bugün

eskişehir'de varuna gezgin oyuncularının yeni transferi. oldukça güzel ve nezih bir mekan. varuna ekibine teşekkür etme sebebidir burası zira terası tek kelime ile süperdir, bira içilesi yerdir.
her ne kadar adından hala emin olamasam da, eskişehir'e ilk ve tek gidişimde uğradığım kafe. duvarlarında gidip görülen ülkelerden fotoğraflar vardı, hemen hemen her ülkeden renkli karelere rastlayabilirsiniz.
müzikleri muhteşem bir de, nouvelle vague'yle bile karşılaşabilirsiniz.
an itibari ile ankara da açtıkları yeni mekanında bulunduğun uluslar arası sentez oluşturmayı başarmış nezih mekandır. çalan müzikleri ile ankaranın soğuk havasından uzaklaşıp jamaika sahillerinde hissettiğim mekandır.
Eskişehir'de ilk gittiğim mekan. Çok beğenmiştim. Ankara'da açılan şubesi ise biraz kenarda köşede kalmış olsa da gerçekten güzel Daha sessiz ve sakin. Yalnız bira getirdikleri bardak görünümlü şeylerle ilgili problemlerim var. içerken kapağı kapanıyor, hoş olmuyor.
yakın zamanda ankaradaki şubesinin adresinin değişmesi muhtemel mekandır. kenar köşeden biraz daha aşağılara inme düşüncesi sahiplerine de mantıklı gelmektedir. uludağ sözlük ankara zirvesinin orada yapılmasını önerdiğim ve her türlü organizasyonu üstlenebileceğim mekandır.
Şu anda izmirden bildiriyorum. Kıbrısşehitlerinin az sayıda teraslı mekanlarından biri. Reggea müzik repertuarı geniş ve sıcak bir atmosferi var. izmir iÇin vaha tadında diyebiliriz.
Her zaman tıklım tıklım gördüğüm mekan.
fiyatlariyla musteri kitlesi birbirine celisen yegane mekan. eyvallah muzikleri, dekorasyonu hos. hele eskisehir'deki daha da hos. ama o fiyatlar ne babacim. nasil gelip icelim biz orda? regi muzik diye bi bob marley bilen, ya baba parasindan beyni curumus ya da makyaj yapmaktan surati curumus izmir tikilerinin isgal ettigi yere donusmustur.
çalışanlarının hem eğlenip hem de iş yaptığı mekan.
çalışanlarının sigara içmesi yasaktır.
Eskişehir'deki harikadır. iç mekan tasarımı için gidilesi yerdir. Çalışanları da çok tatlı insanlardır. Gidin saatlerce otuyun, okuyun, güzel müzikler dinleyin.
eskişehir'de yıllardır gidilebilirliğini koruyan, ankara ve izmir'de de şubeleri açılan yegane mekandır.

konsepti efsane, playlistleri şahanedir. eskişehir'e yolunuz düşerse muhakkak uğrayın. çünkü alınan duyumlara göre ne izmir ne ankara şubesi buranın tadını vermez.
05 nisan 2014 tarihi itibariyle ankara bahçeli'ye ankara'daki 2. türkiye'deki 4. şubesini açmış mekandır.

eskişehir'deki şube efsanedir, ancak alınan duyumlara göre ankara'daki 2. şube de oldukça güzel olmuştur.

kendilerine has bir oluşum ile hizmet vermektedir. dünya mutfağından örnekler sunmaktadır, playlistleri ayrı efsanedir. gidilmesi, görülmesi, tadılması, eğlenilmesi gereken mekanlardandır.

*eskişehir'e gelenler muhakkak ziyaret etmeliler. eskişehir'de mekan kültürü kalmadı zaten. burası eskişehir için bu konuda büyük değer.
ankara bahçelievler şubesine her perşembe günü akademik bir kimlikle (akademik personel) gidildiğinde 3 biranın bedavaya içilebildiği yerdir. tesadüf eseri karşılaştığım bu ayın promosyonu ağustos ayında da devam etmektedir. adamlar muhtemelen kimse gelmez abi, akademik adamın ne işi var burda diye düşünerek koymuşlar bu promosyonu ama buldum zayıf halkayı böyle yayıyorum herkeslere de, zira bedava bira içmek çok keyifli yav.
izmir şubesindeki rezervasyon sorumlusu kumral uzun boylu kıza aşık olduğum gidilesi mekan.
izmir subesinde ki kiz icin gittigim mekandir acik net.
29 ekim cumhuriyet bayramında 1 milyon ödüllü quiz night gerçekleştirecek işletmedir.
Geçen yılbaşında, losers olarak içmeye gidip; beklenmedik bir şekilde güzel bir gece geçirdiğimiz pub.Eskişehirde de vardır, güzeldir.
izmir şubesinde kapıda karşılayan kızı unutamadığım mekandır. ismi sevdeydi sanırım.

brownie si ve hamburgeri tavsiye olunur. çalan müzikler harika.

alkol almasanız bile sıcak bir ortamdır. alkol almayan biri olarak mutlu ayrıldım.
Gezmeyi seven ben için huzur mekanı.

Dünya haritasını tek geçtim buranın da ama bir istanbul varuna gezgindeki dünya haritası kadar büyük değildi.
Ortam tabiki şık, gençler rahat.
Merdiven gıcırtılarıyla her kat farklı dünyaya açılıyor.
En üst katında terası ortasında barıyla.
Bayıldım.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
türkiye'nin en keyifli mekanlarından biridir.