bugün

Okyanusun ortasında bir gemiye baskın yapmamız ile başlayan oyun.
online oynamanın verdiği keyifi bu hayatta hiçbir şey vermiyor valla.
https://www.youtube.com/watch?v=fHxAlX1e8eE

+granatooooooooooo!!!!
Multiplayer konusunda mw2'nin tek bir map'i bile yapmayacak olan oyun.

Mw2, black ops'un ilk oyunu ile birlike call of duty serisinin allahıdır.
helicopter is on the way, standbay. we'll handle it. out.
nickimin sebebi olan oyun. yıllar geçse de ilk günkü heyecanı vermektedir.

sol frame'e düşürmeyin şu oyunu yazmadan edemiyorum. *
Korsan indirmemize rağmen alteriwnet denilen oluşum sayesinde online oynayabiliyorduk. Çok zevkliydi.
zakhaev’in oğlu çatıda kafasına sıktığında amk salağı diye sövdüğünüz oyun.
Captain MacMillan görevi oyun tarihinin en iyi görevidir, net.
Ortaokul zamanlarımda deli gibi oynadığım ve kaç yıl geçerse geçsin asla unutmadığım bir oyun.

Özellikle captain price ın ölümü beni ağır yaralamıştı psikolojimi bozmuştu resmen a q. Kaç sene geçerse geçsin hâlâ aklıma geldikçe üzülürüm piçe ve sinirlenirim beni öyle üzdüğü için. Gözlerim dolmuştu piç.

https://youtu.be/pwR1AVGS1zw
ea nın çakmasını yapmaya çalıştığı ama eline yüzüne bulaştırdığı oyun multiplayeri çok başarılıydı.
Fifty thousand people used to live here. Now it’s a ghost town.
en sevdiğim oyunlardan biri hele o son sahne .
hala oynarım arada multiplayer modda. efsane oyundur.
battlefield 3'ün tokat manyağı yapacağı oyun.
Efsanedir duygulandım esneme özelliğinin olması başlı başına bir profesyonelin elinden çıkan oyun olduğunu gösteriyor.
diğer call of duty oyunlarında olmayan en önemli özelliği görevlerin gerçekçilik dozunun çok iyi ayarlanması. böyle olunca yaptığınız göreve de fazlasıyla bağlanıyorsunuz. oyuncuya heyecan yaşatmak için fantastik unsurlara da gerek kalmıyor. helikoptere son anda tutunmak, ceset parçalayan vahşi köpeğin önünden geçerken saldırır mı gerginliği gibi şeyler oyuncuyu yeterince heyecanlandırıyor. risk seviyesi yüksek olan bölümlerde diyaloglar ve senaryo gereği yaşanan kayıplar da ''zaten ölümsüzüz'' hissini kırıyor. hiç bir bölümde ''hadi dalıyoruz!'' diyerek ilerlemiyoruz, her hareketimiz disiplin ve plan içerisinde. senaryo ve karakter tasarımınındaki başarısının yanında oyuncuyu duygusal olarak bağlayan en önemli özelliği gerçekçilik unsurlarıydı aslında. modern warfare 2 de hafiften fantastik unsurlar girmeye başladı ama senaryo ve müziklerdeki başarısı ve önceki oyundan karakterlere olan bağlılığımız dolayısıyla çok göze batmadı. mw3'üyse artık sadece captain price için oynadım. daha sonra gelen hiç bir call of duty oyununda ise modern warfare i efsane yapan unsurlar dikkat alınmadı ve geldiği son nokta ortada. oyunu geliştiren firmanın tekrar ciddi bir çıkış yapabilmesi için bizim captain price, soap, gaz gibi karakterlere neden bu kadar bağlandığımız analiz etmeleri gerekir. yoksa en iyi aksiyon sahnelerini de içerse çıkan bütün oyunlar mw'nin gölgesinde kalacaktır.
Rusların Amerikalıları, Amerikalıların Rusları ezdiği ve Activision firmasının çıkardığı efsanevi oyundur. ama tek kötü yanı çok kısa olmasıdır.
satış rakamı 15.7 milyon oyun.
eskiden xfire ve sonradan gameranger dan multiplayer olarak oynadığım, adeta bağımlısı olduğum oyundu. advanced warfare ya kadar ki serilerini oynamış bulunmaktayım. velhasılıkelam o zamanlar güzel zamanlardı.
Campaingni harikadır ama silah sesleri hep yapmacık geldi. Bir türlü alışamadım, ısınamadım.
En iyi 3 oyunundan değil en iyi oyunudur tartışmasız . pipeline da azmı vakit geçirdik.
Yıllar evvel Campaign modunu Veteran da bitirebilmenin gurunu yaşadığım fps tarihinin en iyi 3 oyunundan biridir... One shot one kill isimli bölümde o kadar tekrar yaptım ki bir ara gerçekten başaramayacağımı düşünmüştüm...
içindeki ''all ghillied up'' adlı bölüm ve sonrasında gelen one shot,one kill bölümü ayrı bir oyun olark yapılsa tadından yenmez bişey olur.

öyle bir oyundur.
Kanka bu world of war degil mi iyi oyun gerçekten.