bugün

dolandırıcıların piyasaya sürdüğü yeni üründür. aleti karnına yapıştırıyomuşsun, sonra alet eko sinyal dalgaları yollayıp karnını sıkılaştırıp güçlendiriyomuş. iyice abartmışlar her yerde kullanılır, her zaman kullanılır, hiç vakit ayırmazsın, kendi kendine seni şekle sokar, spor aletine falan ihtiyacın yok. 1 liralık alete 39 lira deyip bir alana bir bedava gibi bi kampanya yapmaya çalışıyorlar.
ulan çık koş, mekik çek, sağlıklı beslen, bisiklete bin nebiliyim böyle boş boş, yatarak bir şey olmaz.
Sadece gülüyorum çünkü hayatımda böyle birşey duymadım. Neymiş bunu alıyormuşsun karnına yapıştırıyormuşsun sonra göbek eriyormuş karın kasına dönüşüyormuş. Ya bırakın milleti kandırmayı. Bir bölgede kasın oluşması için o bölgedeki kasların zorlanması gerekiyor ama bu ürünle yatarak karın kası yapıyorsun. Hadi biz biliyoruz, kanmıyoruz. Peki bilmeyen insanlar bunlara inanıyor, alıyor. Bu düpedüz dolandırıcılıktır. Bir diğer örneği de flash tv gibi kanallarda satılan telefonlar. Yok s3'ü 100 liraya veriyoruz yok xperia 200 lira, böyle şeylere inanmayın inandırmayın. Almayın aldırmayın.
Millet de enayiydi boşuna spor salonlarına gidip yoruluyorlar aq dedirten üründür.
iyi bir masaj aletidir; kardiyo, fitness yada body bulding aleti değildir.
ve yağ yakmak mümkünse de pek işe yarayacağını sanmıyorum.

yinede tüketiciler bilir iyi mi değil mi diye.
http://www.hepsiburada.co...-masaj-aleti-p-SPORGOGO01
bir sene kadar önce aldım bu üründen. son yıllarda zaten protein ağırlıklı beslenmeye ve haftada 2 - 3 gün yüzmeye gayret gösteriyorum. hem ırsi hemde alkol aldıktan sonra yediğim tantuni, kokoreç, çiğer dürüm vs. vs. gibi yiyeceklerden ötürü bel bölgemdeki yağ tabakası sıfıra inmiyor bir türlü.
ürünün kelebek seklinde vücuda yapısan silikon bölümü bir ay dayanıyor zaten. yapışmamaya baslıyor sonra. kadınlarda belki daha uzun ömürlü olabilir, bizim göbek kıllarıda bunda etkili diye düşünüyorum. yalnızca bir ay kullandığım için ne denli etkili olacağı konusunda net bir tahminim yok. fakat 20 dakikalık kullanım sonrasında karın kaslarında mekik çektikten sonra hissedilen kasılmalar oluyor. sadece yapışkanından alıp tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum, gelişmeleri yazarım.

not: ürünü yeni alanlar ilk başta 1. derecede kendilerini alıştırsınlar. bir anda 4. dereceye getirince götüne trafo sokmuşsun gibi oluyor çünkü, yavaş yavaş vücut alışmaya başlıyor sonraki zamanlarda.