bugün

milli eğitim bakanı ensardaki tecavüzlerde

ölü taklidi yapıyordu

nasıl olmuş da birden bire böyle gayrete gelmiş.
bu herif mutlaka akepe'nin gizli ortağı. şimdi yine " türbanlı bacım " türküsünü söyleyecekler yıllarca.
Bakalım aynı milli eğitim bakanlığı bugün öğretmeni alenen aşağılayan akit yazarı hakkında işlem yapacak mı...merakla bekliyoruz ve takipçisiyiz.
Ortalıkta hakaret falan filan filan yoktur. Evet.
Hakaret nerede imiş gören duyan yaZsın. Az bezi aralayında beyin oksijen alsın. Eleştiri ne zaman hakaret oldu.
islam fıkınhında tefferruat ayrıntı hükmünde boş beleş konu türban.

mağduriyet edebiyatının bitmez tükenmez malzemesi.
SADECE BiRKAÇ BÜYÜKŞEHiR KAZANDILAR .
laik bir toplumda yaşadığımızı algılayamayan birey eylemi. sal, boş.
Lise 1'e giden kardeşim var, her gün onunla oturup eba tv izliyoruz. Diğer sınıfların derslerine de ara sıra rastlıyorum. Bir sürü başı açık öğretmen de var. Bıyıklı erkek öğretmen de var bıyıksız da. Amaç propaganda olsaydı hepsi tek tip olurdu.

Devlet uğraşıyor didiniyor, iki haftada üç yeni kanal çıkarıyor, Eğitim sistemini tümüyle ekrana taşıyacak devasa bir yapı kuruyor; karşılığında adamın yaptığı eleştiri bu. sırf muhalif olmak için pusuda bekleyen gereksizlerin takıldığı konuya bakın hele! Ebs tv'deki O kadar başı açık kadın öğretmeni yok sayıp bir tane gördü diye hemen sembol simge mesaj diye havlamak eleştiri falan değildir, olsa olsa zorbalıktır.
dinkafaların hiç değişmeyen özelliği hoşlarına gitmeyen herşeyi "hakaret" olarak pazarlamalarıdır. kendileri ise hazzetmediklerine doğrudan hakaret edip "düşünce özgürlüğü" diye sıyrılmaya bayılırlar. yani saygı duymadan saygı bekleyen yüzsüz sürüsüdür. ektikleri neyse biçtikleri de odur.

dolayısıyla kredilerini bitirmişler, ve gerçekten bir haksızlığa uğrasalar bile kendilerinden olmayan insanlarda onları dinleyecek bir tahammül bırakmamışlardır. ne kadar bağırıyorlarsa o kadar yalan söylüyorlar demektir.

bunlara inanarak veya dinleyerek kendinizi aptal yerine koydurmayın. beter olsunlar inşallah ve maşallah.
hakaret etmemiş. kendi küçük beyninde bile temellendiremediği saçma fikirlerini ortaya saçmaya çalışmış.
insanların dininde özgür olduğunu ve dinine göre istediği gibi giyineceğini ne zaman öğrenecek bazı insanımsı yaratıklar cidden merak ediyorum. Yıl olmuş 2020 yahu bu nasıl cehalet hâlâ giyim tartışılıyor yazık...
Açıklara say söv, esamesi okunmaz. Ama konu kapalı oldu mu yeri yerinden oynat. Ne güzel.
Türbanlı bacımıza saldırdılar denince havlayan kaldı mı lan hala?

Kalmadı deyin ne olur.
Evet hakaret yok. Salya var. Bu adamın, belediye otobüsünde karşısındaki bayana, gözüm takılıyor başka yere otur diyen adamdan ne bir eksiği ne de bir fazlası var.
Hakaret yok, elestiri var.

Makatinizla dinlemeyin lutfen.
Seçmenimiz bu zihniyete sandıkta hakaret etmesini 70 yıldır iyi bilmektedir.
Türban takan kadına hala ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor amk salağı. Aşamadı bunları. Bir insanın kafasındaki bez parçasına takılmayı aşamadı daha. Amk bağnazı.
altına imzamı atarım. haklı eleştiri. arabistan mı burası türban nedir.
can ataklı dosdoğru adamadır

siz dinciler götü başı oynamayanı sevmezsiniz

anca kendiniz gibi olacak

1- orada gram hakaret yok

2- tele 1 chp nın kanalı değil

siz dinciler ?

imreniyorum lan sizlere

beyin olmadan yaşamak ne kadar rahat bir şey olsa gerek.

hiç düşünme

yukarıdan

tısssss saldır yapsınlar

ühü hüüüüüü con otoklı türbişli bacımıza soldordoooooooo

nooooldu

lan sizin o türbanlı bacı

hani kabataşta ağzına işemişlerdi

bekle bekle

cuma gelmedi mk.
Hakaret falan değildir. Öğretmene bir şey demiyor ki zaten. Adam gayet haklı. Mesele orada türbanın varlığı değil, türbanın göze sokulması. Gayet açık bir şekilde ilk günden ilk fırsatta türbanlı profil göze sokuluyor. Tesadüfen olması mümkün mü? Hayır. Çünkü bu anlayış için türban bir tesettür aksesuarı değil, sembol.

"Kadın, türban" etiketli bir anlayış.
Tek kelime hakaret yok.

Fikir var.

Katılırsın, katılmazsın...