bugün

köfteci abbasın seyyar arabasını çaldırdığı bölümdü ya bence. hani bücür cadı sayesinde bulunmuştu şehriye çok sevinmişti hatta. çok güzeldi ya.
tabi bizim yazarlar seinfeld ile büyüdüler. less than perfect ile serpildiler bilmezler tabi. evet.

edit: ulan hadi ben salladım hatırlamıyorum da güzel şeyler geliyor devam beyler. *
kesinlikle sınıf sahneleri ve o kızın paket olması.
zeliş'i küçük gören iki kadafar kız vardı sınıfta. ikisinin zeliş'e kurduğu tuzaklar fos çıkınca dizi dadundan yinmezdi hani. birde abbas rastgele bir sihirle başka bir adam oluyordu. o bölümden sonra dizinin tadı kaçtı. zelişlerde zengin oldu zaten.
bücür cadının büyüyüp memelerinin çıkmaya başladığı bölümdür.
kesinlikle haydarın kazmaya çevrildiği bölüm.

sonra bir adam kazmayı kullandığında kazmanın haydara dönüştüğü sahne cemiyet hayatındaki kokteylerde hala konuşulur.

daha iyisi çekilmemiştir.
zeliş'in kuduz olduğu bölüm. aklımda kalan en net bölüm o çünkü.
bücür cadının kötü huylusunun oluuğu bölümdür, ürkütüydü zamanında...
(bkz: blair witch),
hani ormanda sevişiyorlardı.
şehriye'nin çok zengin olduğu bölümdür.bi de zeliş burun kıvırarak matematik sınavının hepsini bitiriyordu,o sahne de unutulmaz benim için.
henuz cekilmemis olandir.
köftecinin köfte arabasının haciz edildiği bölümdür. Öyle bi bölüm varmıydı hatırlamıyorum.
bücür cadının atilla taş'ın sesine playback yaparak şarkı söylediği ve görenlerin şoka ugradıgı bölümdür.

http://www.youtube.com/watch?v=Vjz_dFiVIJY

rezillik amk.
(bkz: mavi ekran)