bugün

tuncay şanlı olabilmesi için şu anda yaptığı muhteşem mücadele ve özgüvenin yanına skor koyması gerekir.unutmayınız ki tuncay şanlı senede 15-20 gol ortalaması ile oynuyordu.

not: övgülere rağmen eleştirilmesi gereken konu,aykut kocaman ın toplamda 12 milyon euro bonservis verip aldığı stoch ve dia yı kenarda tutup ,kendisini oynatmasına rağmen ,bu arkadaş bjk maçında oyundan alınırken hocasına trip yapmış ve ayıp etmiştir.Oyundan alınması hatadır ama kendisinin yaptığı daha büyük bir hatadır.
adalet diye bişey varsa mehmet topalla biraraya gelip bu durumu tartışması gereken futbolcudur . Eğer adalet yoksa hırvatistan milli takımını tercih etmelidir .

Şimdi adalet kurban olduğum ya resulallah tan gelebilir amma velakinki öyle değildir .
Eyyorlamam bu kadar .
arda'yla başattığı zopa yeme alışkanlığını genç semih'le devam ettiren komik adam...
sanılanın aksine 2 maç oynayıp kendini gösteren ama aslında vasat olan bir sol açık değildir. tıpkı burak yılmaz gibi caner erkin de kendisini geçen sezon ve bu sezon olağanüstü biçimde geliştirmiştir. yüz futbolcudan belki biri belki 2 si yapabilir bunu ve caner yaptı artık kendini kanıtlamış ve başarılı denilebilecek bir futbolcu olmasına istikrar kaldı. istikrarını korur ve sezon sonuna kadar bu şekilde giderse türkiye'nin en iyi sol açığı olmaması için hiç bir neden yok. zira bir sol açık için gerekli olan çoğu özelliğe sahip, hız hızlanma denge teknik orta açma gibi..biraz daha fizik olarak(güç) kendini geliştirmesi gerekli sadece, ondan sonrası için caner'in önü çok açık.
iyi oynayıp oynamaması önemli değil. fenerbahçe taraftarı koşan,mücadele eden, isteyen ve çabalayan futbolcuları sever caner de son haftalarda böyle yaptı ve sevildi.
Arkadaş, bize gelen adam çoğunlukla biter, tarık daşgün, gökhan emreciksin, gökhan ünal, burak yılmaz, ve niceleri. Canerin de bu kervana katılacağını düşünüyordum, ama özellikle son iki hafta ki performansı ile tuncaydan sonra en faydalı sol açık gibi görünüyor. Umarım başına bir şey gelmez ve fenerbahçe ile özellikle hırvatistan maçları öncesi milli takımımıza faydalı olur.
2. burak yılmaz adayı olmaya müsait oyuncu. bakın sadece müsait diyorum. olmalı ya da olacak demiyorum. potansiyel var ama birkaç hafta sonra eski performansına dönmeyeceğini kimse iddia edemez.
alternatiflerinin tek tek takımdan gitmesi ve takım avrups'da olmadığı için o mevkiye sağlam bi yabancı alınamaması sebebiyle bu sene prim yaptırılmış futbolcudur. kötünün iyisi işte. ayrıca halihazırda tüm futbolcuların artı motivasyonla oynadığını unutmamak gerek.
''tuttuğunuz takımda oynadığınızda gerçekten çok daha farklı, daha fazla özverili oynuyorsunuz'' diyen fenerbahçeli futbolcu. umarım kendisi gs'ye de gol atıp, tam bir fenerbahçeli olur.
at gözlüğü takmış ,tekniğini geliştirememiş ,boş koşan ama yinede takıma yararı olan orta açmaması gereken topçu
tosun paşa'daki küçük enişte gibidir. sürekli dayak yer ama yinede millete sataşır.
'tuttuğunuz takımda oynayınca gerçekten çok daha farklı, daha fazla özverili oynuyorsunuz' demiş caner efendi. Bende kendisine şunu söylüyorum. Sen aldığı paranın hakkını vermeyen bir insansın Caner. Ne demek insan tuttuğu takımda oynayınca daha özverili oluyor hiç uğraşmasaydın bence fenerbahçe'de oynamakla galatasaray'da kalıp takımı karıştırsaydın ne biliyim fenerbahçe maçların da maçı satsaydın tuttuğun takıma daha büyük bir katkı yapmış olurdun. Tevekkeli değil Arda senin ağzını yüzünü kırmış eline sağlık Arda'cım.
http://skormedya.com/gund...kimda-oynamak-daha-farkli
Arda varken milli takım kampına malzemeci olarak bile giremeyecek futbolcu.
taraftar kafasında yaşayan hasta fenerbahçeli futbolcu.

keşke bütün oyuncular senin gibi amatör olsa be caner. galatasaray'a da gol attın mı, tamamdır.
ne kadar takımının oyuncusu olduğunu göstermiştir. demek ki galatasaray'dayken parasının hakkını veremiyordu, böylece itiraf etti. ne spor ahlakı ne iş ahlakı kalmış. tam bir fenerli.
fenerbahçeli olduğunu daha cska moskova forması giyerken cümle aleme söylemekten çekinmeyen, bu yönüyle ve 'tuttuğu takımdaki' bugünkü performansıyla köpek sürüsünü isminin altına toplayan yıldızımız.

2009 yılında cskalı caner den bir röportaj: http://www.sporx.com/futb...rbahceliyimsxhbq164479sxq

ha kendisini tam bir fenerli olarak nitelendirenlere de izah edelim, gerçek fenerli olması için ne yapması gerektiği herkesin malumu, önce peşkeşseverliği ile ünlü bir takıma kol gibi boruyu vazelinsiz sokması lazım, ondan sonra gerçek fenerli mertebesine ulaşır.
son maçta terminatör olduğundan kuşkulandığım fenerbahçeli futbolcu, adam yorulmuyor.
colin kazım richards ile kıyaslanan topçu kılıklıdır.

fenerbahçeli akl-ı evellerin anlayamadıkları şudur ki, biz colin kazım richards'ı hiçbir zaman sizin emre'yi falan kabul ettiğiniz gibi etmedik etmeyeceğiz. o hala sizin oyuncunuz.
oyunuyla 6alatasaraylıların yavşaklanmasına neden olan futbolcudur.

sex partisi yapan kazımın acısını çekiyorlar tabi.

caner sen adamın dibisin.
kendisi gerçek bir fenerbahçe'lidir ama kesinlikle bir profesyonel değildir. çünkü ezeli rakibinin formasını terletirken, ekmeğini o takımda yerken atletico madrid maçında ezeli rakibinin avrupada tekrar yükselmesini engellemek için bilerek ve isteyerek kırmızı kart görüp takımını on kişi bırakmıştır...

edit: cinconlu değilim, bireysel emekliyim.
günümüzün Selçuk Yula'sı.
15 kasım 2011 hırvatistan türkiye maçında hiddink' in 35 dakikada oyundan alarak sinirlendirdiği futbolcu. (şu an içinden çok pis küfretmekte)
galatasaray'dan fenerbahçe'ye transfer edilmesiyle beraber karakterinde düşüş yaşanan topçu.

(bkz: topçu diyorum futbolcu demiyorum)

edit: gücünüzemi gitti, eksileyin anam, sefam olsun.
saçını bir ben çekmemiştim onu da yapmak istedim bu akşam.
yerine giren gökhan töre'nin ölüleri oynadığı karşılaşma. bu ne lan. sakatlık yok iken çıkarıldıysa yazık hakikaten.