bugün

- adın ne senin?
+ burak.
- aa ne değişik isim. anlamı ne?
+ ceza sahasında düşen ilk futbolcu tanesi.

not: severim burağı galatasaraylıyım.
Ne kadar küfür edilip eleştirilsede şu an Türkiyenin en iyi forvetidir.
ekmeğini yediği şehre ihanet eden haindir.

(bkz: yediği kaba sıçmak)
insanin aklina durduk yere gelen, adina bir seyler yazilma ihtiyaci hissettiren kral. mac yok, olay yok bir bakiyorsunuz ki burak yine dillerde.

ileride burak yilmaz' la yuruyoruz, sampiyonluga.
Saçını yapana kadar top oyna dediğim ibne.
Adamı kanser eder.
Ayağının ayarina soktuğum.
hayatım boyunca gördüğüm en berbat forvet. bir fenerbahçe'li olmama rağmen kesinlikle galatasaray'a yakışmadığını her zaman söylerim.
Yapma kral yapma yaaa. At artik su topu iceri kanser olcam.
ayağı kadar kafası da ayarsiz olan futbolcu.
Kacirilabilecek cesitli gol pozisyonlari kulvarinda son zamanlarda rekor kirmakta olan forvet.

Daha neyi kacirabilir dediginde daha kolay bir pozisyonu kaciriyor mesela.
Umarim bu dediklerimi yutarim.
macin 3 te 1 ini kcirdigi gollere uzulerek geciren topcu. selcuk da her ortayi buna kesmiyor mu sinir oluyorum. burak kadar selcuk da suclu.
forvet. öyle diyolar yani. allah aşkına biri şu görüntüyü açıklasın ya https://twitter.com/Jurna...status/592365246179860480
yıldım yemin ediyorum yıldım. galatasaraylıyım ama ben bu adam düştüğünde heyecanlanmıyorum artık. yakın çekimi izzlemeden bile kendini yere atmıştır diyorum. bi insan hiç bıkmaz mı ya ?
kariyerende ki en şaşırdığım gol beşiktaş'a bu sezon attığı goldür.

metrelerce topu sürdü,sürdüğü yetmezmiş gibi golü de attı? kim burak yılmaz?

liverpool'un hücum edemediği atatürk stadında adam bildiğin , karabüklü emenike golü attı la.hemde yağmurlu havada,kaygan sahada.
geçen ayakkabıyı değiştir dedim adam bugün değiştirmiş de çıkmış lan.*

bir futbolcu.
kral yine yağlayıp gelmiş maça.
Hay buna kral diyenin dee. Turkiyede taraftar örnegi budur iste beyler iki golle kral da olursunuz şahta.
sevimsiz herifin teki.
Türkiye'nin şişirilmiş forveti.
Bu adama Golcü diyenin alnını karışlarım. Beceriksiz topçu.
Galatasaray a dil uzatanlara kafasını sokar. Zaten topu kaleye soktu mu otomatikman başkalarına da girer. Aslanım benim adamsın.
kalan 4 haftada en az 5 gol atacaktır.deplasman gollerini çok seviyor.yarın kesin 1 golü var.
kaçırdığı gollerin haddi hesabı yoktur.

kardeşim hadi 2 maç 3 maç hatta 5 maç formsuz olursun da, sezon boyunca bu kadar gol kaçırırsan sezon sonunda siktiri yemen muhtemel.

Bir galatasaraylı olarak kendisini severim, ama bu kadar olmaz cidden.
Galatasaraylı olarak galatasarayı frenleyen adamdır daha seri ve daha düzgün ayaklı birisi gerekiyor ileriye.
galatasaray'a attığımız en güzel gollerden. *