bugün

anti tezin yoksa tez doğrudur sözünün sahibi muhteşem insan açık ve net.
baya eski ve şahan gökbakar'ın yaptığı yegane kaliteli iş olan dikkat şahan çıkabilir'de yer alan karakter.

programda savunduğu şeyler düşünülünce, geçmişten bugüne gelen tüm troll topluluğunun bir nevi ulu manitusu, hocasıdır bu adam.
ama bu en azından komik troll. diğerlerinde sike sürülecek akıl yok.
şahan'ın şimdiye kadar yapmış olduğu en komik karakterdir.
rasim ozan kütahyalı'nın karakter ikizi.
(bkz: rasim ozan kütahyalı)
tavuğun önce kuş değil memeli olduğunu savunurken, sürüngen olduğunu öne sürmüş ve örümcek olduğuna karar kılmış şahan gökbakar karateri.
(bkz: gereksiz)
en iyi sanatçı neco'dur. bak ben araştırdım ve buldum. Neco'nun harflerini ingilizce oku bakam? En-i-si-o; en iyisi o diyo bah.

Leonardo Da Vinci iyi sanatçıymış! Bana kasetinin A-1'inci şarkısını de bakam? yok de mi?

gibi düz mantık tartışmanın süper bir hicvini yapan Şahan Gökbakar'ın hain ve haşin doçent tiplemesidir.
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
http://www.youtube.com/watch?v=QhLfWREv9P4
"kurufasulye gaz yapmaz.neyle yapılıyor bu.suyla.su neyden olusuyor.h2o.h ne?hidrojen.hidrojen ne?gaz...gaz demiii...noldu fahrettin tıkandın."
aksini söyleyecek beri gelsin.
lan yürü git ve tamam lan tamamöyle olsun repliklerinin sahibi yüce insan.
(bkz: ben de seni akıllı bir şey sanırdım fahrettin)
bir kilo pamuğun bir kilo demirden daha ağır olduğu konusunda beni ikna etmiş kişi. en basitinden demirden yapılan uçakların gemilerin pamuktan yapılsaydı batacağından veya düşeceğinden girmiş, ardından bir kilo demiri iki parmağı ile kaldırarak, bir kilo pamuğu kucaklasak da kaldıramayacağımızı anlatan gösterimleri ile göz doldurmuştur.
dünyanın döndüğüne inanmayan tipleme.şu sorusuyla yarmıştır:
-peki diyelim ki dünya dönüyor.ben şimdi zıplayınca neden aynı yere düşüyorum?
insanın bir çok kez dinledikten sonra "harbi olabilir aa çok ilginç" diyebileceği şeyler sallayan, şahan gökbakar tiplemesi.
(bkz: kuş grip olurmu)
(bkz: dünya dönmüyor)
(bkz: farettin sen hakkaten salaksın)
--sinan bey.kuş gribi artık dünyanın bir gerçeği..
--neeeee!!!yaw fahrettin sen hakkaten gafasızsın.gafasız fahrettin.
(bkz: ceviz kıran)
şahan gökbakar'ın tiplemesi..
eğitimini azerbaycanda aldığını iddia eden doçent şahan karakteri.
(bkz: doc dr c sinan sağıroğlu)
(bkz: prof dr fahrettin topak)
düşün adamı. bu ülkenin yetiştirdiği en büyük değer. kitlelerin önemini kavrayamadığı yüce şahsiyet.
oktay sinanoglu'na gonderme yapmak icin canlandırılan karakter
programın en sıkıcı, artık kabak tadı vermiş tiplemesidir.