bugün

20 aralık 2008 cumartesi günü, bursa zirvelerinin vazgeçilmez mekanı mık' ta yapılacak zirve. doğum günü kişisi bizzat ben olmaktayım. mutluluğumu paylaşmak isteyen tüm dostlar davetlidir.
bir hediye almak lazım gerektiginden dolayı gelemeyecegimi bildirdigim zirvedir. *
tüm dogum günlerim boş geçiyor da. *
an itibarı ile sıfır*kişinin katılmak için nickini yazdırmış olduğu zirve. değerli dostlara çok teşekkürler.
--spoiler--
başın öne eğilmesin
aldırma abberline aldırma
en büyük sen değil misin
aldırma abberline aldırma
--spoiler--
gelmeyi çok istediğim ancak sevgili babamın ameliyatıyla aynı güne gelmesi sebebiyle gelemeyeceğim zirve..
uzun zamandır nete giremeyen bendenizin, sol framede gördüğü gibi, katılmak için, zirvebox'a ismini yardıracağı zirve.
aynı zamanda akla karanın belli olacağı zirve. örneğin facebook' da eventi düzenlenmiş ve bursa' da oturan bazı değerli dostlar bir de istanbul' dan sevgili kuzen(!) gelemeyeceğini ya da belki gelebileceğini yazmıştır. çok güzel ya...
bursa'da ikamet ediyor olsa idim muhakkak elimde bir jack daniel's şişesiyle katılacağım zirve idi lakin namümkün. şimdiden sevgili yazar dostumun doğum gününü kutlar ve güzel yaşlanmalara derim.
lan bursada olsa valla katılırdım abber için dediğim zirve. gönüller bir olsun efendim gerisi fasa fiso.

(bkz: fasa fiso)
her ne kadar tanımasam da şimdiden nice mutlu yıllara demek istediğim yazar kişisinin düzenlediği zirvedir.
abberline gibi çok iyi bir şahsın doğum günü olan bir zirve . lakin 50 cent de show tv den çağırıyor. bende düşündüm bir pankart hazırlayıp iyiki doğdun abber yazıcam.
ilk kritik yapan ben olayım, tek olmam tabi umarım dedikten sonra;
zirveye geç katılmama rağmen pasta bulabilmenin sevincini yaşadım, elimle yemek zorunda kaldım ama güzeldi pasta, değdi. Güzel bir zirve oldu, sıcak bir ortam hakimdi. Mık'tan çıktıktan sonrası ise zirveyi taçlandırdı, gol oldu. Psyco oynandı gülündü eğlenildi. Şenliklerle sevgili abberline'ın doğum gününü de kutlamış olduk. Buradan kendisine nice mutlu sağlıklı yıllar diliyoruz.
abber kardeşimizin, yeni yaşına basışını kutladığımız zirve. her zamanki gibi, geç kalmış olsam da, muhabbet sağlam olmuş, yine sayko ya bağlanmış, ardından da, evli evine, köylü köyüne yol almıştır.

biz de, abberline kardeşimizin can dostları olarak, yeni yaşının sağlık, mutluluk, maddi-manevi huzur getirmesini temenni ediyoruz.
güncel Önemli Başlıklar