bugün

chp nin dhpc li istanbul il başkanının, terörist kocasının paylaşımı.

görsel

hala chp ye oy vereceklere söylüyorum,
oyunuzu çöpe atmayın. akp ye atın demiyorum. gidin kime atarsanız atın şu dersimli alevileri sevindirmeyin.
Domuz etli paylaşımı daha iğrençtir.
Şu tipleri getirip istanbul il başkanı bilmem ne yap sonra da ben türkiye partisiyim diye ortalıkta dolaş. Şaka gibi aq. Bu chp'nin ipi kimin elinde gerçekten.
cehape budur dedirtir.
Terbiyesizliktir, karaktersizliktir.
Ama chp li birinin yediği boklara balıklama dalıp başta rte olmak üzere akp lilere sessiz kalanlar ondanda terbiyesizdir, ondanda karaktersizdir.
Edit : karaktersizler rahatsız
bu ülke tarihinde bir ilki yaşayıp yunan götü yalayanlara da şahit oldu. şehitlerimizin kemikleri sızlıyor vallahi.

bu ülkede virüs gibi büyüyen kansız çeşidi zaten çoktu da yunan yalayan ilk defa çıktı ortaya. allah en çok sizin belanızı versin.
Ya bunlar nasıl insanlar ben anlamıyorum. Bunu fesli yapsa anlarım. Onun derdi sonuç. Islam devleti gelsin de nasıl gelirse gelsin onun derdi.

Ya bu kadın neyin kafasını yaşıyor. Nasıl il başkanı yaptılar bu kadını.

Chp li değilim ama insanın kanına dokunuyor kardeşim. Yunan halkı ile sorunum yok ama Yunanistan'ın Türkiye ile tavrı ortadayken bu ne aymazlik anlamıyorum.
(bkz: y chp de sıradan bir gün)
vatan hasreti böyle bir şeydir dedirten konudur. cananın ne ayak olduğunu herkes anladı bi chp liler anlamadı. yazık..
Haklı paylaşımdır. Partizan, ikinci dünya savaşında, balkanlardaki halk direnişçilerine denir. Kurtuluş Savaşı'yla alakası yok. En başarılısı, tito önderliğindeki Yugoslav partizanları.

Ek; CHP avanesi değilim ama açıkladık ya AMK.
chp'li ve avanesi arkadaşlar nerde acaba. Yine sus pus olmuşlar.
Aaaa nasıl olur ya? Hemen adaları yunanlara veren akpye oy atmalıyım.

Püü sana Kaftancıoğlu.
dumura uğratan.
yerinde bir paylaşımdır. hitler'in ve mussolini'nin faşist itlerini makedonya dağlarına gömmüş helen partizanları vatanlarını savunmuşlardır. bu noktada kuvayi milliyecilerden hiçbir farkları yoktur. bizden de selam olsun partizanlara.