bugün

Maalesef en iyisi bu. Zamanında genç semih'e değer verilseydi , nihat'a değer verilseydi Burak yıldız olur muydu bilinmez. Galatasaraya laf atmadan önce diğer rakip taraftarların dönüpte bir kendine bakması lazım.
hep yerden yere vuruldu ama biraz mantıklı düsünülürse, yerli bazında hakan'dan sonra kalite kac golcü geldi ??

hatırladıgım necati-ümit-semih, son olarakta burak. hakan'dan sonra en iyisi ben burak..
Acayip itici gol sevinci yüzünden gol atmasını istemediğim oyuncu. Öyle ki, gs farklı kazansa da inşallah bu herif gol atmamıştır derim.
karizması ile kızların golleri ile teknik direktörlerin favorisi olan golcü futbolcu.
bütün şikecilere rağmen soyadı gibi yılmayan adamın dibi.
Atamaz deneni atan, yapamaz deneni yapan Kral'ın ta kendisidir.
dördüncü yıldızı takmamızdaki en kilit futbolcu.
golcü denince dünyada sayılabilcek 3-5 kişiden biri.
Daha bir iki üç sene öncesine kadar performansi iyi hatta super olan, ancak son bir yildir felan dibe çakilan gs forveti.
süper ligde bir efsane olma yolunda giden kral.
Bu hafta Karabük karşısında forma giyemeyecek olan geçtiğimiz hafta baba olan ayrıca görünüş itibari ile ıkizim olan Galatasaray da 17 numaralı formayı giyen farkli takimlarda 2 sezon ust uste gol krali olan futbolcu.
Adamdır... Bakılınca çok jenerik golleri vardìr...
"balondu düştü" ödülünü anca alacak olan fitbolcu. zaten bu adama futbolcu diyen bir tek futboldan anlamayan geseliler var.
emek hırsızı denince dünyada sayılabilecek 3-5 kişiden biri.
milli takımın vazgeçilmez tek forveti.
en kaliteli yerli forvet. Çekemeyen kuşlar dalgasına baksın.
gece rüyama giren futbolcu.
Olayın kahramanları ben amcaoğlu bir de arkadaş var onun bi yakını ölmüş burak yılmaz da taziye ziyaretine gelmiş. Arkadaş bulunduğumuz yerin kulüp başkanı falan herhalde.
Neyse foto falan çektirelim diyorum. Yan yana geliyoruz o da ne ! Burak kısa. Benim boyum 1.86. Şaşırıyorum tv de izlerken koca bi şey. Demek ki diyorum televizyondan öyle oluyor. Bildiğin rüyamda düşünüyorum.
ziraat türkiye kupasında yine golünü atmış milli futbolcu kardeşimizdir.
bu akşam trabzon ağlarına 2 tane gol yollayacak olan kral.
Gol atması için kalenin boş olması yetmeyen futbolcu.
her şeye rağmen seviyorum bu adamı. ulan burak...
Ekmek yediği tekneye pislemiştir.

Ulan hiç mi akıl yok sizde? Daha 2 hafta önce feneri kurşunladılar.Sen ölüme meydan okur gibi adamlara hareket yapıyorsun.
twitter da kendine söven arkadaş.
trabzon'dan kurtulan çoğu topçu gibi trabzon'dan nefret etmektedir. bir tek tolga zengin, rahmetli annesinin tedavisiydi falan hoş görülmüştür trabzonlu tarafından da öyle yırtmıştır; gerisi perişan... yerli yabancı kaçırdıkları futbolcu sayısının hesabı yok. taraftarı böyleyken de trabzon'un başarı şansı yok...
dünyadaki gelmiş geçmis en iyi santrafordur . net.