bugün

var böyle bir algı. bunu düşünenlerin sayısı da az değil.

(#5070574). bu sadece bir örnek. bütün bu kürtçe cin alisi şeysi başlığında 'kürtçe diye bir dil yok', 'kürtler insan değildir', 'dilleri olsa bile burası türkiye, kürt ne lan allahsız' gibi çıkarımlar var. ben bu arkadaşlara format dahilinde hassiktir demek istiyorum.

sadece bütün kürtleri pkk'lı sanmak değil, ifade özgürlüğünü savunanları pkk'lı olarak isimlendiren tüm yazarlara burdan hassiktir diyerek seslenmek istiyorum. sağduyulu olun, ibnelik yapmayın. ibne derken ahmet yıldız ölmedi gibi homoseksüellik değil, anladınız siz onu.

yalan yanlış bir beyanattır. kürtlerin ezilmesine artık bir dur denilmeli, onlara da kendi dillerinde eğitim hakkı verilmelidir. yıllardır aranan barış artık gelsin demek istiyorum ama, anlamıyacak kimse nası olsa.

he tamam pkk, tamam. git hürriyet gazetesi sayfasına, çıplak fotoğraflara bak ve osbir çek allasen. hadi. teraziye tıkla bi de.
ben bir mhp sempatizanı olarak bu görüşe katılmıyorum.öyle kürtler var ki tanıdığımız birçok türkten daha türktürler ve bunlardan biriside benim canciğer dostumdur.benim gibi birçok milliyetçi arkadaşımda böyle düşünüyorlar.son olarak alparslan türkeş in bir kürt aydına söylediği şu sözü hatırlatmak istiyorum "ben sizin kadar kürdüm sizde benim kadar türk olun".
kesinlikle doğru değildir.
bütün türklerin derebeyi olmasiyla ayni gerceklikteki önerme..
yok canım alnından öpülesi olanları da vardır içlerinde..hepsi bir değildir..hepsi ifade özgürlüğü, dil özgürlüğü, ideoloji özgürlüğü vs sikim özgürlüğü gibi sikim özgürlüklerin himayesi altına girerek bölücülük eylemleri yapmaz..hepsi ırak topraklarının bir kısmı ile, türkiye nin şanlıurfa ilinden başlayarak bütün doğu anadolu 'yu kapsayan büyük bir toprak kısmını "bir gün buraları kürdistan olacak" diyerek boş hayallare kapılmaz..hepsi...vs gider bu..** *
(bkz: damar)
tamamen yanlis bir dusuncedir.

pkk'nin dag kadrosundamiyim ? hayir.
pkk'nin sehir kadrolarindamiyim ? hayir.

" Lan allahsiz benim nerem pkk'li o zaman " demek geciyor icimden böyle düsünen atsizcilara...
pkk, türkiye ve yakın coğrafyasında konumlanmış, kürt toplumunun çıkar ve menfaatlerini savunmak amacı ile türkiye cumhuriyeti devlet ve vatandaşlarına terör eylemleri yapan terörist ve yasadışı bir örgüttür.

bu bağlamda kürtlerin haklarını savunan bir terör örgütüne, hiç bir kürt "durun lan mınagoduklarımın napıyosunuz ?" demediği için, evet her kürt pkk lı veya pkk sempatizanıdır.

ve unutulmamalıdır, bu ülke çok ciddi anlamda etnik bir savaşın tam ortasındadır. *
bütün kürtlerin pkk'lı olmadığı doğrudur, tüm türklerin vatansever olmadığı gibi.
önemli olan orandır.
vatanını seven türklerin hepsini atsızcılarla karıştıran zihniyete de lanet olsundur.
desteksiz atıştır, yalandır, bu ülkeyi kendini türk zanneden türklerden daha çok seven kürtlere haksızlıktır.
Söz konusu olmayan, gerçek dışı bir genellemedir.
yanlış önermedir. bütün kürtler pkk lı olmadığı gibi bütün pkk lılarda kürt değillerdir.
yanlış önerme.

öyle olsa bütün türkler de kürt düşmanı olurdu.
(bkz: bütün sözlük yazarlarının sazan olması)*
(bkz: say lan) *
konunun bütününde eleştirdiği kusursuz entryi görmeme neden olan başlık .
pkk ile flört eden zaman zaman da altına yatan kürtlerin terörist olduğunu kabul ediyoruz elbette.
unutmamak gerekir ki, çoğu saldırganlığını nadasa bırakmış hele damarına basın, nasıl ortaya çıkıyor rengi. temennimiz akıllarını başlarına devşirmeleridir.
hepimizin kardeşçe yaşadığı bu topraklarda bir halka atılmış en büyük iftiradır. bazı kişiler ve örgütlerin yaptığı eylemler asla bir ırka, halka ithaf edilemez.
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: her kürt bölücüdür#5113443)
"aynı şeyleri yazmaktansa.." diye düşündüm.
Bütün türkler faşist olmadığı gibi bütün kürtlerde pkk lı degildir.
bu düşünce Hitler'in zamanında yaptığı soykırım düşüncesiyle paralel ve bir okadar yersiz bir olgudur.