bugün

Piyasanın lideri olan iki fps oyununun versus modudur.

Call of Duty gerek senaryosuyla, gerek oynanış rahatlığıyla, gerekse karakterleriyle gölnümüzde taht kurmuş bir efsanedir.

Battlefield ise özellikle BC2 ile birlikte COD serisinin yanında anılmaya başlamış, BF3 ile harakiri yapmıştır. O da efsanedir.

ikisi de güzeldir, oynayın amk.

edit: gönlümün hangi tarafta olduğu nickte yazılı hafiften.
call of duty nin senaryosuyla alacağı versus.hele kötü karakter makarov yüzünden çok sevilir.
call of duty nin alacağı karşılaşmadır. eğer hareketli ve seri bir oyuncuysanız cod serisi paha piçilemez. ama derseniz ki abicim ben rahat rahat oynamak istiyorum o zaman bf size göre.
call of duty alır. bir oyun sadece grafiğiyle değil, aynı zamanda oynanış ve hikayesine göre değerlendirilmelidir bence.
hiç biri diğerinden iyi değildir. cod sp siyle bf de mp yle öne çıkar.
gerek film tadında senaryosuyla, gerek kabiliyet, çabukluk ve dikkat gerektiren oynanış şekliyle, cod bu tarihe kadar yapılmış en iyi fps oyundur şahsıma göre.
call of duty açık ara alır. battelfield ne kadar grafik deyu hönkürse de multiplayer için fps alınmaz efendim.
killzone oynayamamış insanların versusu.
call of duty alır fakat senaryoları kısa ondan sıkıntı yaratıyor. evet.
ayrıca cod mw2'nin müziklerinin hans zimmer'e ait olması cod'u tek başına iktidara getirmeye yeter.

(bkz: hans zimmer)
(bkz: pirates of the carribean)
senaryo istiyorum abi ben diyorsanız call of duty ama diğer türlü grafik-oynanış alanında battlefield inanılmazdır. size savaş gerçekciliğini sonuna kadar yaşatır. her şey kırılır dökülür etrafta çevreyle etkileşim mükemmel noktaya ulaşmış oyunda. bu olay beni aldı götürdü. onca yıllık cod oyuncusuyum fakat battlefield in yaptığı çıkışa saygım sonsuz.
Call of duty tek geçilir.
http://www.youtube.com/watch?v=CHC8KJNBtw8
rap battle'ı kimin kazandığına siz karar verin?

battlefield cod'a diyor ki: "same game every years. have your fanboys got alzheimers?"
(bkz: adam haklı beyler)
Call of duty nin tek eksiği grafiklerdir. Battlefield in eksiği de kaliteli bir senaryo.
(bkz: medal of honor warfighter)

Dışlamayın bebeğimi.

Cod alır ama bf de az değildir.

Edit: bf3 gerçeği var ya bf alır diyeyim ben.

Edit2: ay yok yok cod alır.
izinli olduğum günlerde sabah başlayıp öğlene kadar, daha sonra mola verip akşama kadar boost kullanarak battlefield 4 oynuyorum.

call of duty aldım taktım ps4 e oynadım 10 dk çıkardım. sahibinden.com da 10dk da sattım. sanırım yardımcı olmuştur.
Bf3 ve Bf4 karşısında duramaz sanırım cod.
cod un afedersiniz de batllefield i sikip atacağı versus. ama battlefield da o kadar vasat değil tabiki.
online oynanacaksa bf. hatta bf3.

cod her sene oyun çıkarıyor. her sene onla mı uğraşacaz.
offline da cod , online da bf.
bf zevkli. bf2 de az c4 yerleştirmedik bayraklı bölgelere * lakin cod black ops daha güzel bf lerden.
Metin 2 nin ikisini ezip geçmesiyle sonuçlanır.
multi konusunda battlefield yaşatır. cod ise sadece koşturur. shift tuşuna kağıt sıkıştırarak harikalar yaratabilirsiniz.
Calll offff dutyyyyy dedigim vs.
Call of duty çocukluğumu geçirdiğim oyundur, hiç bir oyun yerini dolduramaz.