bugün

söylenir ki hemen her sevgilinin ya da sevgili adayının hayalidir bu. ah şu dayanma, ardındaki erkeğe yaslanma arzusundaki karılar.
iş başındaki insana iş çıkarmak.
sevgili bıçak yıkıyorsa dikkat edilmesi gereken eylem.
dayamak değil de, arkadan yanaşıp bulaşığı yarıda bırakıp sizle ilgilenmesini sağlayacak hareketler daha hoş oluyor.bir düzüne var elimde bu hareketlerden.yarım kalan bulaşığa ben devam ederim.

(bkz: mesaj gönderildi)
bulaşığı erkek yıkıyorsa elindeki bıçağa dikkat etmek lazım.
romantik komedi filmlerinin vazgeçilmez barışma sahnesidir. küsüşük sevgililerden dişi olanı hıncını bulaşıklardan alırken eril varlığın gelip arkadan sarılmak, enseyi ve boynu öpmek suretiyle dişisini çiftleşmeye çağırma yöntemidir ki sevişme sahnesini de göstermezler.
çoğu çift tarafından sevimli ve sıcak bulunan bir hareket olmasına rağmen "dayamak" diye açıklanmasıyla bir anda soğuduğum romantik film sahnelerinin vazgeçilmez sahnesi.
dayanan şeye bağlıdır.
The Three Burials of Melquiades Estrada'da böyle bir sahne vardır yanılmıyorsam, adam fena abazandı evet.
bardak tabak kırılmasına yol açabilecek olası durum.
(bkz: bana dayamışlardı bir şey olmuyor)
(bkz: bizde çalışan sikerler)
çok fantezik bir harekettir ve ağır tahrik eder. devamında musluk kapanır ve sevgili tezgaha oturtulur. seviyeyi düşürmek istemiyorum ama bu şekilde cereyan etmesi kuvvetle muhtemeldir.
dayamak değil de yaramazlıktır.
Yıl olmuş kaç hala bulaşık yıkamak fantastik.
Ulan hem bulaşıkları yıkatıyor hem de dayıyor. Rolleri mi değiştik lan bu ne?
gerçekliğe odaklanır isek, zevklidir çoğu zaman.

ister bulaşık yıkasın, ister yemek yapsın...

önceleri mırıldanıyorlar git diye. 'ekremm yeri değil' dedikleri an doğradıkları soğana falan konsantre olmaya çalışıyorlar ama en fazla 10 saniye !

arka taraflarındaki kazık parçasına dayanamayıp tezgaha çıkıyorlar. bu tip seksler çok güzelmiş meğer. insan özlüyor.

şimdiki hanımlar direk yatağı gösteriyorlar işaret parmaklarıyla kararlı bir şekilde.

hanımlar.. olmuyor bu. kırıcı oluyorsunuz.

dikkat edelim lütfen.