bugün

kuzenim için dublajlısına girdiğim ve 'oğlum bak git' esprisinin kullanılmasıyla ben hariç, bütün salonu krize sokmuştur.
ergen izleyici kitlesini çekmek için yapılmış olması muhtemeldir.
Bir an için gülümsetmiştir,dahası yok.
Kuzenimin benim için dublajlısına girdiği espri. sonra bütün salon onu yatırıp düzelttik.
(bkz: pardon kuzenim yazmış)
tam da buz devrine yakışan bi espiridir.
zira gerçekten soğuk bi espiri .
baydı amk.
önce güldüm sonra anlamadım neye güldüm
kuzenimin benim için orjinaline gidip tercüme ettiği espri. sonra bütün salon grup yaptık. sık sık görüşüyoruz.
zorlama olarak yapılmıştır. zira söylenildiği yere hiç uymadığı çok belli oluyor.
kuzenimin benim için filme monte ettiği espri. sonra da bütün salon ona dvdyi monte ettik.
Salonu bir an için krize sokmuş beni bir an için düşündürmüştür. 'Nasıl ya? Hala buna nasıl gülebiliyorlar?'
kuzenimin benim için sinemaya geldiği espri. Jamiroquai Deeper Underground klibi çekilecekmiş meğerse brazzers işi olacağı için kuzenle anlaştılar sonra sular felan bastı kuzene.
beni ve salonu pek güldürmeyen espridir.
--spoiler--
breavheart filmindeki iskoçlar kılığına giren sincaplar kadar komik olmayan göndermedir.
--spoiler--
tamamı komik olan filmin, komikli ve akılda kalan yerlerinden biridir. Jenerik kısmındaki şarkı da güzeldi.
benim kuzen almanya da kuzenli espri yapamayacağım. fakat akşam bir dürterim facebooktan.