Tartismasiz su an icin en iyi turk santrafordur. Adam iki yil ust uste gol krali olmus sampiyonlar liginde gol kralligina oynamis ve bir sure gol krali olmus adamdir. Ayrica karizmatikte adam. Reklamda felan oynasa oynar..
bu adam gitmezse bu sene de türkiye'de çok iş yapacak..
eleştirenler çıktığı deliklere geri dönecektir.
drogba'dan iyi futbolcu değildir ama türkiye'deki en iyi forvettir, buna drogba da dahil.
beşiktaş taraftarınca kendisine çok kötü yorumlar yapılsa da, kendisine çirkeflik gibi suçlamalar yapılmaz ve kişisel bir husumet duyulmaz.

ama nedense sanki beşiktaş taraftarı ve burak arasında derin bir düşmanlık varmış gibi bir algı var. kendisine yere yatma uzmanı, kolpacı filan dese de beşiktaş taraftarının kişisel bir problemi yoktur burak'la...

çünkü kendisi beşiktaş değerine yönelik, kötü bir söylemde bulunmamıştır...
Avrupa'da oynamak istediği açık olan futbolcu... Galatasaray, haklı olarak, kendisini satmak istemese de, avrupa merakı yüzünden performansı epey bir düşecektir. Galatasaray, bu performans düşüşü sonucunda, futbolcuyu satmak zorunda kalacak gibi geliyor.
aklından zoru olduğunu düşündüğüm futbolcu. avrupa da oynamak istiyorsun tamam anladık ta lazio ne amına koyim ya? git atletico ya valencia ya dortmund a falan neyse.
bitiriciliği elit seviyelerde olup, adam geçme-top saklama-servis etme olayları da bir o kadar kötü olan golcüdür. ayrıca son zamanda kendini bir ronaldo egosu almıştır götü fena kalmıştır dikkat etmesi gerekir.*
sahip çıkmasını biliyorsak eleştirmesini de biliyoruz, hiç kusura bakmasın. ben takımımda topu kaybettikten sonra elini beline atıp telefon direği gibi adamın gidişini izleyen futbolcu görmek istemiyorum. gol kaçırırsın, herkes kaçırıyor ama koşmamanın ve mücadele etmemenin bahanesi yok.

barcelona - atletico madrid maçını izlediniz mi? adamlar topu yiyecek sanki arkadaş, her topa üç dört kişi ölümüne basıyor. diego costa, sanchez hiç fark etmez. e şimdi bizim ilerde oynayan adama bakıyorum, sanki üzerine ölü toprağı atmışlar.

koşacaksın, koşacaksın, koşacaksın... bunu bilirim bunu söylerim. ondan sonra yedek kalınca küçük kız çocukları gibi de küsmeyeceksin.
Bu sene de satılmazsa sittin sene satılmayacak olan başa beladır.
drogba ve şınayder gibi iki dünya yıldızıyla oynuyor bi de utamadan triplere giriyor herif.
lan haddini bil önce.
(bkz: ali egesel/#21158402)
Ne kadar cok insana garip gelecek olsa da turkiye'de oncelik kesinlikle burak olmali.

Drogba'nin ustune son haftalarda isler iyice kizistiginda, ya da derbilerde varilabilir... ama fazlasini kaldiramaz artik. Onu efektif kullanmak en guzeli.

takimin sistemini oturtup, galibiyet serisi olusturmasi icin kesinlikle 4 3 3'un santraforu olmali.

Didier icin bu saatten sonra gol krali olmak fazla bir sey ifade etmez. Bunu turkiye'de oynadigi maclardan da goruyoruz.

Ama burak icin ben kralim demek her seydir ve eskiden tanju veya hakan neyse, su an o da o.

Sistemi uygulatmak icin en iyi secenekken silinmemelidir.
6 eylül 2013 türkiye andorra maçı'nda çok pozisyon kaçıran oyuncu. devam ediyor kaçırmaya.
Kulağı çınlaması muhtemel forvettir, saç baş yoldurur.
bu adam messi dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi.
Bu akşam (10 eylül 2013) yine türlü türlü kazmalıklarıyla bizi günaha sokacaktır.. inşallah yanılırım ama maalesef pek ümidim yok.

Edit: işte buyrun.. Daha 9. Dakikada başladı amk..
Bu pozisyonu kaçıran adama golcü diyenin taaa beyninin tavanını..
an itibariyle kazmalığa başlamış oyuncu.
şuan en az 25 milyon insanın sövdüğü adam.

düdük: futbol bu işte... şimdi seviyoruz kendisini.
fırsat varken bunu satacaktık dedim, dedim de ne oldu ?

%100 lük golü kaçırıyor mal.

edit: her seferinde kapak yapmasan olmuyor dimi it! attı golünü yine aslan.
avrupa'nın en iyi golcüsüdür. 15 milyon euro eder. lan bi gidin amk. evet.
kalede kaleci olduğu için %100 lük pozisyonu kaçırmış topçudur.
penaltı kararı verilmemesi gereken forvet oyuncusudur.
bir forvetin en sevdiği ve en kolay gol atabileceği pozisyon olan kaleciyle karşı karşıya kalma ananında topu dümdüz bir şekilde, müthiş bir hesapla kalecinin tam üstüne vuran birinci sınıf forvet.

ulan servet çetin olsa o pozisyonda şimdi gol diye seviniyorduk.

anca kafa golü at sen başkada hiç bir şey yapma.
tek yapabildiği savunma arkasına koşup topa abanarak şut çekmek olan futbolcu.
bugün romanya maçında ilkini başarmış, ikincisini becerememiştir. goller beklediğimiz futbolcudur.
SON VURUŞLARDAKi ÜSTÜN KALiTESiYLE NiSTELROOY VE RAUL GiBi OYUNCULARI ANIMSATAN FORVET/GOLCÜ.