1. 1.
  Bursa büyükşehir belediyesi sanat ve meslek edindirme kursları.
  Halk eğitim merkezlerinin alternatifi.
  sitesi:http://busmek.bursa.bel.tr/
  ... cinderella man
 2. 2.
  bursa halkı için önemli ve geliştirici bir şey.
  ... alycaan
 3. 3.
  bursa halkı için önemli ve geliştirici olmasıyla birlikte başında bulunanların bursanın gerilemesine sebebiyet vereceği kurum
  (bkz: busmek deki kadın düşmanı)
  1 ... littleqod
 4. 4.
  kendini geliştirmek isteyenlerin uğrak yeri olmasına rağmen; kendi internet sitesindeki başvuru formunun dolduralamdığı dandirik, kendini geliştirememiş kurumcuk.
  ... iki ogrenci bir tam
 5. 5.
  Kendini geliştirmek isteyen herkese çeşitli imkanlar sunan, sadece eğitim için gerekli kaynakların ücretli olduğu, genel olarak iyi denilebilecek bir kurum olmakla birlikte online başvuru sayfasında yıllar önce tamamlandığı halde hala gözüken başvuruyu telefon açmadan internetten bize sildirmeyen dolayısıyla 3 başvuru olduğu için yeni kurslara başvurmamıza izin vermeyen böyle de değişik bir yapısı olduğundan söz edebiliriz.
  ... huysuzkitapci
 6. 6.
  Çeşitli konularda beleş kurslar açan bursa büyükşehir belediyesi bünyesinde bir kurum. Bursa büyükşehir belediyesinin işe yarar hizmetlerinden biri. Dil kurslarına emekliler dadanabilir.

  Ayrıca: (bkz: butgem)
  ... alternating current
 7. 7.
  Yeni dönem kayıtları başlamış olan kurstur.
  ... haklisin
 8. 8.
  geleneksel el sanatlarımızı sınırlarımızın dışında da tanıtmayı başarmış bursa büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kurslarıdır.
  ... sauron kemal
 9. 9.
  BURSA BÜYÜKŞEHiR BELEDiYESi SANAT VE MESLEK EĞiTiM KURSLARIdır. GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARINI SINIRLARIMIZIN DIŞINDA DA TANITMAYA ciddi özen gösteriyorlar.
  ... teslanin bobinii