bugün

özer isminde olan insanların üstünde yapılmıs [daha doğrusu arkalarında] bir arastırma sonucu ortaya cıkan sonuc.

sonuc gercekten düsündürücüdür. yüz özer'den doksanı escinsel 5 tanesi meyilli 5 tanesi normal cıkmıstır. toplum arasında ismini sonradan özer olarak değiştiren escinsellerde bulunmaktadır. escinseller için cok önemli bir yer tutan bu isim için özel günler yapılacağı sızan haberler arasında.

(bkz: hepimizi özeriz)
(bkz: özersek tabiki)
(bkz: ibneyiz)

(bkz: bütün özerler toplandık toplandık)
(bkz: birbirimizden hoslandık hoslandık)
(bkz: ayol)
tanım: ismi özer olanların ibne olması durumudur ya da ibne olanların zamanla özer olması durumu.

ulan küçükken özer diye birinden dayak yemiştim, vay anasını demek bizi döven bir ibneydi ha. ağlamak istiyorum, şimdi intihar etsem yeridir..
ismin fiziki yapısından kaynaklanan durumdur.

özer ismi yapısı itibariyle 'kız özüüüü nbr kız ölmiye hemi' gibi cümlelerde kullanılabilir. mesela mehmet ismini ele alalım 'kız mehmet nbr kız ölmiye hemi' hic olmadı.

diğer versiyonları için:

özüüü
özoş
özi

böyle gider bu...
zerrin özer *
şaka bu.
dibine kadar desteklediğim söz.
azizim bütün hepsimi ibne olur? kaç tane özer tanıdıysam ibne çıktı.
mahallede osurakçı musa dayının çocuğu özer. fırlama fakat bir o kadarda top. yani bildiğin ibne. köşe başlarında vurduruyor. ikinci bir örneği nargile salonunda garsonluk yapan özer metin top. bayrampaşanın azılı ibneleirndendir.
kahvelere gidip lig maçları bile izlediği görülmüştür.
son olarak okulda kantinde dört ibne kavga etti, olayın içeriğini öğrendim dördününde adı özer.
ne kadar çoksunuz lan!
(bkz: pala biyikli özerler sinirleniyor)

(bkz: benim adim özer arkadaslar der dozer)
bütün sarışınlar aptaldırla eş saptama o zaman, doğruluğu tartışılır.
(bkz: tansu çiller de bizi görecek mi)

(bkz: yandın olm imitasyon)
(bkz: adi taylan olanlarin esmer ve yavsak olmasi)
yanlış bir önermedir. eğer doğruysa ben hayatımda böyle ibne görmedim.
http://www.mo.org.tr/ulus.../index.cfm?sayfa=MKD-OZER
(bkz: özerle konuştum haberler iyi) *
başlığı görünce "hakaten lan bizimde mahallede bir özer vardı hiç kız arkadaşı yoktu aca bundan mı kaynaklı" dedirden insanı derin düşüncelere sevk eden önerme.
bütün mertlerin yaramaz olmaları vs.bir kaç yanlış gözlemden dolayı isimlere yapıştırılan kötü etıket, kurunun yanındaki yaş hesabı.
be hey gidi özer
diyorduk ki herkesi düzer
oyle bir göt çıktı sen de
en kral çayı bile süzer * * * *
sahsa munasır hakaret girişimini tetikleyen, iddia sözü...
(bkz: yazık)
özer ciller'in tenziye edildiği durumdur. kendisinin ne kadar delikanlı ne kadar gercek bir türk erkeği oldugunu hepimiz biliyoruz. soyadından belli.
(bkz: herkesin hayatında emre ve serkan vardır teorisi)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar