bugün

bir insanın müslüman olduğunu söyleyip burçlara inanmaması çok komik gerçekten. sen inandığın dinin ayetini bilmiyorsun o zaman birader.
genel özellikler-künye bilgileri doğru çıkıyor.

ha belki yılın mevsimine, gününe göredir belki bir enerji mevzusu falan vardır burç diye bir şey yokturda adı burç konmuştur bilemem.

günlük burç falları fasafisodur. fasafiso olmayanına rastlamadım henüz.
-sevgili balık insanı bu hafta tedbirli ve de dikkatli olmanız da yarar görüyorum sizi gelebilecek tehlikelere açık hedef yapacak bir oluşum söz konusu bu hafta tedbiri elden bırakmayın.
+ohaaaa hemen bir hafta izin alıp kendimi eve kapatmalıyım... başıma bişey gelir filan allah korusun.
yuvarlak bir masa da oturan 10 kişinin burçlarını tek tek bilen kız arkadaştan sonra inanan insanlar da dahil midir merak ettiğim önerme.

not: entellektüel olmayabilirim.
not2: geri zekalı da olmayabilirim.
Türkiye'de bolca mevcut geri zekalı tipi. Taşlardan da medet bekler. Be akıllı, taşlar sana fayda getirecekse yak ortaya bir meşale daha çok fayda getirsin.
Not: Sözüm 62 doğumlular için geçerli değildir. Çünkü bildiğiniz gibi 62'de yıldız kayması oldu.
Rezzan kiraz bu başlığa orsis t 5000 ile nokta atışı yaptı.*
Bir şeyin ne olduğunu bilmiyor olmamız o şeyin olmadığı anlamına gelmez.

Evren hakkında bilgimiz sadece tahminlerden ibaret olduğu için ben her ihtimale açığım.
2017'de bir kişinin hem burçlara inanabileceği, hem de entelektüel olabileceğine pek ihtimal vermediğimden, var olmayan gerizekalıdır. entel'dir o bence. *
*entelektüel: 1. Bilim, teknik ve kültürün değişik dallarında özel öğrenim görmüş (kimse), aydın, münevver. 2. Fikir sorunlarıyla ilgili.

TDK'dan alintidir.
Kesin terazidir. Burçlara inanan entelektüeller hep bu burçtan çıkıyor.