bugün

az önce imzamı verdiğim her galatasaraylının tereddüt etmeden imza atması gereken amacına ulaşmasını umduğumuz web adresi.
önemli olan birilerinin tepkisini organize olarak vermesidir...bugün değilse yarın gidecektir.
siteyi 10000 küsur insan gezmiş , ama imza sayısı yüz bile değil. garip.
yanına bir de baykalistifa.com açılırsa tam süper olacak site.
ikisi bir arada çıkar hiç olmazsa.
canaydın başkan kalsın diye muhtemelen fenerlilerin hackleyeceği bir site...
özhan başkana karşı düzenlenen bir komplonun dışa vurumu olan sitedir, hayat kupalardan ve şampiyonluklardan ibaret değildir, aslolan centilmenlik ve efendiliktir, o da büyük başkan özhan canaydın'da fazlasıyla mevcuttur...
özhan canaydın gibi fair play adına herşeyi yapan, sportif başarı için çözümler üretmeye çalışan, tüm diğer takım taraftarlarının takdirini kazanan, galatasaraylılık onuruna yakışan büyük bir başkanın istifa etmesini amaçlayan; takımını kupa için, başarı için, yıldız futbolcu için destekleyen taraftarların başlatmış olduğu çirkin bir kampanyadır.
bir fenerbahçe taraftarı olarak sonuna kadar karşı olduğum kampanyadır...
Özhan canaydın gidince birşeyler değişecek mi diye sorma ihtiyacı hissettiğim kampanyadır. yine borç batağında bir klup. yine aynı stadyum maketi çevresinde dönecek olan hadiseler. vs vs...
mesut yılmaz' ın " allahtan ankara' da değil, yoksa hepimiz yerimizden olurduk. " diye bahsettiği galatasaray spor klübü başkanı özhan canaydın' ın artık galatasarayı rahat bırakması için başlatılmış taraftar hareketidir.

(bkz: yaratıcı galatasaray taraftarı)
"istediğim Âna kadar görevimin başındayım" gibi ancak krallık yöneten bir kişiye ait olabilecek bir söz sarfetmiş kişi için düşünülmüş hoş amaçlı bir site.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.