bugün

sözlüğü beğenmediği için yakında terk edecek yazar. en azından ben öyle hissettim.
nerde çakma konvers orada fosforlu bağcık.
milliyetçilerle sorunu var zannımca. yanlış yoldasın kardiş.
(bkz: herif aynştayn çıktı rıza baba)
(bkz: #19073021)
bir ara küsüp yarım sayfa veda yazısı yazdıydı en son. ondan sonra ne oldu amk? gitme falan mı dediniz lan yoksa?

hay sizin her gidiyorum diyene vicdan yapan gönlünüze sokayım emi! bir kere de oluruna bıraksanız ya la!
(#19064225) sırf bu enty sebebiyle silik yemesi gereken yazardır. aksi taktirde sözlük yönetiminin başı ağrıyacaktır.
çocuğun cinsel istismarı ve fotoğraflarının bu amaçla kullanılması suçtur.
muhabbeti hoş olan yazarımızdır.
(#19064225)allah akıl fikir versin yazarı. sapkınlığına bari dini alet etme.
hoş muhabbetli yazardır.
iyi giden yazardır.
bir kaç kez mesajlaştım. cıks viper olamaz. mümkün değil. eğer öyleyse kendimi intihar ederim. *
apaçık olan bir yazıyı dahi çok farklı okuyup anlayabilen yazar. sabah sabah ne içiyosa artık.
iyi yazar. takip ederdim ama illa gideceksen kafa sikme dostum.

siktir git yani. ne diyelim ki ?
--spoiler--
gideceksen, sessiz sedasız yapacaksın bunu. arada çaktırmadan bakacaksın; olur da yokluğun farkedilirse senden mutlusu yok! ama kimsenin hatırına gelmez isen, "iyi ki sessiz gitmişim" diyeceksin.
--spoiler--

- ahmet abi sen de bir şey söyle susuyorsun ne zamandır!?
- siktir et.
bazı beygirlerin çiftelerine maruz kalarak yaralanmış yazar.
Kişisel sorunlarıyla sözlüğü meşgul edip iki gündür kafamızı siken yazar. Veda hutbesini yayınlamış ve gidiyormuş, yolu açık olsun.
(bkz: cakma konvers cilekli turta nın aynı kişi olması)
gerçeği de bez sahtesi de o yüzden alın sahtesini paranız yanınıza kar kalsın, ya da yok param yanıma kalmasın diyorsanız gidin üzerine 2-3 kilo fıstık sarma alın. hem siz sevinin hem aileniz sevinsin.
yeni tasarım
özel msj (414)
silik (55)
gelişmeler
aplikey$ins
radyo uludağ
görüntü
bir derdim var
daha fazla
20 dak. oldu.
online:
698 kişi

atama bekleyen yazar. biz de güzel memleketimize atandığında, höşmerim'e boğacağız kendisini.
(dragoncry, mobil, 20.02.2013 10:14)

kimseye birşey demediği halde herşeyi demiş gibi şeylerle üstüne gelinmesin artık. *
(cakma konvers, 20.02.2013 15:50)

tümünü göster

buraya "cakma konvers" ile ilgili entry gir
(bkz: bu gece son)
doğum günü çocuğuuuu. mesai saatindesin ama bugün senin şımarıklık günün lannn. senin haberin yok ama biz şimdi iş yerinde nasıl tilkilikler çeviriyoz *.* sen yemek hanede düğün çorbası * kaşıklaya dur bende masa başında senin masrafların muhasebesini yapayım. * * ayrıca;
(bkz: hayvan ticaret hukuku kasan öğrenci modeli)
(bkz: enstitü sekreteri)
aksaray yeraltı çarşısında 25 ytl ye orjinalini aratmayanları mevcuttur. tavsiye edilir.
bakırköy'de bolca rastlanılan konversin yandan yemi$i.yeraltı çar$şında,cumartesi pazarında,meydandaki bazı çar$ılarda olan ayakkabıcılarda,incirli caddesindeki bazı dükkanlarda bolca bulunuyor.