bugün

Şişko, kürtçü, beceriksiz tiyatrocu.
Hollanda'nın yesilliklerinden gelmiş oyuncu. Oradan beslenmis diyorlar.
Arap olmasına rağmen sırf hocasına yağ çekmek için kobaneye destek veren zavallı insan.
Başka bir ülkede oyunculuktan ekmek yiyemiyecek yapıda itici ama bizde torpil yeter...
arap kökenli, bkm de çalışmış basarılı kadın oyuncu.
wiki ye göre suudi arabistan doğumludur. eyvallah anladık da, aslen izmirlidir nedir aga?!
iticilik konusunda oldukça başarılı vasat oyuncu.
tiksinc biri.
Zamanında bkm yi izleyip izleyip gülenlerin siyasi görüşünü öğrendikten sonra bok atmaya çalıştığı kaliteli tiyatrocu, oyuncu.
edit: siyasi görüşe göre adam kayırdığımı bu entryden çıkaranlara sadece ağzımla gülmüyorum.
amk asıl senin yaptığın siyasi görüşe göre bok atma.
kendisine tiyatrocu diyenlerin, türkiye'de sanatçıyı siyasi duruma göre kayırmak nedir bizlere göstermiş kişidir. bu mu senin tiyatrocun? işte neden cahil toplumuz? sorusunun cevabı bu görüştür. ya da genleri eşşeklerden gelenlerin görüşü de, biz olayı büyütüyoruzdur.
rahmetli ecemcixin tiyatrocu versiyonudur kendileri.
Siyasi görüş diye patron yalakalığı ve terörist seviciliğini benimsemişler sanırım bu şekil insanların üzerinde kosova, azerbaycan, sincan özerk veya filistin t-shirtleri görmek isteriz.
itici biri. ayrıca bildiğim kadarıyla pkk sever biri. çok istiyorsa dağda eşek siken teröristlere desteğe gidebilir.
Önemsiz birisi. Kendisini güzel buluyorsa ve erkeklerde bunu onaylıyorsa ağır lisedirler.
Anca abazan kız rollerinde oynayabilicek kapasitede eni boyu eşit oyuncu.
bu kadar entry girildiğini görünce öldü sandığım.
Vasatoğlu vasat oyunculuğunu kürtçülüğü ile süsleyen #diren kobane'ci kişilik.
o kadar başarılı türk bayan oyuncular var iken gidip bu saÇma kadının saÇma sapan bir film Çekmesi Çok saÇma değil mi lan...
oyunculuğu siyasi duruşu falan bir kenara, bunlar çok tartışılmış zaten: tombul ve löngür memeli bir kadın bu kadar mı çekici olabilir...
benim için yılmaz erdoğan' ın sekreteridir sadece. daha ötesine geçemez. sırf patronuna yalaklık olsun diye göğsünde kobane yazısıyla toplantıya katılmıştır. patronu öyle seviyor.
bana çok sevimli gelmeyen bir oyuncu. bkm mutfak'ın eski öğrencilerinden.
işler güçlere tekrar başladım, 14. Bölüme geldim, bunu gördükten sonra kapattım amk.

--spoiler--
Ben hiç unutmuşum bunu ya la...
--spoiler--

Kafamı sikeyim aklıma gelmedi bu!

Çok itici bir hamfendidir kendisi, heç kusura kalmaya.
pkk destekçisi dir.
insanı kadından soğutur. tövbe tövbe. evet.
soyadi pekin ordege benzeyen kisidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar