bugün

bu zamanımızdan gelecek yıllarda, 100 yıl 200 yıl sonrasına bırakılan mesajlardır.

ben akp ye hiçbir zaman oy vermedim. tarih derslerinde belki görürsünüz ama ergenekonunda, balyozunda fiyasko olduğunu ben şahsen gayet iyi biliyordum. yani şunu demekte haklısın ; ulan bombalar yumurta kabında çıkmış ama koca bir halk inanmış... işte ben inanmadım evladım.

ayrıca açılım muhabbetlerinde ağızlar dolusu küfür ettim. okyanus ötesine selam çaktıklarında da.

yani demek istediğim sen şimdi 100 sene sonra bu yazıyı okuyacaksın ve cinsiz toniğin bu devrin adamı olmadığını anlayacaksın.

keşke yanında olsaydım da 2016 türkiyesine beraber ' lan ne salaklarmış yaa. ' diye gülebilseydik...
Madem halinizden memnun değilsiniz topu gelecek nesle atmak yerine erişmek istediğiniz standartlar için çalışabilirsiniz. Ama yok herkes başkasından bekliyor. Gün gelecek bir kahraman doğacak ve o kahraman Türkiye'yi filan kurtaracak gibi şeyler beklemek yerine gerçekçi olup ülkeyi daha iyiye götürecek olan şeyleri bulmaya çalışabilirsiniz.
gecmisin guzel oldugunu dusunmeyin. catiya dadanan ruh hastasi martilar gece yarisi takir tukur tas yuvarlarken ve zamaninda munis olan sokak kedileri manyak bir kadin tarafindan kisirlastirilip yamali bohca gibi dolasirken bu yaziyi yaziyorum. buyuk bir yanlis var hic duzelmeyecek ve sizin genlerinize de bulasip sizi degistirecek.
ne yaparsan yap on birinci nesiller gibi olma.
(bkz: on ikinci nesil)
Gelmeyin.
Tekrarlıyorum ; ben akp ye oy vermedim. Ben arapların kültürleriyle ve inançlarıyla hiç mi hiç örtüşmedim.

Ne kadar sığırlarmış derken lütfen beni ayırın.

Lütfen...
2016 daki siyasi hamlelerin hiçbirini desteklemedim. Rusyayla olan barışıklık hariç.
"gelmeyin" şeklinde devam edecek sesleniştir.
Gelmeyin.

dunya hic te guzel degil.
levent'teki, maslak'taki plazaları gökdelenleri, eski insanlar ''göklerdeki babamıza ulaşacağız'' düşüncesiyle yapmışlar falan diyen olursa yemeyin. iş içindi onlar iş. çalıştık biz oralarda.
buradan gelmeyin şuradan gelin. (harita bende o yüzden gösteremiyorum.)
Hayır oyu veriyorum. Sakın beni onlara dahil etmeyin.
Bilimle ilgilenin! bilimle fenle kalın! bilimma. com gibi siteleri takip edin. Tartıştığınız şey siyaset değil bilimsel bir makale olsun!
Herşeyi görebiliyorum. Önce barzani biz türkiyeye girmek istiyoruz diyecek, 5 yıl sonra cıkmak istiyoruz diyerek doğuyuda kendine katarak çıkarak.

Evet ! Yozgatlılara bende kızgınım...
ingilizce hazırlık okuduğunuzda yeni kitap almanız gerektiği söylenecek sakın almayın.
tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor. bilin istedim.
(bkz: #36360826)

bakın gerçekleşiyor...
Benim bi suçum yok, bu yaptı.
Alayınızı saygıyla selamlıyorum.