bugün

federasyonun bülent uygun ve bülent korkmaz yerine secebilecegi baska bir bülentin a milli takimin basina gecmesi .
yine önünü kesmezseler çok başarılı olacaktır. şimdiden başarılar dileriz.
u-17 nin başına geçmesi daha hayırlı olucak kişidir. zira kendisi gençler konusunda uzmandır.
gercekleşmewsi durumunda; yapacağı basın toplantılarını anlamak için herkesin osmanlıca sözlük okumaya merak sarması, hatta orada bile kelimelerin tam anlamını bulamamasıyla sonuclanacak durumdur. (bkz: fevkaladenin fevkinde)
- ayy bismillaaaaaa....... çok muhterem evladim sende kimsin
+ ben arda hocam
- halk-ı umumiyemizde vuku bulan bir vak'adır, seni müdafada kulanacagim.
+ ama hocam ben..
- hububatı gül fayan-ü keşkül-e kaşuk ile meşk ettim, zevk-i sefamı bülbül gibi beni dinlemeni isterim.
+ jlashfosahöad
basın toplantısında osmanlı türkçesi bilen tercüman kullanmayı mecbur kılar.
milli takımın başına değilde defansın başına geçse gol yemeyeceğimizi düşünürüm.
Nerde bu soyunma odasının air conditioner'i allah allah..........(nara atar)
saha kenarindan futbolcularinin onu duymama ihtimali sifir olacaktir.
spiker - servet'ten fernando torres'e çok sert bir müdahale, hakem bo larsen sarı kartını çıkartıyor... evet servet bu kartla birlikte önümüzdeki maçta forma giyemeyecek sayın seyirciler... milli takımımızın yedek kulübesinde bir hareketlenme görüyorum... teknik direktör bülent ersoy hakemin üstüne yürüyor sayın seyirciler... sahalarda görmek istemediğimiz hareketler bunlar... ve evet, hakem larsen ersoy'u tribüne gönderiyor...
bülent ersoy - makbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!
yardimcisi yilmaz morgül olursa tadindan yenmez.
yardımcısı olarak da orhan gencebay, ebru gündeş, gülben ergen düşünülüyormuş.
birileri bülent ersoy'un önünü kesmezse neden olmasın!
(bkz: bülent ersoy açılımı)
1- maçın oynandığı stadyum ışılarını beğenmezse maçı terkedebilir.

** a aaAAAAaaa... ee bu ışık arda'ya daha güzel geliyor. ben gidiyorum..
- aman bület hocam gitmeyin.
** o zaman arda'yı oyundan alırım.

2- karşı takım gol atıp haklı sevinçlerini yaşamaya çalışırlarken patlatacğı bir şarkıyla herifleri gol attığı için pişman edebilir. sesine hık demişliğim yok ama ata demirer'in de dediği gibi abla istediği bölgeye acı çektirebilecek kabiliyettedir.

3- çarşı'yı azarlayabilir. biraz daha musiki teahüratlara yönlendirebilir.
(bkz: hocan kurban olsun sana)*
sayesinde futbolcular türk sanat müziği dinleyebilirler.
ilginç olurdu,

mesela maçtan önce son taktiği verdiğini düşünelim,

-takimin umumi efratı hatt-ı zat-ında top yekün taarruz vaziyetinde iken, siz semih beyfendi, mütemadiyyen, zaruret hasıl olmazsa müdeafada seyretmeniz hayırlara vesile olur kanaatindeyim.

semih: ne dedi abi bu şimdi?
emre: ne bileyim lan, anlıyo gibi yap, sıçarız valla, gözlere bak amk.
tam milli olacakken önü kesilen birini milli takımın başına geçirme manidarlığıdır.