bugün

ahsen tv röportajcısı.
muhteşem fiziğiyle göz kamaştırmıştır. :D
https://www.youtube.com/watch?v=2ZdCtxj44cQ
görsel
adamdır. şu ortamda olmak vardı...
"Reis" isimli bir eser ortaya koyarak yazarlığa adım atmış terso reis. Tanıtım bülteninden:

“Selam, kelamdan öncedir...” diyen Bülent Yapraklıoğlu’nun, öncelikle selamı var tüm okurlarına...

“Bak şimdi bu sayfayı okumak daha güzel olacak inan bana. Çünkü selamla başladın okumaya. Selam vermek dua etmek demektir. Selam verdiğiniz zaman karşınızdakine her şeyden önce güzel dileklerde bulunarak dua etmiş olursun. Hem de Allah’ın “Selam” adını kullanarak dua etmiş olursun ki bu duayı kabul edilmiş bilesin.”

Bülent Yapraklıoğlu

Birlik olmamız lazım...
ilim olmazsa olmaz...
Duanın önemi...
Namaz kılmalıyız...
Çocuklar en değerli varlıklarımız...
Ticarette ve insan ilişkilerinde dürüstlük vs. gibi gibi...

insan olmanın, sevgi ve saygıyla bir arada barış içinde yaşamanın inceliklerini; Kur’an-ı Kerim’den ayetlerle, dinî hikâyelerle ve Yapraklıoğlu’nun samimi, dostça kaleminden dökülenlerle bu kitapta keyifle okuyabilirsiniz.

https://www.kitapyurdu.co...tml&publisher_id=5827

linkini de buraya koydum, okumak isteyen yapraklıoğlu fanlarına armağan olsun.
Bunun soyadı yapraklıoğlu'muymuş la soyadını okuyunca insan bi pis pis sırıtıyo bee.
nedense bana yapmacık gelen bir isim. buram buram samimiyetsizlik akıyor.
videodakilerin de kurgu olduğunu düşünüyorum.
böyle giderse kışkırtıcılıktan

tarraklara gelecek

mısır koçanının yandan yemişi.

çıkarmış herifin tekini

daha 4 sene önce fazla değil bak.

feto desek

sus la cavur, çafir, dinsuz, ateyüz

deyip bize saldıracak herifler

şimdi anti fetocu olmuş.

böyle devam et

yapraklara de gelirsen şaşırma.
provokatif palyaço.
https://www.youtube.com/watch?v=SrESldq2-Kk
görsel
part time din tüccarlığı yapan,parasını verenin çaldığı dandik düdüktür.
foyası meydana çıkınca cast ajansındaki profilini sildirmiş korkaktır.
işini yaparken saldırıya uğramış gazetecidir.
Dayak yemekten son anda kaçan gazeteci.
provokatif iğrenç bi palyaço.
Ahsen tvde görev yapan provokatif palyaço.
Reis diye hitap eden pkk lıları mort eden aslan parçası. Birazda türkiyenin değer kabul ettiği kişilere salmasa daha iyi olum ama naapalım eleman böyle.
atesit bir arkadaşım röportajına denk gelmiş. bu gerizekalı da arkadaşımla ağız dalaşına girmiş, kaybetmiş. arkadaşım ısrarla bu röportajı yayınlamasını söylemiş fakat bülent yapraklıoğlu kameramanı ile beraber kaçmıştır.

saygısız, insanlık yoksunu, ahlaksız bir zat. bu adama delikanlı diyen de, videolarına like basan da bu adamla aynı kafadadır.

edit: orospu çocuğudur.
dinci olması biraz kötü olsa da delikanlı adamdır. evet sapına kadar delikanlıdır. tek başına amınakodmun kürtlerine pkklılarına meydan okur. hayatta altta kalmaz. delikanlıyım diyen türkçülerde orada bu adama destek çıkmaz. tek başına pkklı piçlerle dalaşır. helal olsun lan.
Favori kelimeleri reis ve terso olan YouTube kanalı muhabiri.
Reistir ve sevilen bir tiptir.
Bir adet Yobaz.
Son zamanlar Atatürk e saran eleman.
görsel
Soyismi başka şeyleri anımsatsa da güzel yani.