bugün

ben beşiktaş'lıyım ama trabzonspor için canımı veririm dedi az önce helal olsun.
beşiktaş taraftarı olduğunu söylemesi ve diğer açıklamaları türk futbolu adına örnek teşkil eden futbolcu. futbolcu olarak overrated olduğunu düşünsemde açıklamalarıyla tam bir profesyoneldir.
almanya'da saint pauli'yi rusya da anzhi makhachkala'yi isveç liginde ise halmstads'i tuttugunu belirten oyuncu.
italya'da napoli'li olup, portekiz'de benfica için canını verebilir, dikkat etmek lazım.
sözleşmesinde "5 milyon euro getiren kulübe transfer olabilir" maddesi bulunuyormuş.
bizde hevesleniyorduk en az 10 milyona kitleriz diye. hazır piyasa yapmışken satılsın diye düşünüyordum ama 5 milyon içinde satmaya değmez be abi. nihayetinde kasaya 5 milyon girse bizimkiler gider gider en fazla adrian tarzı bi oyuncu getirler.
beşiktaş forması ile kaleyi bulamayan, fenerbahçe forması ile topu göremeyen ancak trabzonda oynarken bi tarafına yayla balı sürünmüş olduğuna inandığım kişi...
arsenal taraftarının alınması için yönetime baskı yaptığı futbolcudur.
liverpool yöneticilerinin alınması için taraftara baskı yaptığı futbolcudur.
trabzonspor'un başına talih kuşu konduran futbolcudur. çok yetenekli değildir yüreğiyle oynamaktadır. bunun karşılığını fazla fazla almakta ve gollerini sıralamaktadır. yakında avrupa'nın büyük bir kulübüne gitmesi olasıdır.
küçük maçların büyük adamı...
Son vuruşları,fiziği,kafa vuruşları hakan şükür'e benzeyen topçu.ne kadar eleştirilsede o avrupanın şimdilik bu sene en çok gol atan futbolcusudur.hakan şükür'de çok eleştirilirdi.
(bkz: koştursun efendim).
papazın çayırında çıkan ve kadıköy itfaiyesince 2 günde zor söndürülen son yangının müsebbibi olan golcü.
türkiye liglerinin en büyük golcüsü.
seneye arsenal'de oynayacak. şimdiden hayırlı olsun.
millet ister iyi yönde ister kötü yönde eleştirsin dursun adam gün itibari ile gene attı golünü vallahi bu adamı tebrik ediyorum.

not:galatasaraylıyım

edit: neden eksiliyosun pezevenk zorunamı gitti?
trabzonspor efsanesi olma yolunda koşar adım ilerleyen forvet.
bir dönem beşiktaş ta da oynayan futbolcu.
atacak dedim #14373863 eksilediler ama attı yine golünü. guiza gibi çamaşır makinası değil adam gol makinası.
bu sezon ligde attığı gol sayısını 23'e çıkararak messi'yi geçen, ronaldo'yla eşitlenen futbolcu.
fenerli olmama rağmen helal olsun dememe sebep olan futbolcudur. bir maçı da boş geç be abi.
hem atan hem de attıran forvet. şu an ronaldo ve messi ile avrupan'nın en iyi forveti konumundadır. trabzonspor'u tercih ederek en doğru kararı vermiştir. fener'de kalmış olsaydı şu an sürünüyor olacaktı.
tanjunun rekorunu kırmaya aday futbolcu. koşuları güzel top tekniği ile son vuruşlarını da geliştirirse premier lig ayarında futbolcu olur.
hemen her dönem türk futboluna yıldız kazandıran trabzonspor'un son yıldızı. lakin burak yılmaz daha farklıdır. çünkü önceki efsaneler trabzonspor'da parlamış trabzon'dan istanbul takımlarına gidip orada sönmüşlerdir. lakin burak yılmaz, istanbul takımlarının söndürüp trabzon'a gönderdiği bir futbolcudur ki trabzon'da parlamış, yıldızlaşmış efsane olma yönünde hızla ilerlemektedir.

şimdi diğer örneklere bakalım;ali kemal denizci, serdar bali, necmi perekli, mehmet ekşi, ahmet ceyhan, şenol ustaömer, hasan vezirci, tuncay soyak, ogün temizkanoğlu, abdullah ercan, orhan kaynak, fatih tekke...
an itibariyle 25.golünü atan futbolcu. (bkz: biri bunu durdursun)
en son ne zaman kafa golü attığını hatırlamadığımı fark ettim ama an itibariyle türkiye'nin en yetenekli forveti kendisi.

edit: disiaslan uyardı geçen sene bucaspor maçında atmış efendim.
güncel Önemli Başlıklar