bugün

yapılmasına akıl erdirilemeyen eylemdir. arkadaş bir kadının haline bak. bu kadının verdiği diyet yapılır mı. çökmüş, bitmiş bir kadın sana gençliğin sırrını mı verecek. ağzında diş kalmamış, yüz kırışmış, boy yok kilo var. ulan bu kadın bir şey bilse kendine uygulardı önce. onu bırak; gidip onlarca milyarını bir çöp kutusuna bırakabilecek zekada bir kadın. yani ne tip ne zeka. yapmayın.
http://galeri.uludagsozlu...tay-%C4%B1-ciddiye-almak/
saflıktır hafif. kadın yaşlı, e biraz da pazar kahvaltısında tereyağı, bal yemeye bayılan türk milletinin istediklerini diyince takdir topluyor.
sadece aptalların yapacağı şey.

bu kadın değil miydi çöp kovasına bir balya para bırakıp dolandırılan?
sonra da çıkıp bunu anlatan?

bundan hayır bekleyenin kuş kadar beyni yoktur. çöp tenekesine para bırakılır mı amk? nasıl prof oluyor bu insanlar, insan gerçekten hayret ediyor...
zamanında ciddiye alıp 12 kilo vermiş biri olarak çok yerinde olduğunu düşündüğüm durum. kendisinin dediklerini uygulamaya başladığım üçüncü günden itibaren sabahları dinç ve mutlu uyandım cildim düzeldi sinirlerim yatıştı aç kalmadan kilo verdim. sonradan eski yanlış yaşam düzenime döndüm ve kiloları bir bir aldım. sık sık hasta oluyorum sağlıksız yaşıyorum ve onun öğretilerini yapmayı özlüyorum. yumurta yemekten bıkmış olmasam tekrar başlayacağım.
Aptallıktır. Su bile içilmemesini istemesine ramak kalmıştır.
Anamin yaptığıdir. Millet yesin istediğini bu kadına ne acaba.
lahmacun en sağlıklı besindir diyen birini ciddiye almaktır.komik kadın vesselam.
Tip okuyanlarin ve diyetetik okuyanlarin tasak malzemesidir. Kadin bilimsel jargondan bihaber, konusamiyor, saf...
ciddiye alınmaması gerekir. her gün ya da sık sık tereyağı ye bakalım o kiloyu alacak mısın verecek misin.
diyorki herşeyin doğalını yiyeceksin yoğurdu kendin yapacaksın süt alıp seyirci de saf saf dinliyor.yok efendim fındık ceviz badem hergün bi avuç yencekmiş bıdı bıdı. Fiyatlardan piyasadan hiç haberi yok tabi bunların sen asgari ücretle geçinmek zorunda olan bi ailede uygulasan ya bu dediklerini.senin bu dediklerin sanatçılara sosyeteye kısaca parası olana uygun ama seni asgari ücretle geçinmek zorunda olanlar izliyor.
Akıl işi değil.
sağlıklı bir insanın yapmayacağı şeydir.

be manyak karı çok bilmiş gibi herkese akıl dağıtmadan önce paranı kaptırmamaya çalış.
Sağlıklı ama anormal masraflı eylemdir canan hocayı elinizden geldiğince dinleyiniz efenim.
En son hezeyanı bal zehirdir şekilde olmuştur.
Ciddiye alınmalı. Zira saglık icin bir tehdit.

Karatay'ın çoğu bilimsellikten uzak iddialarına bahane üretenler var.
Canan karatay'ın yaşı ve konumu itibarıyle laboratuvar çalışması yapması mümkün değil. Çalışma alanı lüks muayenehanesinde geçen yılın tarifesiyle 800 tl'den hasta bakmak.
Anladığım kadarıyla Canan karatay bilimsel oldugunu Sandığı iddialarını dayandırmak için yabancı yayınları takip etmeye çalışıyor. Ancak ingilizcesi çok kötü olduğu için yarım yamalak anlıyor. Yanlış anladığı Bu saçmalıkları halkla paylaşmaktaysa beis görmüyor.
Buğday kromozomlarıyla ilgili uydurmaları defalarca çürütüldü.
insanları bazı gıdaları yememeye tesvik etmesi beslenme bozukluğuna yol açacak boyutta.
Kahve, zeytinyağı, yumurta gibi yararlı olduğu bilinen gıdaları anormal miktarda tüketme önerileriyse dehşet verici.
Yalnız kadının bikaç olayı dışında diğer dedikleri gayet mantıklı şeyler.
Ben bir yanlış görmüyorum.
Canan karatay hanımefendi adamın dibidir.
pardon da ben turşuyu kötüleyen kadını ciddiye almam.
kafasını karbonhidratla takmış psikopat. şeker zararlı diyor. şeker az besin tüketin diyor. akpli çomar şeker beynin 1 numaralı kaynağı. şekeri az al sonra beynin çalışmasın deme. oyuna gelmeyin.
dıj güjlerin oyununa gelmeyen bir ülke için ben hayır diyorum.
Hayata bir defa geliyorsunuz.
55-60yaşından sonra çişini tutamıyor insan 80'e kadar yaşan ne olur yaşamasan ne olur?

Her yemeğin her içeceğin tadına bakacaksın ki keyifle yaşayasın.
o kötü, bu kötü onu yeme bunu yeme?
55 60'ıma geldiğimde ölsem ne olur?
insanları kendime bakmaya yada huzur evine kapatılmaya neden muhtaç edeyim.

öleceksem yedi de öldü desinler.
Bir kerede 70 zeytin yiyen kadını ciddiye alamam.
Zeytinyağının o kadarı da zararlıdır. Zeytinyağı faydalı diye kafaya dikip içelim o zaman.
Cahillik Zor zeneat mirim. Kendini rezil ediyorsun ve mutlu oluyorsun.
Keşke ölseniz lan.
Saçmalıktır.
Komiktir. Bu kadını tvlere çıkarmamaları lazım. Evet.
dediklerine inanmiyorum. abarti ve saçma konuşuyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar