekilde yerini kaybetmeden zirveyi bizimle terkidiyar etmis cici yazar. * * * * *
birçok fikrine katılmasamda girdiği bilgi içerikli entryleri ve hoş yorumları ile beğendiğim yazar..sözlüğe daha fazla zaman ayırmasını istiyorum.
cumartesi sabahı online yazarı.
nacizane bunyesini sınav stresi vakitlerinde bendeniz için kısır yogurma mevzusuna yoran becerikli bunye. efenim sag eli ile muhtesem kısır karısımını 1 saat kadar yogurmuş ve gıkı cıkmamıstır.

(#2042105)

(bkz: dedi ve yaptı)
ömrü kolejlerde geçmiş yazar bozuntusu.benden çok korkar.derya baykalvari gereksiz bilgilerle beynimi doldurmakta üstüne yoktur.yok uyurken sadece cenin pozisyonunda dinlenebiliyormuş bedenin,yok yahudilikte din anneden çoçuğa geçiyormuş,yok kesme şekerin ortasına üfleyince kırılıyormuş... (bkz: banane).ama bir o kadar bana hayrandır.
istanbul yaşamasına rağmen fırsat bulup da görüşemediğim cancisim. Bu kişi olmasa picassonun mavi dönemi olmazdı o derece. *. *
alemin en has delikanlısı, en asil duygunun adamı. kısa süren bir msn sohbetinden sonra abi gibi benimsediğim eşsiz insan. kendisiyle taksimde ortamlara akıp bilimum abazan muhabbeti yapacağım kadim dostum tertibim. bir de türkiye'de olsa ahh ahh. her gün apaçilik yapardık ama kader utansın diyorum.
her şeye bir açıklaması olan yazar.
bugüne kadar yenilmiş en iddialı kısırı yapan yazar. bak 1 seneden fazla olmuş ama tadı hala damağımda. eline, ayağına sağlık.