bugün

bir üniversite ziyaretinde gözlemlediğim kadarıyla kendisiyle barışık ve özgüveni yüksek biridir. diğer yönleri hakkında yorum yapmıyorum fakat, makyajsız da insanların karşısına geçerek gayet rahat bir şekilde muhabbet etmek, her ünlü kadının yapacağı bir şey değildir.
hala güzel olmasını sanması doğal olan kadın , afet-i devran.
güzel değildir. spikerliği de berbattır. haaa, nasıl oralarda olduğunu yazamıyoruz. malûm, g.g..
katıldığı dans yarışmasında özgüvenim tavan, seksiyim diye bir haykırmadığı kalan spikerdir. yalnız paskal'ın hocasının güzelliği ve seksiliği yanında burcu esmersoy konuşulmaz.
ben spor spikerinin zeki, çevik aynı zamanda güzelini severim dememe neden olan afettir.
bence güzel değildir ancak sempatiktir. ve konuşmayan hali tercih edilir.
hiç de esmer değildir efenim, gayet sarışındır.
selülitlerinden dolayı bacak derisi peneplene dönmüş, sıradan sarışın.
kendisi "yok böyle dans" adlı yarışmada "kafası" ödülünü almıştır.

(bkz: içimin yağları eridi)
spor haberleri sunurken kendi kendine iki de bir göz kırpıyor. bakın ilk çıktığında dikkat edin, kaşı gözü yerli yersiz oynuyor. bu zorlamanın yapmacıklığın en ala göstergesi.

bir erkek olarak ben nefret ediyorum kendisinden, beğenenlere de saygı duyarım.
kalas gibi dans eden spikerdir. *
bir vakit işinde başarılı, güçlü bir kadın profili çizerken şimdilerde seks objesi olmaya çalışmaktadır..reklam filmleri, dans yarışması falan derken asuman krause gibi birşey oldu...güzel de gelmez oldu gözümüze, hedef kitlesi artık youtube da video yorumcularıdır, dans yarışmasındaki görüntülerinin gerekli kısımlarını alıp çok güzel videolar meydana getirmiş arkadaşlar.
her futbol fanatiğinin sevişmek isteyeceği kişi.
haber sunarken göz kırparak* neyin peşinde olduğunu merak ettiğim sunucu.
kırıtık bir spiker.
fazla mesai'deki halleriyle bir dönüşüm geçirdiğini göstermiştir. çok seksiyim ben, yıkarım burayı pozları pek bir ilginç. nerede kaldı o gecelerin şapşal spor spikeri, yalansın be dünya.
bu kadının doğurduğu çocuk bile çok güzel olur. bunun genleri yeter lan sadece..
kısa ve öz olarak:

(bkz: bacak)
"kısa bir reklam arası istiyoruz" diye cümle kuran, "koralin vozniaki" diyen.
biri buna sen çirkinsin desin artık ama ya. yoksa yakında ben ve diğerleri diyecek garibim zannımca.
programlarda reklamlarda çok güzelmiş ,acayip alımlıymış gibi gösterilmesi sinirlerimi bozan hatun kişi. iticisin işte ya 3 tane abaza beğeniyo diyede değişmicek bu gerçek.
"bugun spor spikerligindeki ve ntvspor'daki son gunum..19.15 ntv spor bulteni son spor bultenim olacak.."

cümleleriyle spor spikerliğini bıraktığını açıklamış kişi.
nihayet kurtulduk insanı. ee tabi reklamlara çıkmalar başlayınca bu işler böyle olur!
(bkz: üzüldüm dersem yalanın ağababası olur)
ntv spor'u bırakmasının birçok sebebi olabilir; diziden teklif almış olabilir, reklam filmi teklifi almış olabilir, mankenlik teklifi almış olabilir; yani daha çok para kazanacağı bir teklif almış olabilir.

(bkz: bu işler böyle)
dans yarışmasında kırıtıp puan alan eski spor spikeri.