bugün

saç rengini değiştirmiş. koyulaştırmış, gözleri daha bir ortaya çıkmış. an itibariyle ntvde gözlerimi kamaştırmış insan. oha ama ya gene süper olmuş.
abaza detan sinek toplayıcı.
soru sorarken ses tonunda balans oluşan.
adaşlarınında kendisi gibi genelde itici sesli olduğu güzellği göreceli kadın bayan.
bu gece itibariyle yayınlanan programda kafasına kazandığı kupa düşen mağdur sporcuya söylediği; artık kupayı daha hızlı tutarsınız ! * ve o talihsiz sporcunun antrenörüne söylediği; artık antrenmanlarda kupa tutma egzersizleri de yaparsınız ! * sözleriyle güldürmüş ve vasatlığını ortaya koymuş spiker. *
Saçlarını boyatınca biraz daha tatlılaşan sunucu.
spor aşkı programında mağdureye ve hocasına aklınca laf sokmaya çalışan vasat altı insan. bir kere söyler sonra vazgeçer dedim yanıldım artık gurur meselesi mi yaptı naptı anlamadım, iki dakikada bir kupayı bi dahakine tutarsınız inşallah aheha esprileri yaptı aklınca tekvandocuya ve hocasına ders veriyor lobsuz.

twitterdan da banladım , bu kadar mıncık mıncık bi kımıl zararlısını takip etmek mideye zarar keşke sevdiğim saydığım ercan taner abimiz bunu bi dehlese ntvden , sergene de durup durup senin soyunmanı istemiyoruz sergen deyip durdu programda , o sergen sana ...

(bkz: töbe estağfurullah)
simge fıstıkoğlu'nu görmemiş veya tanımayan kişilerin hayallerini süsleyen spor spikeri.
spor aşkında kupanın kafayı yarması olayındaki hali, tavrı, edalarıyla hangi sıfatla ntvspor gibi bir kanalda çalışabiliyor olmasını bir kez daha sorgulatan sunucu. aklı sıra kızı savunmak istemiş ama sıçmış.

(bkz: hanfendicim)
spor aşkı programında tekvandocu kız ve hocasına karşı olan davranışlarıyla kaşıntısı varmıs gibi bir izlenim yaratan ve son zamanlarda açıkça ne oldum delisi olan ukala spor spikeri.
twitter'dan birazcık takip edeyim dedim soğudum.

bu ne şımarıklık, ukalalıktır be burcu?
Yıllardır program sunmasına, haber yapmasına rağmen bir türlü işi öğrenememiş kişi. Güzel deniyor da... istiklal'e çıksam bundan 100 kat güzel 100 kızı bir saatte bulurum. iyi kurulmuş arkadaşlık ilişkilerinin her kapıyı açabileceğinin canlı kanıtı.
boşandıktan sonra bir ara blumik mankenler kadar zayıflamış kadın.
kafasından aşağı sanki sürekli biri bastırıyor, onun yerine ben işkence duyuyorum.
herkesin salladığı ama seyretmekten de kendini alamadığı ünlüler kervanına katılmıştır.
şaçlarını koyulaştırmış, çirkinleşmiştir. teşekkür ederiz. *
bildim bileli soyadını inkar edercesine sarışın olan spikerimsi.
konuşması tuhaf, hareketleri yapmacık. spor spikeri olmak için yaratılmamış insan evladı. sanırım hiçbir zaman sevmeyeceğim.
küçükken adidas questra'yı görünce polise bomba ihbarında bulunmuş, ardından spor(!) spikeri olarak anılmıştır kendisi, '94 dünya kupası'ndaki efsane italya-irlanda cum. maçındaki unutulmaz anlatımıyla tarihe geçmiştir.
(bkz: massimo cusimano)
güzelliğiyle beni etkileyebileceğini düşündüğüm kadın ama eğer ki bir gün olur da evlenirsek o espri anlayışıyla kendisini on beş dakika içerisinde boşarım diye düşünüyorum.
artık itici olan spiker.
çakma bayan spor yorumcularından değildir. istikrarı vardır. tabi şansıda yaver gitmiştir. futboldan anladığı belli zaten, ülkede kaç erkek bu kadından daha iyi futbol bilir, konuşur orası muamma.
'güney afrika'da yapılacak dünya kupasını yüz milyarlarca insan seyredecek' şeklindeki gafıyla yarılmama neden olan spor spikeridir.
kendisi almanya da yaşasaydı, michael schumacher'in karısı olurdu.