bugün

bütün erkeklerin öldüğü gündür.
eşcinselliğin artık normal karşılanacağı gündür.
ak göt kara göt ortaya çıkacağı zamandır.
Hemen hepsinin makyajlı hallerinden daha güzel olacağı gündür makyajın güzel gösterdiğine kesinlikle inanmıyorum.
erkek neslinin tükendiği gündür.
mahşer günü olabilir.
erkeklerin olmadığı gündür. kızlar keyfinden mi makyaj yapıyor her şey beğenilmek için.
şüphesiz ki tüm adem oğullarının gay olacağı gün olacaktır azizim.
bazı kızların üzüleceği gündür. makyaj yapmaya gerçekten ihtiyacı olan kızları, makyajsızken görünce iğrenç öğğ diyerek eline ne geçecek acaba bu erkeklerin?
sivilcesi olan, yüz derisinde izler olan, doğal hali soluk veya hastalıklı duran kızları makyajsız görmeyi istemek,
bu durumdan keyif almak biraz tuhaf değil mi?
doğal güzelliği barındırmayan kız ne yapsın? bir kilo makyaj yapsın demiyorum ama bazı görüntüleri önlemeleri toplum yararına bir kere.
makyaj yapan kızları yargılayan kişiler, bu kızları makyajsız görünce ''insan az yüzünü gözünü kapatır bu ne böyle yaa'' derler.
hele sarışın kızları beğenen erkeklerin bu istekte bulunması daha bir saçmadır. bir kere doğal sarışın değilse o saç makyaj ister.
sonuç, gerektiği zaman makyaj yapmanın doğru olduğudur...
ne güzel işte sade kızları sevinirim diye yırtınmıyor musunuz. seç begen al
evet olsun böyle bir gün kim güzel gerçekten kim çirkin ortaya çıksın artık.(bazıları çok değişiyor)
(bkz: vize dönemi)
(bkz: final dönemi)
(bkz: sadece mühendislik fakültelerinde) *
çok üşendikleri gündür. mesela bugün ben makyajsız olabilirim yada olmayabilirim. sanırım sözlüğü kapatırsam makyaj yapamaya vaktim olacak.
en guzel kızdır. Her zaman doğal güzellikten yanayım.
"Dunya makyajsiz kadinlar gunu" olarak bilinir ve o gun tum kadinlar makyaj yapmaz. Makyaj yapilmadigi icin kadinlar kendilerini evlere kapatir. birakin insan yuzu gormeyi, telefonla bile konusmazlar. O gun sokaklar ve caddeler sadece erkeklerin olur. *
dışarı çıkılmaması gereken gündür. insan tercihini bile değiştirebilir. töbe töbe.
o gün dünya'nın yok olacağı gündür.
adidas'In sloganını "impossible is real" olarak değiştireceği gündür.
(bkz: 404 not found) (bkz: error)
gerçek güzellerin ortaya çıkacağı gündür.
(bkz: Bütün erkeklerin ağma olduğu gündür)
kıyamet alametlerinde böyle birşey geçmesede . günümüz şartlarında kıyamet alameti olarak kabul edilebilir.
Makyaj mazelemelerinin kullanımı yasaklanmış olduğu gündür.
HD yayının, karıncalı yayına döneceği gündür.
zombiler mezardan mı çıktı lafını söyleyeceğiniz gündür. imkansızdır. olursa toplu erkek ölümleri olabilir.
(bkz: nerdeyiz biz)
lorial ve nivea gibi markalar eczacıbaşı ve bayer gibi ilaç firmalarıyla şirketlerini birleştirmeye karar verir. bir büyük sektörün de böyle çöküşünü izleriz. buruk...