bugün

kederden sakal bıraktıran olaydır.
(bkz: intihar sebepleri)
vurulduğun bıyıkların ağarmasıdır.
Bıyıklarını yolduğumun sakalı olsaydı da bu günleri görmeseydim" gibisinden bir tepki verilebilir.
reddeden kişinin kadın mı yoksa erkek mi olduğunu sorgulatan durumdur. hatta insan bu durumda cinsel kimliğinden dahi şüpheye düşmelidir. hatta ve hatta gelinen son noktadır.
derhal güzel ve zeki bir ingiliz kızın kucağına atılarak unutulacak bir hatıradır.
daha da kötüsü için:

(bkz: bıyıklı bir kızdan etkilenmek)
kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesinden dolayıdır. zamanla acısı geçer.
bu kezban beni havada kapar düşüncesiyle yola çıkıp, eli boş dönmektir. *
kendine gereğinden fazla güvenen insanın göt olması.

bıyığı var diye herkesi sikecek değil.
(bkz: Bıyıklı kıza çıkma teklifi etmek)
bıyığın kıza verebileceği özgüveni yadsıyan adamın hazin sonu.
(bkz: sakallı bir kız tarafından reddedilmek)
asıl sorun bıyıklı kıza neden teklif ettiğindir.
durumun o kadar mı acı? dedirten olay.
-olm bıyıkları olan kız bile beni kabul etmedi lan.
-ne! senin acil mektebe gitmen lazım hacı.
insan üzerinde hiç bir etki yaratmayan durumdur.

saka saka. ilk önce panik yapilmamasi gerekir, akabinde hemen randevu alinir * * zira bu travma destek alinmadan atlatilamaz.
"sorun bende değil onda, tercihleri farklı onun belli" denilerekten geçiştirilmesi, üstünde durulmaması lazım gerekir.

öyle bi kıza da teklif etmek durumunda kaldıysan, senin halin ondan daha da vahim demektir.
çok acı bir durum.
oysa ki bıyık yarışı yapmak için ne çok heveslenmiştir...
karşı tarafın ümitsiz vka olduğunun bir göstergesi olabildiği gibi, kızın zeka seviyesinin de yerlerde olduğunu gösterebilir. sonuçta nefes alan biri, bir erkek son çare olarak ona gelmiştir ve onun da pek bir seçeneği olduğunu düşünmek pek gerçekçi değildir.
bıyıklı kızdan hoşlanabilecek durumdaki kişinin hak ettiği olaydır.
sen de kabul etmiyosan artık bıyıklarına yazık , denilip olay mahali terkedilmelidir.
Bıyıklıysa nıye teklıf edıyosunuz. Anlamadım sana kız mı yok kanka.
Ne kadar şanslı olduğunu gösteriyor bi bakıma.
bıyıklarının kesilmesi teklif edilmiştir.
panik yok.
biyikli kiz bile terkediyorsa, sen düşün artik. hergun bamya yemek istemiyordur.