bugün

muhtemel olan. zerre de üzülmem. böyle bilinsin.

not: bursasporlu değilim. ehehe.

hattı zatında muhtemel olan bir tanımdır zaten.
(bkz: bursanın milleti popo etmesi)
fenerbahçe gibi bir avrupa prensi(!) daha önceden sıfır çekmiş olduğundan, kimseyi sıkıntıya sokmayacak, bursaspor'un alacağı 24,000,000 euro almasını da engellemeyecek bir olaydır.

demiştim bir yerde... bursa en fazla 0 çeker ya da 8 yer. ki bunları da zaten avrupa devlerimiz yaptılar, bursa'nın hiç stres yapmasına falan gerek yok.
böyle birşey olmayacaktır. olursa da fb ile kanka olurlar. ne de olsa fb bu yollardan yürümüştü, iyi bilir.
(bkz: arkadaşa benden iran kınası)
bir beşiktalı olarak gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum.
ilk sıfır yapan olmayacaktır. pek de önemli değildir.
sadece fenevbahcelilerin gerçekleşmesini isteyebileceği olay . yazık tabi böyle bir alanda tek kalınca nereye saldıracaklarını bilemiyorlar .

ayrıca ;

(bkz: başlık parsellemek)
kötü olur, çok çok kötü olur. kılıçdaroğlu'nun oy kullanamaması, başbakanın, cumhurbaşkanının 2010 basketbol dünya kupası finalinde yuhalanmasından sonra böyle bir son hepimizin amına kor. dileğimiz bunun olmaması ama bursasporu tutup sürekli bu kupalarda oynayan köklü bir kulüp gibi göstermeye çalışmak diğer kulüplerimize haksızlık olur, bursaspora da haksızlık olur. bursaspora sonuna kadar güveniyoruz valencia'ya direnecektir grubunda da başarılı sonuçlar alacaktır.
bursaspor'dan kuyruk acısı olanların temennisidir. temenni edenler zamanında geçmişlerdir o yollardan. ama bursaspor öyle ya da böyle bu grupta puan alacaktır. hem de şikeyle şampiyon oldular, maç aldılar diyenlere inat.

edit: acısı olanlardan birinin zoruna gitti galiba...
(bkz: bursaspor un göt etme potansiyeli)
bursaspor'un göt ettiği denyolarca iddia edilen şey.
hadi bakalım bu başlık kimin başına kalacak...
kaçın lan sahibi geldi.

evet bu başlığı ben taaa 14 eylül de açmışım.

şimdi bazı sürüngen kırmaları bursa nın son maçında aldığı bir puanı bahane edip "aa nasıl da göt etti bursa" diye ciyaklamaya başlamışlar.

tamam sıfır çekmedi bursa. grubun son maçında ki tamamen iddiasız bir, maç rangerstan kendi evinde bir puan aldı.

eee noldu mnskym. kim göt?

sıfır çekecek diye tahminde bulunup %99 haklı çıkan mı? yoksa siktir boktan bir puana sarılıp yam yam dansı yapan sürüngen yumuşakçalar mı?
sadece fenerbahçenin başarabileceği bir olaydır.