bugün

gün itibariyle beşiktaşlı olan antalyasporun eski futbolcusu. kendisine hoşgeldin diyoruz ve başarılarını bekliyoruz.
beşiktaşın yeni transferi kendisi genç yaşına ragmen milli takımda da oynama şansına erişmiş gelecekte yıldız olma potansiyeline sahip forvet oyuncusu
fatih terim in beşiktaş'a önerdiği futbolcu...kartal yuvasına hoşgeLmiştir...
bugun(31 mayıs 2006) beşiktaş ile sözleşme imzalamış futbolcu.hayırlı olması dileğiyle.serdar özkan antalyaspor a kiralık verilmiş,üzerine 1 milyon euro verilmiştir.haydi serdar,seneye sen de yetiş gel..
babasının da beşiktaşa transfer oldugunu kaleci olarak fakat oynayamadan geri gönderildiğini söyleyen onun yapamadığını ben gerçekleştireceğim diyen futbolcu
fatih terim ve jean tigana cok begenmiş ve övmüştü bu oyuncuyu.bekleyip görücez bakalım nasıl cıkacak.hayırlı olsun kulübüme.
resmi sitede de açıklandığı üzere, Beşiktaş'a transfer olan genç yetenek. *
11 agustos 2006 besiktas gaziantepspor macinda ilk yarıda sağ kanattan ceza sahasına yapılan tam 23 ortanın büyük çoğunluğunun altında imzası bulunan maçın yıldızı genç oyuncu..gelecek vaadetmektedir..
christiano ronaldo ya cok benzeyen ,tigana'nin 'ben nereye gidersem onuda götürürüm 'dedigi süper yetenek.
(bkz: yasin sülün)
bjk- gaziantep maçında kirita'yı deli eden, fiziğiyle tekniğini birleştirdiğinde banko 11 adamı olabilecek genç oyuncu...
türkiye'de genç yaşta bu tekniğe ve bu özelliklere sahip nadir topçulardan..beşiktaşın delgado'dan sonra en ii transferidir kendileri..çok durmaz buralarda haberiniz olsun..
Beşiktaş'ın eski kalecisi Fikret Yılmaz'ın 1985 dogumlu yetenekli veledi.
shaktar donetsk maçında kaleci pletikosaya harika bir gol atmış muhteşem beşiktaşımızın, muhteşem futbolcusu.
Eline, koluna hakim olamayan çocukcağız.
Önceki Takımı : Antalyaspor
Forma Numarası : 7
Pozisyon : Orta Saha
Doğum Tarihi : 15.07.1985
Doğum Yeri : Antalya
Boy : 188
Kilo : 81
Ayakkabı No : 43
Takım : A Takım
Medeni Durum : Bekar
Milli Maç : 54

kaynak: http://www.bjk.com.tr
kendini yere atmayı marifet sayan futbolculardandır. ancak bu yaptıkları ileride başını ağrıtacağı şüphesizdir. yaşı genç olmasından dolayı ileride düzelir diye umut ediyoruz. (bkz: avrupa da oynayabilecek futbolcularımız)
mümkünse acilen paf'a gönderilmesi ya da kiralık verilmesi hatta mümkünse 2 milyon usd civarı veren biri çıkarsa saniyesinde satılması gereken...
(bkz: gereksiz futbolcular)

edit: 1 milyon da olur.

edit2: tabi ilerde 3 milyona da satılabilir ama alttan gelecek gençlerin önünü tıkadığını -alternatif maliyet- düşünürsek zarardan başka "hiçbir şeye" yaramayan futbolcumtrak.
dripling yaparken topu ayağından nekadar açması gerektiğini öğrendiği gün çok daha başarılı olacağına inandığım futbolcu.
2 nisan 2007 genclerbirligi besiktas maci'nda 13 top kaybı yaparak kendi istatistiğini geliştiren; zarar, ziyan...
cin olmadan adam çarpmaya kalkan futbolcu.
2 nisan 2007 genclerbirligi besiktas macinda rico paşayı azarlayarak kadro dışı kalmayı hak etmiş futbolcudur aynı zamanda.
2 nisan 2007 gençlerbirliği beşiktaş maçının 7.dakikasında uzaklardan koşup rakibi engin baytar'a arkadan dalarak kırmızı kartı haketmesine rağmen, sarı görmesi sonrası hala konuşunca, kapışınca, itiraz edince kendisine susmasını söyleyen ricardinho'ya bağırma lan dediği gözlenmiştir. yapmacık ve kameralara oynayan bir hırs yapısı vardır.
ibrahim akın'ın izinden giden futbolcu. kısa zamanda doğru yolu bulamazsa sonu ibrahim gibi olacak.
genç transferlere çok çabuk bel bağlanmaması gerektiğini bir kez daha gösteren fitbolcu. zamana bırakmak lazım. çalışırsa milli takımda; çalışmazsa önce küme düşmeme mücadelesi veren küçük bi takımda, sonra süper lige yükselme mücadelesi veren daha küçük bi takımda, sonra da ikinci lige yükselme mücadelesi veren daha da küçük bi takımda top koşturur. temennimiz birinci ihtimalin gerçekleşmesidir tabi.
2 nisan 2007 genclerbirligi besiktas maci'nda rico paşa'ya "konuşma lan" demesi nedeniyle ceza alıp almayacağını merak ettiğim...
şöyle bir 10 maç verseler de -oha evet- hem beşiktaş'ımız için hem türk futbolu için -evet- hayırlı olsa.