bugün

şiddetli geçimsizlik sonucu bitecek ilişki.
uykusuzun güncel esin kaynağıdır, güldürür.
görsel

--oku--
Erdoğan (Afyon): "Deniz Baykal diyor ki 'TL’nin değeri
çok yüksek, bunu düşürmek lazım..’, sen git işini yap. Bu
işi öğrenmen için daha çok fırın ekmek yemen lazım.”

Baykal (Sinop): “Bu üslup bir başbakan üslubu değil, bu, bir
maganda üslubudur maganda! Sen iktidar olmuşsun ama adam olamamışsın ve bana öyle geliyor ki 40 fırın ekmek yesen de olamazsın.”

Tayyip (Kayseri): “Benim aldığım terbiye, edep dersi sana cevap vermeye müsaade etmez. Bu makamı bana teslim eden halkıma saygısızlık eden bir kişiyi hukuka taşıyacağım.”

Baykal (Adıyaman): “Kendine güveniyorsan çık
karşıma televizyonda konuşalım. Kendine
güveniyorsan televizyona çık, milletin önünde,
70 milyonun önünde konuşalım.”
--oku--
yanlış tesbittir.

Kim demiş ki, en büyük aşklar nefretle başlar diye,
Benim en büyük nefretim bir aşkla başladı... *
muhtemelen nefretlede biter.
büyük aşklar nefretle başlar ve büyük bir nefretle biter.

demedi deme ibrahim
nedense hiç bir şekilde kendisine rastlamadığım bir olay.
bildiğiniz fukara avuntusudur.

+ abi yüzüme tükürdü diyorum sana !
- tamam işte, kesin seviyor hacı !
+ !?%&(^+?! *
kimseden nefret etmeyin, büyük aşık olmayın..
genel olarak halk tarafından söylenen motto. sempatik gelebilir.

(bkz: üff sanane be salak) *
evet kafasına ne kadar sert vurursanız o kadar bağlanır size. o da size ne kadar ağır küfrederse siz de ona o kadar bağlanırsınız.
evet evet nefretle başlar, sonunda da nefretle biter. arada ki aşk bir nane olmaz. başlamasın abi!.
zor olan her zaman çekicidir aşk hayatında. ama başka alanlara gelince her şeyin kolayına kaçarız ironiyi hissedin!
külliyen yalan önerme. eğer ki doğru olsaydı, doğruluğunu şuan ben ispatlıyor olurdum.
(bkz: olur öyle bazen)
dünyanın en büyük yalanıdır. bir de buna inanan sözde romantikler var ki komik.
şart olmayan kuralımsı.
yüzüne tükürsen yağmur yağdı sanacak yüzsüz iddiasıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=hB9MIzJlf5Q
kim uydurmuşsa zamanında iyi uydurmuş olduğu sözdür. yalan arkadaş benden nefret eden bir çok kız var hepsi bana aşık mı şimdi? hem onuda geçtim sevdiğim kız bile benden nefret ediyor ama öyle böyle değil.

konuya gelecek olursak en büyük aşklar nefretle başlar sözü yalandır. aşk zaten geleceği zaman nefret ya da başka bir bahane aramaz, direk gelir sizi bulur. kaderinize yazılmışsa o aşkı bozamazsınız, yaşayacaksınızdır.
aşk hakkında söylenmiş ve yüzde ellisi doğru, yüzde ellisi yalan olan ifade. yalnız şu var ki; iki kişi arasında yaşanacak bir aşk varsa eğer kaderde ne nefret ne başka bir negatif duygu engel olamaz buna dünya üzerinde.
Yavşakca bi söz. Iki çakalin menfaati çakışınca tabi nefret çıkar.
abd ile rusya nın günümüzde yaşadığıdır. zamanının kanlı bıçaklı düşmanları dünyanın ana sını ağlattı şimdi suriye de güzel bi aşka gebeler. burada abd nin türkiyeyi savunuyo gibi gösterilmesine aldanılmamalı unutmamalı ki "onlar ancak birbirlerinin dostlarıdır". rusyanın tahriklerinde açık bi oyuna çekme havası var gibi. ama zaman gösterecek ne olduğunu.
Sonradan nefret etmek neye dalalet peki?
Doğru Bir önermedir.
kesinlikle yalandır.
arkadaşım öyle diyorsun da nefret ettirdim ettirdim herif kaçtı sonunda.
bir yerde yanlış yaptım ama nerde?